Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ergie
    Senior
    • 05-2004
    • 1041

    A ja chyba się przerzucę na wyścigi ślimaków, jak Wisła będzie tak dalej grać
    Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
    ------------------------------------------------------------------
    Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

    Comment

    • cielak
      Senior
      • 03-2004
      • 2890

      ergie napisał(a)
      A ja chyba się przerzucę na wyścigi ślimaków, jak Wisła będzie tak dalej grać
      Po co Ci ślimaki!!
      Przejdź na właściwą stronę błoń.
      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        ergie napisał(a)
        A ja chyba się przerzucę na wyścigi ślimaków, jak Wisła będzie tak dalej grać
        Wisła już z Pogonią grała przeciętnie,z Gruzinami nie lepiej.Myśleli,że każdy się przed nimi położy i są poza zasięgiem?


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • ergie
          Senior
          • 05-2004
          • 1041

          Cielaczku ja tam nie jestem ortodoksem, a poza tym tak naprawdę to moje serce jest przy Puszczy Niepołomice
          Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
          ------------------------------------------------------------------
          Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Piecia napisał(a)
            Wisła traci pierwsze punkty
            Następne powinna stracić już w sobotę, w meczu z Zagłębiem

            Comment

            • Wujcio_Shaggy
              Senior
              • 01-2004
              • 4628

              Jedni się cieszą z remisu na Konwiktorskiej, a inni wręcz przeciwnie

              Polonia zagrała niezły mecz (oczywiście pomijając obronę, chłopaki chyba spali). Grali ładnie, do przodu, z zębem i w ogóle fajnie. Szybko zdobyte dwie bramki chyba im zaszkodziły - zabrakło zimnej krwi. Jak można, prowadząc po 10 minutach 2-0, zremisować mecz? Trzy gole "z niczego", stracone po stałych fragmentach gry - żenada. Do tego jeszcze dochodzi kilka niewykorzystanych sytuacji bramkowych...
              Nic dziwnego, że wynik był taki, jaki był.

              Ostra (momentami zbyt ostra) walka trwała przez całe 90 minut; sędzia Fujarczyk, niestety, zupełnie nie panował nad emocjami piłkarzy, nie studził temperamentu faulujących, za to dał żółtą kartkę Udareviciowi, ponieważ ten zdjął koszulkę, manifestując radość ze zdobycia bramki

              A już jutro kolejne emocje - mecz Pucharu Polski z Koroną Kielce, rewelacyjnym beniaminkiem drugiej ligi.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Podobnego wyczyny dokonał Ruch Chorzów, po kwadransie było 2:0, a na koniec 3:3 Ostatnie wudarzenia na Cichej dają odrobinę nadziei, ale bez konkretnych sponsorów i znacznych zmian w kadrze, o ekstraklasie można zapomnieć. To mnie mocno smuci.
                Cieszy mnie natomiast, że młoda drużyna Bałtyku Gdynia coraz lepiej sobie radzi w IV lidze. W minionej kolejce wygrała 4 raz z rzędu, tym razem z KP Sopot. I tylko na wspomnienie, że nie tak dawno była to jedna z silniejszych ekip II ligi, z realną szaną walki o awans, łza się w oku kręci

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Wujcio_Shaggy napisał(a)
                  Jak można, prowadząc po 10 minutach 2-0, zremisować mecz?

                  ...

                  dał żółtą kartkę Udareviciowi, ponieważ ten zdjął koszulkę, manifestując radość ze zdobycia bramki
                  Wydaje mi się, że właśnie tak szybko zdobyte prowadzenie czasem trudniej obronić. Sam wspomniałeś, że chłopaki w obronie spali.

                  Niestety, głupi zwyczaj dawania żółtej za zdjęcie koszulki po strzeleniu bramki jest od niedawna znowu oficjalnym przepisem FIFA.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Wujcio_Shaggy napisał(a)
                    Jedni się cieszą z remisu na Konwiktorskiej, a inni wręcz przeciwnie

                    Polonia zagrała niezły mecz (oczywiście pomijając obronę, chłopaki chyba spali). Grali ładnie, do przodu, z zębem i w ogóle fajnie. Szybko zdobyte dwie bramki chyba im zaszkodziły - zabrakło zimnej krwi. Jak można, prowadząc po 10 minutach 2-0, zremisować mecz?
                    Dlatego,że jak sobie przypominam mecz trwa 2 razy 45 minut plus doliczony(ewentualnie)czas i to sędzia główny decyduje kiedy jest koniec spotkania,czy nam się to podoba czy nie.Czasami trenerzy głupio tłumaczą się ,że n.p.prowadzony przez nich zespół stracił dwie bramki w doliczonym czasie gry,będąc lepszym przez 90 minut


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Wujcio_Shaggy
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 4628

                      O tym to ja też wiem. Możnaby przyczepić się do sędziego, że za mało doliczył, bo przerw w grze było od wała, ale zostawmy już tego pana.

                      Polonia miała szansę ten mecz wygrać, przez te 90 minut stworzyła sporo dogodnych okazji, ale nie potrafiła utrzymać przewagi, ani tych szans wykorzystać i nad tym ubolewam.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                      Comment

                      • lzkamil
                        kierowca bombowca
                        • 01-2003
                        • 3611

                        Ide do pubu obejrzec 100 mecz Dudka w barwach Liverpoolu z odwiecznym rywalem Man. U. Trzymajmy kciuki i zdrowie Dudzia
                        Lepszy jabol pod okapem
                        niż GŻ, CP i KP !


                        Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                        Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                        Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          lzkamil napisał(a)
                          Ide do pubu obejrzec 100 mecz Dudka w barwach Liverpoolu z odwiecznym rywalem Man. U. Trzymajmy kciuki i zdrowie Dudzia
                          Powiedzieć Ci wynik


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • cielak
                            Senior
                            • 03-2004
                            • 2890

                            [QUOTE]ergie napisał(a)
                            [B]Cielaczku ja tam nie jestem ortodoksem...

                            Ja też nie Ergusiu.
                            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                            Comment

                            • lzkamil
                              kierowca bombowca
                              • 01-2003
                              • 3611

                              Z knajpy wlasnie wrocilem, pierwsza polowa bardzo jednostronna, dobrze ze tylko 1:0 dla MU, niezle bronil Dudek, przy glowce Silvestre'a bez szans. Potem fuksiarskie wyrownanie - swojak O'Shea i pozniej chwila przewagi Liverpoolu, byloby sam na sam ale zagwizdany wydumany spalony, potem protesty po rece w polu karnym Ferdinanda (dla mnie taka na pograniczu nastrzelonej, a jak jest na pograniczu na Old Trafford to sedzia zawsze zagwizdze dla MU ). Na koncu druga glowka Silvestre'a z bliska po rogu i po sprawie. Szkoda przegranej ale wynik jest odbiciem gry.
                              Last edited by lzkamil; 20-09-2004, 22:26.
                              Lepszy jabol pod okapem
                              niż GŻ, CP i KP !


                              Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                              Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                              Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                              Comment

                              • bury_wilk
                                Senior
                                • 01-2004
                                • 2655

                                Znów mam opóźnienie...
                                Najpierw króciutko o lidze. Polonia zremisowała wygrany mecz, ale tak to jest, jak wszyscy chcą strzelać bramki, a obrony nie ma. Frajerstwo czystej wody. No i Wisła straciła punkty i to akurat w tym meczu, w którym mogłaby nie tracić...

                                A teraz o pucharze. Właśnie wróciłem z Konwiktorskiej... zmarzłem...
                                Polonia miała masę okazji i strzeliła jedną bramkę (jakąś dziwną ). Nie miała natomiast obrony. Bznadziejnie zagrał Kluzek i Stokowiec. Kiepsko Gołaszewski i Szymanek. Po za tym, już samo ustawienie i brak kilku zawodników świadczy o tym, jak ulgowo potraktowano ten mecz . W związku z powyższym Korona strzeliła trzy bramki i zasłużenie wygrała. Warto jeszcze wspomnieć, że kibiców nie przyszło może za wielu, ale atmosfera była super. Zaprzyjaźnieni Kielczanie usiedli na Kamiennej i było wiele radości.

                                Lubię kiedy się zieleni
                                Lubię jak się piwo pieni...

                                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎