Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peter007
    Senior
    • 06-2004
    • 2820

    Ostatnia kolejka LM jak co roku daje mało satysfakcji z oglądania meczów. Ekipy które zapewniły sobie awans już się tak nie przykładają do swoich pojedynków. Kibic traci przez to na widowisku ale z drugiej strony kluby myślą przyszłościowo i wystawiają młodych piłkarzy, by oni zdobyli pucharowe doświadczenie co powinno zaowocować w przyszłości.
    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      Ja jestem zniesmaczony (nie pierwszy raz) tą ligą "mistrzów" gdzie wielcy przy stolikach załatwiają mniejszych. NIe wierzę po prostu, że chelsea nie mogła zremisować na swoim boisku z porto. No ale wysiudali CSKA, po co im jakiś klub ze wschodu.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • kalifat
        Senior
        • 10-2004
        • 1168

        zythum napisał(a)
        Ja jestem zniesmaczony (nie pierwszy raz) tą ligą "mistrzów" gdzie wielcy przy stolikach załatwiają mniejszych. NIe wierzę po prostu, że chelsea nie mogła zremisować na swoim boisku z porto. No ale wysiudali CSKA, po co im jakiś klub ze wschodu.
        Przede wszystkim Chelsea nie grała u siebie a w Portugalii. Ale z całą resztą Twojej wypowiedzi muszę się zgodzić.
        Może Anglicy też się obawiali kibiców Porto, bo po tym co pokazują kibice w Hiszpanii to nie wiadomo jak zachowaliby się ich iberyjscy sąsiedzi.
        Wiadomo, że LM to przede wszystkim pieniądze, a piłka nożna jest ładnym, nawet dość ważnym, ale mimo wszystko DODATKIEM.

        Własciwie to się dziwię dlaczego UEFA-y nie stać na odważny krok i nie utworzy tej Euroligi. Wszyscy byliby zadowoleni. Bogate kluby grałyby z innymi bogatymi, nasze rodzime nie musiałyby się męczyć w zadnych eliminacjach a TVP nie musiałaby transmitować tej KOPANINY (czyt. ostatnie 5 minut meczu)
        bla bla bla

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          zythum napisał(a)
          Ja jestem zniesmaczony (nie pierwszy raz) tą ligą "mistrzów" gdzie wielcy przy stolikach załatwiają mniejszych. NIe wierzę po prostu, że chelsea nie mogła zremisować na swoim boisku z porto. No ale wysiudali CSKA, po co im jakiś klub ze wschodu.
          a to akurat wydaje mi się bardzo dziwne - byłem zaskoczony, że Chelsea (Abramowicza) wywaliła z LM CSKA (Abramowicza) - chyba , że plan jest taki, że CSKA zdobywa Puchar UEFA

          co do wczorajszego meczu kary powinne dotknąć oba kluby (oczywiście w odpowiednich proporcjach)
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • elwood
            Member
            • 09-2002
            • 53

            W świetle tego, że właścicielem Chelsea i CSKA jest Abramowicz wypowiedzi o "spisku bogatych przeciwko biednym" to po prostu jakieś kuriozum.

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              Ja myślę, że Abramowicz ma Rosję i Wschód głęboko gdzieś.
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • biermann
                Senior
                • 09-2001
                • 2552

                Znowu spisek jakoś Leverkusen nie przyłączył się do pomarańczowej reowlucji i pacnął Dynamo 3:0, a ten znienawidzony przez co niektórych (kalam się, ale nie przeze mnie) Real ośmielił sie wygrać z Romą. I jak to tak - w dalszej grze nie ma drużyn słusznych ideowo Toż to nie uchodzi...
                Ale jest na to sposób... niech lepiej zaczną grac w piłkę
                Last edited by biermann; 08-12-2004, 23:22.
                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Mnie rozbawił mecz Liverpool - Olimpiakos. Co Benitez wpuścił jakiegoś rezerwowego, to ten strzelał bramkę. W związku z tym nasuwają mi się takie pytania:
                  1. Czy Benitez jest tak dobrym trenerem, a raczej motywatorem i strategiem?
                  2. Czy Benitez jest tak słabym trenerem, że nie umie ułożyć odpowiedniego składu i konieczne są poprawki?
                  3. Czy, wzorem piłki ręcznej, nie powinien wpuszczać Dudka w momencie, kiedy przeciwko LFC dyktowany jest rzut karny?

                  Comment

                  • Wujcio_Shaggy
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 4628

                    Mnie najbardziej rozczarował Juventus, remisując z Maccabi 1:1, zamiast po raz szósty wygrać 1:0...
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                    Comment

                    • zythum
                      Kot Makawity
                      • 08-2001
                      • 8305

                      biermann napisał(a)
                      Znowu spisek jakoś Leverkusen nie przyłączył się do pomarańczowej reowlucji i pacnął Dynamo 3:0, a ten znienawidzony przez co niektórych (kalam się, ale nie przeze mnie) Real ośmielił sie wygrać z Romą. I jak to tak - w dalszej grze nie ma drużyn słusznych ideowo Toż to nie uchodzi...
                      Ale jest na to sposób... niech lepiej zaczną grac w piłkę
                      Naprawdę chcesz stwierdzić, że real wygrał uczciwie??? Karny z kapelusza i zupełny brak zaangażowania romy - jakieś farfocle 20 metrów nad bramką - to już lepiej strzela Huragan Wołomin.
                      To inaczej miało być, przyjaciele,
                      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                      Rządzący światem samowładnie
                      Królowie banków, fabryk, hut
                      Tym mocni są, że każdy kradnie
                      Bogactwa, które stwarza lud.

                      Comment

                      • Wujcio_Shaggy
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 4628

                        Z drugiej strony patrząc - Roma jest faktycznie cienka jak kartka papieru - klub sięga dna, a degrengolada w nim jest olbrzymia. Jeśli nawet nie 0:3, to 0:1 - ale Rzymianie by i tak przegrali, co na jedno wychodzi.
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                        Comment

                        • peter007
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 2820

                          A w kraju Listkiewicz wybrany na kolejną kadencję. Czy to źle czy dobrze? Myślę, że zdania są podzielone.
                          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            Myślę, że to źle. Nie widzę woli zmian w całym tym bagnie, od dołu do samej góry. To, że parę stadionów ma podgrzewaną trawę, nic nie znaczy.

                            Comment

                            • baklazanek
                              † 2014 Piwosz w Raju
                              • 08-2001
                              • 3562

                              Zwłaszcza, że podgrzewane murawy nie są zasługą PZPN-u tylko właścicieli klubów.
                              Nie da się jednak ukryć, iż za rządów Listiewicza różne afery łatwiej wypływały. Nie żebym przypisywał im w tym zasługę, po prostu są chyba mniej zaradni i nie umieją tuszować pewnych spraw jak poprzednia ekipa.
                              Choć wiadomo jest, iż niemalże wszyscy życzyli by sobie takiego prezesa i jego współpracowników którzy nie mieli by co ukrywać tylko zajęli by się fachowo swoją pracą. Pytanie tylko dla czego nikt inny oprócz Listka nie startował? Czyżby brakowało uczciwego kandydata i wszyscy nadal chcą żeby to obecny prezes sprzątał po wszystkim? A może po prostu każdy wie, iż wśród wybierających osób nie ma zbyt wielu takich, którym spodobały by się nowe i uczciwe metody pracy?

                              Comment

                              • Gregorian
                                Junior
                                • 11-2004
                                • 26

                                jest mi bardzo przykro ale długo nie będziemy mieli przedstawiciela lidze mistrzów do tego jest potrzebny poukładany klub z wysokim budżetem a u nas takowe nie występują

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎