Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kalifat
    Senior
    • 10-2004
    • 1168

    Nie no ładnie pograli Wronczanie
    Ja też nie oglądałem, ale wynik jakoś mnie nie zaskoczył. Bardziej bym się zdziwił, gdyby była choć minmimalna szansa na remis.

    A swoją drogą to ciekawe są bardzo budujące słowa trenera Skorży, że: "już po losowaniu wiedzieliśmy, że jesteśmy najsłabszym zespołem i to się potwierdziło". Cóż za hurra optymizm.
    Tylko po co było tak bredzić przed meczem z Rangersami.
    bla bla bla

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Senior
      • 01-2004
      • 4628

      kalifat napisał(a)
      [...] A swoją drogą to ciekawe są bardzo budujące słowa trenera Skorży, że: "już po losowaniu wiedzieliśmy, że jesteśmy najsłabszym zespołem i to się potwierdziło". Cóż za hurra optymizm.
      Tylko po co było tak bredzić przed meczem z Rangersami.
      To lepiej było od razu oddać cztery walkowery - bilans bramkowy byłby korzystniejszy...
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • szarpik
        Senior
        • 02-2002
        • 676

        Za to fenomenalnie bronł młody burkhardt , oj bedzie sie Dudek musiał poprawić bo konkurencja rośnie
        WWW.EKSTRAKLASA.NET

        Comment

        • cielak
          Senior
          • 03-2004
          • 2890

          To co dziś pokazała Pogoń, w meczu "przyjaźni" z Legią, to było naprawdę wielkie. Po strzeleniu gola przez Legię nie poddali się i w ciągu kilku minut pokazali kto jest lepszy. Mecz naprawdę super. Gdyby nie bramkarz Legii, było by spokojnie 5 dla Pogoni. Gratuluję Pogoniarzowi i Pogoni. Myślę że Pogoń powalczy o PP.
          Last edited by cielak; 05-12-2004, 23:41.
          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

          Comment

          • kalifat
            Senior
            • 10-2004
            • 1168

            cielak napisał(a)
            ... Gdyby nie bramkarz Legii, było by spokojnie 5 dla Pogoni. Gratuluję Pogoniarzowi i Pogoni. Myślę że Pogoń powalczy o PP.
            Ja tradycyjnie nie oglądałem meczu z PP. Jakoś ta forma rozgrywek nie przypadła mi do gustu (chyba PZPN za bardzo próbował naśladować LM).

            Pogoń na pewno powalczy o PP, ale nie wiadomo jak długo. Co by nie mówić runda jesienna się skończyła, a do wiosny jeszcze sporo czasu. Ciężko gdybać, kto, z kim w drużynie, z jakimi wzmocnieniami/osłabieniami przystąpi do rozgrywek na wiosnę.
            Mam tylko nadzieję, że wreszcie w i Szczecinie zapanuje ligowy spokój na dłużej niż 1-2 sezony (jak to miało miejsce za poprzednich rajców klubu). Przyłączam się do gratulacji dla Pogoni i Pogoniarza

            A oto pary 1/8 finału - 5 i 16 marca

            Koszarawa Żywiec - Korona Kielce
            Legia Warszawa - Górnik Zabrze
            Zagłębie Lubin - Stasiak Ostrowiec Świętokrzyski
            GKS Bełchatów - Wisła Płock
            Odra Wodzisław Śląski - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
            Lech Poznań - Amica Wronki
            Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
            Polonia Warszawa - Wisła Kraków
            bla bla bla

            Comment

            • bury_wilk
              Senior
              • 01-2004
              • 2655

              Meczu nie oglądałem, żadnego, ale Polonia wygrała 3-0, czym odrobinę się crechabilitowała za fatalny mecz w Warszawie. Wynik i tak nic nie zmienił, teraz zagramy z Wisłą. Pewnie Koszarawa Żywiec byłaby łatwiejsza, ale i tak nie pozostaje nam nic innego, jak wygrać...
              Lubię kiedy się zieleni
              Lubię jak się piwo pieni...

              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

              Comment

              • szarpik
                Senior
                • 02-2002
                • 676

                Lech też troche odrobił w oczach kibiców , ale nikt nie bedzie piał z zachwytu bo wygrac 5-0 z wicelideram trzeciej ligi to był ich obowiazek
                WWW.EKSTRAKLASA.NET

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Dzięki za gratulacje,ale to nie ja wygrałem.Raczej to Legia była słabiutka,niż Pogoń dobra.W Legii jest za dużo zawirowań,a to że Zielu ma być,czy już nawet jest pierwszym trenerem uważam za nieporozumienie.W Legii muszą być rządy twardej ręki,a nie kumpelstwo.Zresztą to nie mój problem;ja jestem ciekaw jakie roszady będą w Pogoni...?


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • Pinio74
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 3881

                    To co wczoraj pokazała Valencia w meczu z Werderem, to szczyt chamstwa. Angulo zachował się jak trampkarz a i inni byli nie lepsi. Swoją drogą to co w ciągu ostatniego półroku stało się z ładnie grającą Valencią jest co najmniej dziwne. Drużyna, która w świetnym stylu wygrywa mistrzostwo Hiszpanii i Puchar UEFA jest teraz cieniem tamtej drużyny. Ranieri długo nie zagrzeje miejsca na ławce trenerskiej.
                    BIRRARE HUMANUM EST

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Tak to jest, jak z buraków robi się gwiazdy. I tak im się udało, bo czerwone kartki powinno ujrzeć jeszcze conajmniej dwóch piłkarzy Valencii, za rękoczyny w ostatnich minutach meczu. A co do zachowania kibiców - UEFA powinna zamknąć stadion na dłuuugo, ale wątpię, czy do tego dojdzie. Szmal jest ważniejszy.

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Krzysiu napisał(a)
                        Tak to jest, jak z buraków robi się gwiazdy. I tak im się udało, bo czerwone kartki powinno ujrzeć jeszcze conajmniej dwóch piłkarzy Valencii, za rękoczyny w ostatnich minutach meczu. A co do zachowania kibiców - UEFA powinna zamknąć stadion na dłuuugo, ale wątpię, czy do tego dojdzie. Szmal jest ważniejszy.
                        Zgadzam się ,zapłacą karę finansową i to pewnie będą wszystkie sankcje.Jakby to był mały klubik na przykład polski,to stadion zamknięty na bank ,plus niezła kasiorka do zapłaty.
                        Last edited by Pogoniarz; 08-12-2004, 09:51.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • sloniatko
                          Senior
                          • 02-2004
                          • 1014

                          Pogoniarz napisał(a)
                          Zgadzam się ,zapłacą karę finansową i to pewnie będą wszystkie sankcje.Jakby to był mały klubik na przykład polski,to stadion zamknięty na bank ,plus niezła kasiorka do zapłaty.
                          Kary finansowe chyba są stałe, oczywiście w pewnych widełkach, tylko ich wymiar jast bardziej dotkliwy dla klubów mniejszych.
                          Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                          Comment

                          • Andrewbrw
                            Senior
                            • 03-2004
                            • 932

                            Pinio74 napisał(a)
                            To co wczoraj pokazała Valencia w meczu z Werderem, to szczyt chamstwa.
                            Ostanio to co pokazują kibice na stadionach w Hiszpanii to jest szczyt chamstwa!!! (przyp. o meczu Hiszpania-Anglia)

                            Comment

                            • Pinio74
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 3881

                              Andrewbrw napisał(a)
                              Ostanio to co pokazują kibice na stadionach w Hiszpanii to jest szczyt chamstwa!!! (przyp. o meczu Hiszpania-Anglia)
                              Zgadza się, rasistowskie zachowania, rzucanie w piłkarzy czym popadnie powoli stają się regułą w Hiszpanii. Wzięło się to chyba stąd, że hiszpańskie drużyny znaczą już mniej w Europie, a sfrustrowani kibice nie mogą tego przeżyć.
                              BIRRARE HUMANUM EST

                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 08-2001
                                • 3562

                                Valencia zaczęła grać brzydko gdyż w ich składzie pojawiło się za dużo Włochów co skutkuje taką, a nie inną grą. Poza tym to co wczoraj pokazali piłkarze tego klubu powinno skutkować dyskwalifikacją całej drużyny czyli wywaleniem ich z pucharu UEFA i spora kara finansową, większą niż zwykle.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎