Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
    Ludzie wierzą w tak dziwne rzeczy (np. darmowa nauka i opieka zdrowotna), że nikomu nic się nie stanie, jeśli ktoś tam jest przekonany, że jego klub jest starszy niż faktycznie jest.
    Co prawda to prawda są tacy co wierzą nawet, że rynek załatwi wszystko i rozwiąże wszystkie problemy społeczne i doprowadzi do raju na ziemi a wszycscy ludzie będą żyli w krainie wiecznej szczęśliwości. Nie byłoby problemu gdyby sobie wierzyli ale niestety mają władzę i te dziwactwa eksperymentują na żywych ludziach.

    Jeden post wolno mi nie na temat więc wykorzystuję tę (ą) możliwość sprowokowany co nieco.
    Aha jedną sprawę trzeba sprostować. Są tacy pieczarku co wierzą w POWSZECHNĄ opiekę zdrowotną i edukację a to jednak subtelna różnica. Ty jak zwykle uprawiasz propagandę nazywając to "darmową".
    Last edited by zythum; 22-04-2005, 09:34.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      Gorsi są Ci, co wierzą że wszyscy ludzie są równi, wszystkim należy się po równo i ręczne sterowanie gospodarką zapewni powszechny dobrobyt.

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        I tu masz całkowitą rację. Na szczęście ja do nich nie należę i trochę inaczej rozumiem RÓWNOŚĆ. Ale uprwaiajcie sobie propagandę - uprawiajcie. Taki tylko trening umysłowy - równość SZANS utożsamiasz z tym, że każdy ma taką samą meblościankę a to chyba jednak błąd logiczny. Ale tak jest łatwiej - zamiast rozumieć co kto inny mówi wrzucać mu interpretację która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
        Tak samo jak nigdy niepowiedziałem, ze każdy powinien zarabiać tyle samo jak mi się wmawia. Ja tylko mówię, że nawet najmniej zarabiający powienien móc ze swej pracy żyć Godnie. Tak więc może najpierw spróbujesz zrozumieć a chociaż uważnie przeczytasz co ja mówię i piszę a potem będziesz to interpretował, dobrze?
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          Ale jakby co to przenieśmy się na PW bo MOderatusia całkiem słusznie zaraz nam powycina posty z tego tematu.
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
            I tu masz całkowitą rację. Na szczęście ja do nich nie należę i trochę inaczej rozumiem RÓWNOŚĆ. Ale uprwaiajcie sobie propagandę - uprawiajcie. Taki tylko trening umysłowy - równość SZANS utożsamiasz z tym, że każdy ma taką samą meblościankę a to chyba jednak błąd logiczny. Ale tak jest łatwiej - zamiast rozumieć co kto inny mówi wrzucać mu interpretację która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
            Tak samo jak nigdy niepowiedziałem, ze każdy powinien zarabiać tyle samo jak mi się wmawia. Ja tylko mówię, że nawet najmniej zarabiający powienien móc ze swej pracy żyć Godnie. Tak więc może najpierw spróbujesz zrozumieć a chociaż uważnie przeczytasz co ja mówię i piszę a potem będziesz to interpretował, dobrze?
            Jaka równość szans? Szanse nigdy nie będą równe, bo jeden może być inteligentniejszy, drugi mieć bogatszych rodziców, a trzeci dobrze grać w piłkę i zarabiać miliony, będąc przy tym głąbem.

            Co to znaczy żyć godnie? Czy człowiek bez żadnego wykształcenia też ma zarabiać odpowiednio dużo? Za jaką pracę? Ile Twoim zdaniem powinno się płacić za zamiatanie ulic? I ile w takim razie powinna zarabiać osoba po studiach? I kto za to wszystko zapłaci?

            Comment

            • darek99
              Senior
              • 04-2002
              • 2147

              Proszę pisać na temat , ten temat to : przy piwie o piłce kopanej.
              Dziękuję .
              Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
              Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
              skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
              Epikur z Samos.

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                trzeci dobrze grać w piłkę i zarabiać miliony, będąc przy tym głąbem.
                A to niby nie jest o piłce?

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pjenknik
                  Kiszot hamuj.
                  Jeszcze za czasów Fryca Wielkiego funkcjonowała nazwa Oppelner Schlesien, później zamieniona na Oberschlesien.
                  Uświadom nie jak długo istniała ta nazwa Oppelner Schlesien.W końcu za Wilusia też zdarzały się głąby.
                  Ja dalej jednak uważam,że historyczna nazwą od wieków,tej ziemi jest Górny Śląsk lub jak kto woli Oberschlesien.Takie sa fakty.Nie mylić z gazetą
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • szarpik
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 676

                    Niestety Cracovia odebrała nam dzisiaj punkty. Lech przegrał na wyjeździe 2-0. Jedyne pocieszenie to równoczesna porażka Odry , ale jest to pocieszenie marne.
                    Nawet piwa sie człowiekowi odechciewa
                    Ile bym dał żeby wygrac w środe z Pogonią...
                    WWW.EKSTRAKLASA.NET

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Ochłonąłem po meczu.Około 8000 tysięcy ludzi na Papricanie(jak zwykle kibice Polonii nie zaszczycili nas swym przyjazdem) wychodziło naprawdę wściekłych.Jak można wygrany mecz zremisować w taki sposób .Pierwsza połowa to już okolice A klasy.Oba zespoły grają podobnie,czyli byle udawać,że się gra do przodu i to tyle o pierwszej połowie,piłkarze zostali za swą postawę nagrodzoni wedle zasług-potężną porcją gwizdów.Druga już inna ,momentalnie bramka dla Pogoni ,chyba drugi strzał celny na bramkę Potem naprawdę niezła gra do 70 minuty( bardzo dobra zmiana Brazylijczyka Ediego)kilka niewykorzystanych setek.Następnie cofnięcie się i to się zemściło pod koniec meczu.
                      Sędziowie z WLKP prowadzili zawody książkowo, tak aby już więcej nie wybiegli w roli rozjemców.Po prostu tragedia Nawet starszy człowiek siedzący trzy rzędy niżej zaczął wyzywać sędziego i machać parasolką.Czy ta banda zrobi coś z sędziowaniem?
                      Szkoda dwóch punktów,oj szkoda...


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        suchy wynik o niczym nie świadczy, ale podejrzewam, że Legia na lepszy niż 1:1 nie zasłużyła. Wisi mi teraz już ona (L) jak Dog z Poznania.
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • perłyfan
                          Senior
                          • 02-2003
                          • 1244

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                          suchy wynik o niczym nie świadczy, ale podejrzewam, że Legia na lepszy niż 1:1 nie zasłużyła. Wisi mi teraz już ona (L) jak Dog z Poznania.
                          Mi też wisi , a Łęczna pięknie walczy...
                          JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                          Comment

                          • Wujcio_Shaggy
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 4628

                            W grę na poziomie A-klasowym jestem w stanie uwierzyć; oglądałem wyczyny obu drużyn w poprzedniej kolejce i od razu założyłem III-ligowy poziom tego spotkania. Myślę, że to już ostatnia chwila, by zakończyć porywanie się z Motyką na słońce...

                            Jedynym pozytywem jest fakt, że gramy do końca i często zdobywamy gole decydujące o rozdziale punktów w ostatnich minutach (w poprzedniej rundzie było odwrotnie)...
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                            Comment

                            • Keram56
                              Junior
                              • 08-2003
                              • 9

                              O ile się nie mylę Legia należy(miała należeć) do wielkiej 4ki bogackich którzy mieli rządzić w lidze a tu klapa.No i dobrze,bo to wszystko jest robione na siłę.Legia wcale nie jest mocna.
                              Naszego kochanego Lecha chyba jednak czekają baraże.Szkoda bo jest potencjał,ale nie ma umiejętności.Brak taktyki a Michniewicz na każdej pomeczowej konferencji prasowej gratuluje zwyciestwa przeciwnikom i nie ma pretensji do zespołu.....

                              Comment

                              • kalifat
                                Senior
                                • 10-2004
                                • 1168

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                                suchy wynik o niczym nie świadczy, ale podejrzewam, że Legia na lepszy niż 1:1 nie zasłużyła. Wisi mi teraz już ona (L) jak Dog z Poznania.
                                A nie wisiała?
                                Jeśli nie, to jestem zdumiony zmianą zdania
                                Last edited by kalifat; 24-04-2005, 11:22.
                                bla bla bla

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎