Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Sposób uwikłania wszytkich polskich działaczy, trenerów i osób wpływowych jest taki, że chyba nie ma szans na radykalne potrząśnięcie tym drzewem i zwalenia z najwyzszych gałęzi gwiazd piłkarskich, pokrytych grubą warstwą zeschłych liści. Nie widze odważnych, którzy mogliby zmienić ten stan rzeczy.

    Comment

    • bury_wilk
      Senior
      • 01-2004
      • 2655

      ależ udany wynik...

      nie chce mi się więcej gadać

      Lubię kiedy się zieleni
      Lubię jak się piwo pieni...

      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

      Comment

      • Pinio74
        Senior
        • 10-2003
        • 3881

        Ale się nasi piłkarze popisali, nawet nie chce mi się nic pisać na ten temat, nie ma o czym, takiej marnej gry się nie spodziewałem
        BIRRARE HUMANUM EST

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Niestety nasi pokazli beznadzieję, zero obrony i zespołu, dobrze, że na piątce się skończyło. Duńczycy pokazli nam trochę futbolu i ciężko optymistycznie patrzeć na mecz z Anglią.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Jak się nie obudzą,to może lepiej walkowerem oddać mecz Anglikom,zawsze to przecież tylko 3:0 w plecy Tak na serio Janas nie ma żadnej koncepcji na budowę drużyny i z koleżką Listkiem i całym PZPN-em ośmieszają się tylko i Nas Polaków


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • bury_wilk
              Senior
              • 01-2004
              • 2655

              Pogoniarz napisał(a)
              Janas nie ma żadnej koncepcji na budowę drużyny i z koleżką Listkiem i całym PZPN-em ośmieszają się tylko i Nas Polaków
              To oczywiście prawda, tyle, że jakoś nie widzę nikogo kto by mógł dobrą koncepcję mieć. Chyba jedyną szansą, ale też tylko szansą, byłoby zatrudnienie jakiegoś naprawdę dobrego trenera z zagranicy. Tyle, że takiemu, trzeba by zapłacić...

              Last edited by bury_wilk; 19-08-2004, 09:25.
              Lubię kiedy się zieleni
              Lubię jak się piwo pieni...

              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                Ależ panowie, to nie jest kwestia trenera reprezentacji. Poziom reprezentacji odzwierciedla problem całej piłki nożnej w Polsce - słabego wyszkolenia i lenistwa piłkarzy, partactwa i przekręciarstwa działaczy, kumoterstwa i nepotyzmu z ZPN-ach. Jeżeli wam się wydaje, że zmiana trenera jest receptą na sukces, to jesteście albo ślepi, albo niesłychanie naiwni. PRzecież PZPN zmienia co chwilę trenera reprezentacji, a wyniki jakie były, takie są.

                Comment

                • bury_wilk
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 2655

                  Zawodników mamy takich jakich mamy i innych się niewytrzaśnie. Mozna ewentualnie zaryzykować i wstawić jako reprezentację całą drużynę, która w danej chwili trzyma najlepszy poziom. Tyle, że też trzeba by znaleźć zastępstwo, dla zawodników zagranicznych, którzy w tej drużynie grają. Trenerów też już chyba wszystkich przetestowaliśmy. Oczywiście, że problem polskiej piłki można docelowo rozwiązać tylko kompleksowym działaniem obejmującym szkolenie (od najmłodszych lat), finansowanie, uzdrowienie struktór związkowych, zmiana podejścia wszystkich zainteresowanych, promocja piłki nożnej jako sportu, żeby zapełnić wszystkie ligowe stadiony, zadbanie o bezpieczeństwo i wiele, wiele innych. Tyle, że tego nie da się zrobić ot tak. Potrzeba lat i przede wszystkim chęci. Na razie z braku laku pozostają nam półśrodki i chyba jedynym logicznym półśrodkiem wydaje mi się zatrudnienie dobrego trenera z zagranicy. Jeśli jeszcze PZPN zapewniłby mu odpowiedni konfort pracy, to może zrobiłoby się trochę lepiej.
                  Lubię kiedy się zieleni
                  Lubię jak się piwo pieni...

                  ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    Pogoniarz napisał(a)
                    Tak na serio Janas nie ma żadnej koncepcji na budowę drużyny i z koleżką Listkiem i całym PZPN-em ośmieszają się tylko i Nas Polaków
                    Dlaczego tak zawsze jest, że jeśli wygrywamy (np z Włochami, Jugosławią) to wychwalamy pod niebiosa, doskonała gra, piękna drużyna, brawo Janas i w ogóle ochy i achy, a jak przegrywamy to są już całkowicie diametralnie inne opinie.
                    Nie była to pierwsza przegrana jak i nie była ostatnia (nie mam na mysli stylu) bez względu na trenera czy reprezentację.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • ergie
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 1041

                      Ja tam Janasa nigdy nie wychwalałem

                      A polską piłkę należy zacząc budować od budowy normalnej jakości boisk i stadioników (o stadionach nie mówię bo zaraz napiszecie że piniędzy nie ma, a piniądze są tylko u nas działa zasada, że puszcza się je tam gdzie przy okazji można coś chapnąć dla siebie)

                      A trenera zagranicznego nie będzie bo nie będzie z nim można robić przekrętów tylko będzie wymagał solidnego wsparcia od PZPNu (nie tylko finansowego) oraz będzie brał do kadry najlepszych, a nie milusińskich pana Liścia.
                      Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                      ------------------------------------------------------------------
                      Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        becik napisał(a)
                        Dlaczego tak zawsze jest, że jeśli wygrywamy (np z Włochami, Jugosławią) to wychwalamy pod niebiosa, doskonała gra, piękna drużyna, brawo Janas i w ogóle ochy i achy, a jak przegrywamy to są już całkowicie diametralnie inne opinie.
                        Nie była to pierwsza przegrana jak i nie była ostatnia (nie mam na myśli stylu) bez względu na trenera czy reprezentację.
                        Przecież ja wiem,że nie zawsze się wygrywa,ale niech ta kadra liczy 18 zawodników,a nie przewija się z 50 grajków w ciągu roku.Trzeba ich dobrać mentalnie,znaleźć przywódcę.Reprezentacja w każdym meczu występuje w innym składzie,więc kiedy Oni mają się zgrać?To co wyprawiali wczoraj w obronie to rozpacz!Do tego z uporem maniaka wystawia piłkarzy ,którzy siedzą na ławach (bądź trybunach)w macierzystych klubach.
                        Tak to jest od zawsze ,że trener odpowiada za wyniki,a jakie są...każdy widzi.Nie mamy piłkarzy na dobrym poziomie,szkolenie młodzieży kuleje,w ligach grają repy,a młodzi nie mogą się załapać bądź znikają zagranicą.Do tego afery,fatalny poziom sędziowania-makabra!


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • elwood
                          Member
                          • 09-2002
                          • 53

                          A trenera zagranicznego nie będzie bo nie będzie z nim można robić przekrętów tylko będzie wymagał solidnego wsparcia od PZPNu (nie tylko finansowego) oraz będzie brał do kadry najlepszych, a nie milusińskich pana Liścia. [/B][/QUOTE]

                          No proszę już myślałem, że żaden post w temacie sportowym mnie nie zaskoczy - a tu niespodzianka. Oto dowiedziałem się, że nasza reprezentacja gra słabo i przegrywa bo grają w niej "milusińscy pana Liścia". Śmiać się czy płakać?

                          Comment

                          • ergie
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 1041

                            elwood a myślisz że nie?
                            Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                            ------------------------------------------------------------------
                            Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                            Comment

                            • baklazanek
                              † 2014 Piwosz w Raju
                              • 08-2001
                              • 3562

                              [/B][/QUOTE]
                              No proszę już myślałem, że żaden post w temacie sportowym mnie nie zaskoczy - a tu niespodzianka. Oto dowiedziałem się, że nasza reprezentacja gra słabo i przegrywa bo grają w niej "milusińscy pana Liścia". Śmiać się czy płakać? [/B][/QUOTE]

                              No to trudno ciebie zaskoczyć. Aż dziw bierze, iż nie napisałeś tego co powiedział kiedyś Leszek M. Czyli ,że go już nic nie śmieszy, wtedy pozostał by już tobie tylko płacz.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Cóż-dzisiaj widać,że będzie mecz rezerwowych na Papricanie.
                                Batata kontuzja, Mauro kontuzja,Pilarz poobijany,Masternak może cudem zagra,Julcimar pauza za kartki-no to mamy szpital Prawie sama Brazylia .Do boju młodzieży,pokażcie serce . Byle nie grał ćpun Terlecki i żłopuś Guliano


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎