Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    No jestem w szoku ,ale podbudowany Jeszcze mało brakowało by wywieźli 3 pkt.
    Grają niestety enerdowski futbol Oglądanie tego to katorga


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • szarpik
      Senior
      • 02-2002
      • 676

      Ci Legionisci to nas naprawde nie lubią. Napewno na złosc przegrali żebyśmy nie mogli Odry przeskoczyć
      WWW.EKSTRAKLASA.NET

      Comment

      • grzes_ch
        Senior
        • 10-2003
        • 612

        To nie o to chodzi że mają stale wygrywac - ale z całym szacunkiem dla ich rywali :
        - 3 kolejka w sierpniu wygrywają na wyjeździe z Katowicami 0-3 w kwietniu wygrywają tylko 1-0 u siebie prawie wygwizdani przez kibiców
        - 4 kolejka w sierpniu 4-0 z Wisłą Płock a w rewanżu 1-1
        - 5 kolejka 0-5 w Szczecinie z Pogonią a dziś u siebie - szczęśliwie 1-1 bo wyrównali w ostatniej minucie
        Po drodze PP remis z Polonią
        Jeśli tak ma grać nasz kandydat do ligi mistrzów , najdroższa polska drużyna z niezłym , jak na nasze warunki , budżetem no to sorry. I co znowu przyjdzie nam patrzeć jak naszych ogrywa Tieriek Grozny ,Dinamo Tbilisi ,Austria Wiedeń a może nawet w tym sezonie Tofta Ítróttarfelag B 68 , Fótbóltfelagið B 36
        No jeżeli tego oczekujemy no to nie ma się czym denerwować .

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
          Tofta Ítróttarfelag B 68 , Fótbóltfelagið B 36
          Ja bym zdecydowanie bardziej wolał HB Tórshavn Przynajmniej tą drużynę lubię.

          Comment

          • Andrewbrw
            Senior
            • 03-2004
            • 932

            trzymam kciuki za B 36
            jeszcze jak byłem w podstawówce to im kibicowałem, zawsze grałem nimi w Sensible World of Soccer- legenda jak dla mnie niezapomniana

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Sensible!!! Do dziś dla mnie jedynie słuszna piła do gry z drugim człowiekiem.

              Choć przez jakiś czas miałem klimat, że grałem karierę jako menedżer i tylko oglądałem mecze.

              Najgorszy był moment, gdy człowiek miał na tyle dużo pieniędzy, by sobie kupić szybkiego napastnika. Wtedy kultura gry od razu siadała - pah do przodu dwa podania przez środek boiska i sytuacja podbramkowa. Później już nawet nie chciało się się grać meczów ligowych, tylko puchary europejskie.

              Comment

              • kalifat
                Senior
                • 10-2004
                • 1168

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
                Tofta Ítróttarfelag B 68 , Fótbóltfelagi&eth B 36
                A mi zawsze wydawało się, że to Fótbóltfelagid B 36 Tórshavn

                A propos tych B36 i B68. W lidze Wysp Owczych (obecnie w II lidze wraz z B68) występuje również Fótbóltfelagid B 71 Sandur.

                Najbardziej utytułowanym klubem jest HB Torshavn (8 razy mistrz, 11 - wicemistrz, 3 - 3 miejsce i to był zawsze mój faworyt ), ale i nasze "B"-y były często na podium:
                B68 Toftir 3 - mistrz, 1 - wicemistrz, 6 - 3 miejsce
                B36 Tórshavn 2 - mistrz, 4 - wicemistrz, 3 - 3 miejsce
                B71 Sandur 1 - mistrz, 1 - wicemistrz, 2 - 3 miejsce

                Kiedyś zainteresowało mnie skąd wzięły się te "B"-y i okazało się, że B36 powstało w roku 1936, B71 - w 1971, ale B68 ... w 1962

                Czy może ktoś wie, co oznacza to "B"-y (może po ichniemu Rok, A.D.) oraz czy czasem B68 nie zmieniło w 1968 roku nazwy (może przenieśli się do innego miasta)? A jeśli tak to czy ktoś gdzieś znajdzie ich poprzednią nazwę?
                bla bla bla

                Comment

                • sloniatko
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1014

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                  Ale o co właściwie chodzi? Fajnie by było, gdyby ci sami zawsze wygrywali?
                  Jeżeli był by to legia to nie miał bym nic przeciwko temu
                  Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                  Comment

                  • biermann
                    Senior
                    • 09-2001
                    • 2552

                    ciekawe dlaczego jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony, że Odra Wodzisław zepchnęła Lecha na przedostatnie miejsce . Sądze, że z tej wyjątkowej okazji więcej zadowolonych w Pyrlandi się znajdzie.
                    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Ale Lech już przed tą kolejką był na przedostatnim miejscu.

                      PS. Ja tam się smucił nie będę, jeśli spadną. Może wreszcie ktoś zauważy, że pobożne życzenia młodych prezesów Lecha nie gwarantują sukcesów.

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                        Ale Lech już przed tą kolejką był na przedostatnim miejscu.
                        Z soboty na niedzielę wyskoczył na chwilę z tego miejsca.

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
                          Z soboty na niedzielę wyskoczył na chwilę z tego miejsca.
                          Widocznie była to tak krótka chwila, że nie zauważyłem Swoją drogą, chyba mają pecha w tym Lechu, skoro Odra wygrała w Warszawie.

                          No chyba, że powstała spółdzielnia, zmierzająca do spuszczenia Lecha, nawet kosztem wicemistrzostwa Legii. Teraz tylko patrzeć, jak wygrywać zacznie GKS

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Do niespotykanego zdarzenia doszło podczas wielkopolskich derby Groclin - Amica. Cytuję za GW: "Na dodatek jeden z rywali nadepnął go na nogę i Sokołowski ma złamany palec u ręki"

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                              Polonia nie wykorzystałe atutu własnego boiska i tylko zremisowała z Zieloną Górą 0:0.A czołówka ucieka
                              Ale szansa zawsze jest...
                              Liderujący Śląsk,pod wodzą Ryśka Tarasiewicza, po raz kolejny stracił punkty. W niedzielę na wrocławskiej regionalnej TVP3 była transmisja derbów Śląsk- Chrobry i niestety ten pewniak do awansu nic nie pokazał i tylko zremisował ze słabym Chrobrym.

                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 08-2001
                                • 3562

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrewbrw
                                trzymam kciuki za B 36
                                jeszcze jak byłem w podstawówce to im kibicowałem, zawsze grałem nimi w Sensible World of Soccer- legenda jak dla mnie niezapomniana
                                Rzeczywiście świetna gra. Na amidze 500 mogłem grać w nią całymi dniami i nigdy mi się nie nudziła.
                                Fajnie się grało 1 sezon HB gdy zaraz po lidze zaczynał się PZP lub UEFA a przeciwnikiem było PSV.
                                Chyba z 5 Jojstików połamałem na tej grze

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎