Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petrax
    Senior
    • 12-2001
    • 662

    Anderlecht : Wisła Kraków

    Uff... I już po meczu. Ogólnie - tragedia. Pierwsza połowa, jedna z gorszych w wykonaniu Wisły od ładnych paru miesięcy. Niestety zespół się zmienił i to sporo na gorsze. Wejście Ouadji i Dubickiego chyba trochę poprawiło sytuację, ale i tak było słabo. Niestety, ale 2:0 w Krakowie to wynik nierealny...
    In cervisia veritas
    http://www.ptxc.de.vu
    Пиво - вот мое экотопливо

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      No niestety... Bez 3 kluczowych postaci nie ma co liczyć, że zespół będzie grał tak samo.

      Dziury w obronie ziejące jak przepaść. Oczywiście wierzę, że Wisła będzie w stanie strzelić 2 bramki, ale nie bardzo, że uda jej się żadnej nie stracić.

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Nie oglądałem meczu, bo byłem w pracy . Wiem, że to już nie ta Wisła, co w poprzednim sezonie, ale wynik 3:1 nic jeszcze nie przesądza. Krakowianie są zespołem, który stać czasami wznieść się na wyżyny. Może Kasperczakowi uda ich się odpowiednio umotywować przed rewanżem.

        Comment

        • ye2bnik
          Senior
          • 07-2003
          • 171

          Krótko: nędza i czarna rozpacz! Wisła nie grała nic, w zasadzie nikt nie grał na przyzwoitym poziomie. Obrona - tradycyjnie dziurawa, pomoc - bez pomysłu i celności zagrań, atak - no jeśli Żurawskiego bez problemu powstrzymuje 17-latek...

          Pocieszne były komentarze "fachowców" po meczu. Ja już byłem pewien, że to już po Lidze Mistrzów, a okazuje się, że 3-1 to świetny wynik, niemal zwycięstwo I w rewanżu wszystko jest do odrobienia....

          Może, jeśli Anderlecht wystawi juniorów.... Chociaż, jeśli tam juniorzy grają jak wspomniany 17-latek Kompany, to szanse i tak oceniam na 0%
          Last edited by ye2bnik; 14-08-2003, 07:51.
          Krok po kroku, krok po kroczku,
          Najpiękniejsze w całym roczku
          Idą Święta...

          Comment

          • pjenknik
            • 08-2001
            • 3388

            Mi Kamyczek nie pozwolił oglądać meczu: "bo się będziesz za bardzo denerwował" - miała rację.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              pjenknik napisał(a)
              Mi Kamyczek nie pozwolił oglądać meczu: "bo się będziesz za bardzo denerwował" - miała rację.
              Dzięki temu telewizor nie wyladował na ulicy??
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • grzech
                Senior
                • 04-2001
                • 4592

                Eee tam. To,że nasi kopacze kopać nie potrafią wiemy od dawna. Mecz oglądałem spokojnie od stanu 1:0, przy 3:0 wyłączyłęm i poszedłem na kolację. Niczego nie wyrzucałem.

                Comment

                • Himen
                  Senior
                  • 06-2003
                  • 129

                  Wszystkim załamanym wczorajszym meczem Wisły przypomnę sytuację z meczów pucharowych Wisły z Realem Saragossa parę lat temu. Wtedy na wyjeździe przegrali 1 do 4, w meczu rewanżowym stracili bramkę, a potem sami zdołali strzelić cztery i po karnych awansowali do następnej rundy. Może historia się powtórzy?

                  Comment

                  • ye2bnik
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 171

                    śmiem wątpić. Nawet Żurawski powiedział, że to już nie jest ta sama Wisła...
                    Krok po kroku, krok po kroczku,
                    Najpiękniejsze w całym roczku
                    Idą Święta...

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      Himen napisał(a)
                      Może historia się powtórzy?
                      choć życzę im jak najlepiej, to zacytuję Ci początek jednej z piosenek śpiewanych przez kabaret Elita:
                      " oj naiwny, naiwny, naiwny...."
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • mefisto
                        Gość
                        • 08-2003
                        • 7

                        piłka+piwo=

                        Widzę,że dawno nie pisaliśmy na ten temacik Najgorzej pije się piwo przy meczach lig połuf\dniowoamerykańskich.Piłka lata z jednej na drugą strone i nie ma kiedy nawet kufelka przechylić bo strach coś przegapić.Najlepiej wchodzi jak baby grają w nogę(nie mam nic przeciwko)....wtedy leci jedno za drugimA co do polskiej piłki...może moje dzieci będą chciały oglądać mecze polskiej ligi...bez obawy o to że wynik ustalono na 2 dnoi przed spotkaniem.Ja jako wrocławianin kibicuje Śląskowi, a że ten występuje już w 3 lidze więc jestem pewny uczciwości wyników))Kto i za co będzie kantował w regionalce?heh...dobry mecz zpiwkiem to jest to ,czego kobiety nigdy nam nie zabiorą(choć są wyjatki lol

                        Comment

                        • mefisto
                          Gość
                          • 08-2003
                          • 7

                          a co do Wisły to ludzie......obawiam się,że to już nie będzie ta sama drużuyna co przed rokiem.Szkoda.Przynajmniej z Omonią potrafią wygrać,bo po wczorajszym meczu stwierdzam,że na tym można poprzestać.Chyba że Żuraw i ekipa zepną się w Krakowie!!!Chciałbym dożyć przynajmniej takiego ponownego okresu jaki dała nam Legia lata temu....jako że Śląsk i Wisełka to bratnie kluby to kciuki trzymam

                          Comment

                          • baklazanek
                            † 2014 Piwosz w Raju
                            • 08-2001
                            • 3562

                            Gra tego siedemnastolatka naprawdę mogła się podobać a przynajmniej ja się nią zachwycałem. Olbrzymi talent.
                            Co do Wisły to też uważam że już jest po wszystkim choć jeszcze mała iskierka gdzieś się we mnie tli tylko musze ją odszukać.
                            Zastanawia mnie co zrobi Cupiał oraz Kasperczak. Sądzę że jeżeli trener nie dostanie zapewnienia że w zimie albo w nowym sezonie nie zostaną pozyskani nowi gracze, nowi dobrzy gracze to Kasperczak to oleje i odejdzie bo w piłkę kopaną to mu się bawić nie będzie chciało.

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              grzech napisał(a)
                              Eee tam. To,że nasi kopacze kopać nie potrafią wiemy od dawna. Mecz oglądałem spokojnie od stanu 1:0, przy 3:0 wyłączyłęm i poszedłem na kolację. Niczego nie wyrzucałem.
                              Ja wytrzymałem tylko do 0:2 i grzecznie oddałem Asi pilota, aby sobie wybrała coś do oglądania. I jakoś nie żałuję.

                              No i cholercia okazało się że jestem Kasandrą (patrz wpis po meczu z Omonią)
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • Petrax
                                Senior
                                • 12-2001
                                • 662

                                Cementarnica : Dospel

                                Kolejny mecz, o którym trudno cokolwiek powiedzieć. O ile konfrontację Płocka z Ventspilsem jeszcze wytrzymałem, to dzisiejszej kopaniny nie mogłem. Tragedia, Dospel jak zwykle w swoim niemrawym stylu, na boisku nic się nie działo. Wynik rewanżu to chyba będzie kwestia przypadku. Może chociaż Grodzisk nie da plamy, ehh...
                                In cervisia veritas
                                http://www.ptxc.de.vu
                                Пиво - вот мое экотопливо

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎