Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bury_wilk
    Senior
    • 01-2004
    • 2655

    Wisła zawiodła na całej linii i nie chodzi nawet o wynik, ale o zupełny brak walki, pomysłu, wiary i zaangażowania. Pewnie, że Real jest kilka klas lepszy, ale przecież Wisła grała już i z dobrymi klubami włoskimi i niemieckimi i francuskimi i hiszoańskimi i w tych meczach walczyła, strzelała bramki i nawet wygrywała. Koszana i tyle.
    A dziś reszta naszych eksportowych drużynek. Amica będzie miała najtrudniej, Lech i Legia powinny sobie poradzić bez większego trudu (no może Lech będzie musał przełamać zmasowaną obronę). Obawiam się, że oba te mecze "bez trudu" będą przeraźliwie nudne...

    Lubię kiedy się zieleni
    Lubię jak się piwo pieni...

    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

    Comment

    • bury_wilk
      Senior
      • 01-2004
      • 2655

      Ach, zapomniałem napisać, ale nie moge nie skomentować doskonałej ( ) wprost relacji TVN-u.
      Beznadziejny obraz (powiedzmy, ze taki dostali), beznadziejny dźwięk, beznadziejne komentarze (jak było je słychać) i wogóle tragedia.
      Nie wiem, czy zwróciliście na to uwagę, ale komentarz był jakieś dwie sekundy przyspieszony w stosunku do obrazu (ot sztuczka). W efekcie słyszę "piękna sztuczka techniczna" patrzę, wgapiam się w telewizor (o czym ten facet mówi ), a za chwilę, faktycznie Zidane robi sztuczkę... "no i gol"- kurcze gdzie?, ale po chwili rzeczywiście piłka siedzi w bramce Wisły... Rewelacja!
      Niech TVN wykupi sobie lekcje w C+ zanim zabierze się za mecze, bo to co zaprezentowali (również w pierwszym meczy Wisły i pozostałych meczach pucharowych) woła o pomstę do nieba

      Lubię kiedy się zieleni
      Lubię jak się piwo pieni...

      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        Wiele z tego meczu nie oglądałem (bo, równie niepotrzebnie, oglądałem siatkarzy, jednak nie mogę stwierdzić, który występ Polaków był gorszy), ale z tego, co widziałem to "Galacticos" grali z naszymi w dziada... Nie dość, że Wiśle zabrakło umiejętności, to zabrakło im też pomysłu na grę. Real rozegrał dwumecz sparingowy i tyle.

        A dziś kolejne emocje, obawiam się, że wątpliwej jakości. Po występach naszych "eksportowych" klubów w ostatniej kolejce ligowej sądząc, nie zanosi się na jakiś spektakularny triumf. Legia jest w najlepszej sytuacji, u siebie nie powinni stracić bramki, choć strzelić, to chyba też nie strzelą. Amice może być trudno utrzymać remis na Węgrzech, a jeszcze trudniej będzie Lechitom zdobyć dwa gole.

        Ale "trudne" nie znaczy bynajmniej "niemożliwe". Liczę, że nasi pucharowicze znajdą się w komplecie w I rundzie.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • celt_birofil
          † 2017 Piwosz w Raju
          • 09-2001
          • 4469

          Warto wspomnieć o pozapiłkarskich "atrakcjach". Zapowiedziana k\jes obecnośc na trybunie Lecha oficjalnej delegacji czeczeńskiej.
          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

          Comment

          • ergie
            Senior
            • 05-2004
            • 1041

            Polakom gratulujemy Lecha
            Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
            ------------------------------------------------------------------
            Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

            Comment

            • Petrax
              Senior
              • 12-2001
              • 662

              No i nie było się co czarować, z taką grą, przy odrobinie szczęścia zobaczymy w fazie grupowej Wisłę Kraków samotnie reprezentującą polską ligę szumnie nazywaną "Ekstraklasą"
              In cervisia veritas
              http://www.ptxc.de.vu
              Пиво - вот мое экотопливо

              Comment

              • cielak
                Senior
                • 03-2004
                • 2890

                Nie ma Wisły i LECHA , została nam AMICA i LEGIA. Jeszcze sezon i mam nadzieję że CRACOVIA będzie Nas godnie reprezentować w pucharach.
                zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                Comment

                • darek99
                  Senior
                  • 04-2002
                  • 2147

                  cielak napisał(a)
                  Jeszcze sezon i mam nadzieję że CRACOVIA będzie Nas godnie reprezentować w pucharach.
                  Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                  Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                  skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                  Epikur z Samos.

                  Comment

                  • ergie
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 1041

                    cielak napisał(a)
                    {...}Jeszcze sezon i mam nadzieję że CRACOVIA będzie Nas godnie reprezentować w pucharach.
                    tiaaaaaaaaaa w klipy do tysiąca jak będa grali
                    Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                    ------------------------------------------------------------------
                    Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                    Comment

                    • cielak
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 2890

                      ergie napisał(a)
                      tiaaaaaaaaaa w klipy do tysiąca jak będa grali
                      Nie no, Wisła nam pokazała jak się gra!!!
                      To że grał, jeden z asów Henia K., Frankowski dowiedziałem się w drugiej połowie jak go trener zmienił!!!!! Tak grali że hoho!!
                      Gdyby nie "Gwiazdor" Radzio M. Było by pewnie 8:1, Doda może być z niego dumna!!
                      Wynika z tego że powinni może pograć w "piotrusia", wtedy może by wygrali. (pojedynki jeden na jeden)
                      Last edited by cielak; 26-08-2004, 22:49.
                      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Czyżby Legia się odblokowała ?
                        Straszne męczarnie Amiki i Lecha, z tym, że tym drugim się nie udało.

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Czy Legia i Amica wchodzą już do fazy grupowej PUEFA?

                          Comment

                          • bury_wilk
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 2655

                            Ale Lech dał plamę. Szczerze mówiąc to się tego nie spodziewałem. Legia sobie postrzelaął jak w sparingu, a Amica zafundowała trochę emocji na koniec. Tyle, że wszystkie te mecze, to takie tam... Zobaczymy, na kogo nasi pucharowcy teraz trafią.

                            Lubię kiedy się zieleni
                            Lubię jak się piwo pieni...

                            ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                            Comment

                            • Wujcio_Shaggy
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 4628

                              Amica szczęśliwie awansowała, ale tak na dobrą sprawę powinni byli odpaść i byłby spokój . Z taką grą nie mają czego szukać, a jeszcze wstydu nam narobią i nerwy kibiców zszargają. O Lechu to już szkoda gadać.

                              Niech no tylko Janas powoła kogoś z wielkopolskich klubów na mecze z Wyspiarzami
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                              Comment

                              • piotrsh
                                Senior
                                • 07-2003
                                • 435

                                Szczególnie z Lecha...
                                A swoją drogą może lepiej odpaść teraz niż potem dać plamę i przegrać np. 5:0
                                Pawełek 11.12.2006 godz. 14.51

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎