Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    grzeber napisał(a)
    Fetowanie zwycięstwa Lecha na Legii na pewno nie było dobrym pomysłem, ale to wg mnie wcale nie usprawiedliwia "wyczynu"tych chuliganów.
    to nie był przecież pomysł Lechitów - to pzpn ustalił taki terminarz - czyli co? po meczu nie powinno wręczać się Pucharu?
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • biermann
      Senior
      • 09-2001
      • 2552

      grzeber napisał(a)
      Fetowanie zwycięstwa Lecha na Legii na pewno nie było dobrym pomysłem, ale to wg mnie wcale nie usprawiedliwia "wyczynu"tych chuliganów.
      To co? Mieli przeprosic wszystkich za sukces i z potkulonymi ogonami uciec do szatni - PRZECIEŻ ONI WYGRALI PUCHAR POLSKI - i ich radość jest jak najbardziej na miejscu, a że z legią na legii tym bardziej powinni TAM świętowac na płycie boiska
      "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
      Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
      Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
      Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
      Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

      Comment

      • darek99
        Senior
        • 04-2002
        • 2147

        Piecia napisał(a)
        to nie był przecież pomysł Lechitów - to pzpn ustalił taki terminarz - czyli co? po meczu nie powinno wręczać się Pucharu?
        Wiadomo że taką fantazję mają tylko ludzie z PZPN.
        Po meczu nawet trzeba świętować zdobycie pucharu lecz nie musi to być świętowanie na stadionie pełnym wrogo nastawionych kibiców, można było trochę się wstrzymać i świętować w Poznaniu.
        Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
        Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
        skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
        Epikur z Samos.

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          darek99 napisał(a)
          Po meczu nawet trzeba świętować zdobycie pucharu lecz nie musi to być świętowanie na stadionie pełnym wrogo nastawionych kibiców
          Pierwszy raz spotykam się z tak otwartą samokrytyką warszawskiego kibica. Mało kto ma odwagę stwierdzić, że kibice jego drużyny to dzicz dysząca żądzą mordu. Brawa dla Darka.

          Comment

          • darek99
            Senior
            • 04-2002
            • 2147

            biermann napisał(a)
            a że z legią na legii tym bardziej powinni TAM świętowac na płycie boiska
            Powinni jeszcze wejść na sektory Legii, wtedy by było całkiem dobrze
            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
            Epikur z Samos.

            Comment

            • grzeber
              Senior
              • 05-2002
              • 2869

              Nie twierdze, że nie powinno być świętowania ale z tego co widziałem (po końcowym gwizdku oglądałem juz tylko jednym okiem) to wręczenie odbywało się bardzo blisko trybun jeśli nie na trybunie honorowej. Jakby zorganizowano wręczenie na środku stadionu to raczej nie byłoby takiego problemu.

              Nie uważam z resztą, że była to jakaś specjalna feta tylko zwykłe wręczenie pucharu. Świętownie do pewnie będzie jak Lech wróci do Poznania.
              pozdrawiam
              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

              Comment

              • darek99
                Senior
                • 04-2002
                • 2147

                pieczarek napisał(a)
                [B) Mało kto ma odwagę stwierdzić, że kibice jego drużyny to dzicz dysząca żądzą mordu. Brawa dla Darka. [/B]
                Pieczarek daj na wstrzymanie, Twoje wywody są nie na poziomie, chyba dzisiaj było za dużo piwka.
                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                Epikur z Samos.

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  Dareczku, ani jednego piwa dzisiaj nie piłem. Co ja na to mogę, że warszawscy kibice to wiochmeni bez ambicji i honoru? Nic się nie zmieniło od 20 lat, gdy chodziłem na ligowe mecze. Ciągłe buractwo. Szkoda.

                  Comment

                  • darek99
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 2147

                    Nie chce mi się już o tym klikać, moim zdaniem nawaliło PZPN, i jestem przekonany że gdyby Legia na Bułgarskiej zdobyła puchar to z trybun kwiaty by się nie sypały na Legionistów.
                    Szkoda że tak się stało,bo jest pretekst aby na forum dokopać Legii.
                    Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                    Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                    skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                    Epikur z Samos.

                    Comment

                    • cielak
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 2890

                      A z innej beczki (kegi). Widzew nie dostał licencji, a więc do widzenia pierwsza ligo! A co z cesarzem Smudą? Franc na nic się zdał, bo jak zwykle o wszystkim zadecydowała "kasiora".
                      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        grzeber napisał
                        ... Jakby zorganizowano wręczenie na środku stadionu to raczej nie byłoby takiego problemu...
                        Nie byłoby problemu, gdyby tych "kibiców" eksterminować raz na zawsze. Nie rozumiem, skąd takie mniemanie, że akurat kibicom zwykły bandytyzm powinien uchodzić na sucho.

                        A swoją drogą, kibole powinni spuścić wp... chyba swoim piłkarzom?

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Puchar Polski należał się Lechowi, więc gratulacje !
                          Co do zachowania się warszawskich kibiców, to już dużo zostało napisane i chamstwa nie chce mi się komentować .

                          Comment

                          • bury_wilk
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 2655

                            Wczoraj naprawdę niezły mecz w wykonaniu obu drużyn. Legia gnitła z dużą determinacją, Lech spokojnie grał swoje i dograł do końca. Trafiłem wynik...
                            Po za tym sędza dał plamę, bo w pierwszej połowie powinny się posypać kartki dla Legii, bo grała bardzo ostro.
                            Po za tym Reiss i Garcia dali ciała, z tym, że spaprana akcja Reissa nie miała większego znaczenia, a ta Garcii miała...
                            Po za tym głąby zachowały się po raz kolejny jak głąby i nic ich nie tłumaczy. Puchar i medale wręcza się bezpośrednio po meczu finałowym i tak powinno być. To, że akurat wypadło to na boisku rywala, to cóż... taki los. Kibice powinni umieć się z tym pogodzić i albo pożegnać jednych i drugich brawami, bo na to zasłużyli, albo jak im się nie podoba to siedzieć cicho, albo wyjść. Ciekawe, że zawsze jak jest zadyma, to zadymiarze są właściwie niewinni, bo ktoś ich sprowokował. A to policja, a to przeciwni kibice, a to piłkarze, a to przelatujące gołębie...

                            Lubię kiedy się zieleni
                            Lubię jak się piwo pieni...

                            ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                            Comment

                            • albeertos
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2313

                              Puchar Polski 2003/2004 - Lech Poznań!

                              Uff, w sumie to po takich emocjach wszystko się miesza. Jestem ogromnie szczęśliwy, Puchar Polski jest NASZ!
                              Wczorajszy mecz zacięty, ale poziom sędziowania.... Generalnie było polowanie, dwie wymuszone zmiany, no i założona taktyka padła. Dla mnie bohaterem był Waldemar Piątek - w kilku sytuacjach pokazał klasę.
                              Co do świętowania na stadionie... Po pierwsze, kluby same między sobą uzgadniały terminarz, zatem działacze z Warszawy wiedzieli czym to grozi i się na to zdecydowali. Pewność siebie ich zgubiła. Po drugie, to chyba oczywiste że się cieszyli, bo w efekcie pokonali swojego odwiecznego rywala na jego terenie. Nie wierzę żeby ktokolwiek zrezygnował z takiej okazji.
                              Ciekawy teraz jestem reakcji PZPN co do bandyterki na stadionie. Wisłę po incydencie z Miśkiem i nożem w głowie Dino Baggio zawieszono w pucharach na dwa lata.
                              (_)>
                              Nigdy się nie poddawaj!!!
                              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                              Lech jest tam gdzie jego wiara
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Panowie to był dobry mecz Typowa polska ligowa młócka.Lech wywalał piłkę po autach,a Legia grała bez pomysłu na rozbicie obrony Lechitów i do tego brutalnie kosiła.Mecz w Poznaniu był o niebo lepszy.Co do karnego-ewidentny.Co do zachowania kilkanastu bezmuzgów z Legii-daliście się sprowokować i to piłkarzom(ale przeciwnik do mordobicia) jak zwykli gówniarze.Szkoda nawet pisać o tym zdarzeniu.
                                Odnośnie zamknięcia stadionu-tak no pewnie,jedyne rozsądne rozwiązanie
                                Wyłapać należy debili wlepić im stadionowe zakazy,a prawdziwi kibice niech dalej chodzą na mecze i przyjezdni też niech przyjeżdżają.Dlaczego niewinni mają cierpieć???
                                Mecz finałowy o PP powinien być jeden,jak w większości normalnych krajów w stolicy państwa.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎