Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bury_wilk
    Senior
    • 01-2004
    • 2655

    W szmacie alias Przegląd Parasportowy napisali, że 6.09.2004 o 20:00 przestało istnieć RTS Widzew Łódź.

    Lubię kiedy się zieleni
    Lubię jak się piwo pieni...

    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Mam już dwa powody,by drzeć ryja non stop przed ekranem podczas meczu z Angolami:
      Pierwsze primo-Dario el Szpako jako komentator
      Drugie primo-podobno niezliczona ilość trębaczy.
      W meczu rozgrywanym wczoraj dyńka mi pękała od tego rykowiska,na doping nie starczało już jak było mozna usłyszeć płuc Na żużlu niech sobie trąbią i tak nic nie słychać podczas biegu,ale na meczu piłkarskim trzeba dać z siebie coś wiecej niż zamienić się w Łosia...(notabene lubię je)
      Wierzę dziś w cud.Anglia gra przeciętnie,my słabo,więc...wszystko jest możliwe


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        Mecz młodzieżówki rozegrano w Rybniku, na stadionie klubu żużlowego. Do niedawna jego trenerem był pan Łoś

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          arcy napisał(a)
          Mecz młodzieżówki rozegrano w Rybniku, na stadionie klubu żużlowego. Do niedawna jego trenerem był pan Łoś
          Serio Łoś???Padam ze śmiechu To,że był rozgrywany w Rybniku to czaiłem,nawet ładnie odremontowali ten stadion,ale do wymogów europejskich to jak większości naszych stadionów bardzo daleko.(W miarę Śląski i Lecha(nie mówię o Amice i KSZO i Łęcznej bo to kameralne stadiony).


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Łoś, zresztą Romuald. Niestety, zwolnili go
            Last edited by arcy; 08-09-2004, 10:33.

            Comment

            • skandal
              Senior
              • 05-2002
              • 1439

              Jeszcze 3 godzinki i się zacznie.Browar już się chłodzi, kufelki wymyte, okno otwarte i czeka na wylatujący telewizor w razie czego ,może jednak coś im dziś wyjdzie i zagrają wspaniale uniesieni euforią po środowym zwycięstwie. Ze swojej strony mogę jedynie wypić za zwycięstwo!

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Pogoniarz napisał(a)
                Mam już dwa powody,by drzeć ryja non stop przed ekranem podczas meczu z Angolami:
                Pierwsze primo-Dario el Szpako jako komentator
                Drugie primo-podobno niezliczona ilość trębaczy.
                W meczu rozgrywanym wczoraj dyńka mi pękała od tego rykowiska,na doping nie starczało już jak było mozna usłyszeć płuc Na żużlu niech sobie trąbią i tak nic nie słychać podczas biegu,ale na meczu piłkarskim trzeba dać z siebie coś wiecej niż zamienić się w Łosia...(notabene lubię je)
                Wierzę dziś w cud.Anglia gra przeciętnie,my słabo,więc...wszystko jest możliwe
                Trzecie primo-Na stadionie spikerem ma być Piotr Baranowski( jest spikerem na Pogoni,cenzor tekstów nieprzychylnych Birdowi na oficjalnej stronie i jego wielki bezkrytyczny orędownik )Piotr Baranowski największa to...(jak Paździoch Roman) Polski
                Dramat


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Pogoniarz napisał(a)
                  Trzecie primo-Na stadionie spikerem ma być Piotr Baranowski( jest spikerem na Pogoni,cenzor tekstów nieprzychylnych Birdowi na oficjalnej stronie i jego wielki bezkrytyczny orędownik )Piotr Baranowski największa to...(jak Paździoch Roman) Polski
                  Dramat
                  Cholera, Marian Paździoch z Kiepskich z tych nerw piszę bzdury


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • celt_birofil
                    † 2017 Piwosz w Raju
                    • 09-2001
                    • 4469

                    Jakoś mało kto się wypowiada o meczu Polska - Anglia. Szkoda gadać?
                    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Ludziska już częściowo się przemieszczają na Zlot,a tak w ogóle to zawsze jesteśmy pełni nadziei przed meczami z tymi Anglikami,a potem... Trza wyluzować z lekka przy


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        Dla mnie to już się prawie mecz zaczął. Pod oknami ciągną tłumy i wydają straszliwe dźwięki za pomocą trąbek.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          adam16 napisał(a)
                          Dla mnie to już się prawie mecz zaczął. Pod oknami ciągną tłumy i wydają straszliwe dźwięki za pomocą trąbek.
                          Łosie szturmują bramy stadionu Będzie dym


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • bury_wilk
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 2655

                            Razem z Wujciem robimy właśnie rozgrzewkę
                            Nasz Szerszeron ciągle kwaśny, zobaczymy jak smakują inne specjały. Na mecz jesteśmy gotowi

                            Lubię kiedy się zieleni
                            Lubię jak się piwo pieni...

                            ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 5003

                              Z myślą o meczu odwiedziłem dziś Browar Zodiak w Kłodawie.
                              Mecz obejrzą ze mną (we mnie): Relax Pils, Zodiak, Lew Mocne, Mocne Beer. Będę trzymał kciuki za naszych piłkarzy. Może to coś pomoże
                              5420 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Na dyńce mam już czapajewa,na szyjce szalik,na sobie koszulkę-wszycho w barwach i też w okolicy szalik Anglii,przywieziony z meczu w Londynie w 1999 roku(1:3) Ciśnienie mi rośnie


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎