Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szarpik
    Senior
    • 02-2002
    • 676

    No cóż ... żałoby nie ma "raz na wozie , raz pod tirem" jak to mówią. Mimo wszystko bardzo udany i wesoły wyjazd). Jeśli chodzi o boisko to naszemu treneiro chyba się coś pomyliło. Nie dość że graliśmy pół-rezerwowym składem(z przyczyn obiektywnych) ,to ustawił drużynę chyba najbardziej ofensywnie w historii naszych występów w ekstraklasie i to na wyjeździe!
    4 nominalnych napastników + ofensywny pomocnik Marciniak przy jednym pomocniku defensywnym. Nic dziwnego , że grająca z natury "murowany" styl Wisła bez przerwy nas kontrowała. Mimo wszystko wizyta w Płocku bardzo ciekawa , gdyby nie ci piłkarze))
    WWW.EKSTRAKLASA.NET

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Co znaczy kibicowska nienawiść . Kibice Celticku wolą dziś nawet przegrać z Hearts,byle tylko Ci ostatni wyprzedzili odwiecznego rywala zza miedzy zespół Glasgow Rangers.
      Mają w sumie ogromną przewagę i czas na świętowanie,ale piłkarze są temu zdecydowanie przeciwni i dziś chcą pokonać "Serca".
      Ciekawe jak to się skończy...


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • peter007
        Senior
        • 06-2004
        • 2820

        FIFA zaakceptowała nowy wzór strojów reprezentacji Polski. Międzynarodowa Federacja Piłkarska miała zastrzeżenia do znaku wodnego z wizerunkiem skrzydlatego husarza. Ostatecznie Polski Związek Piłki Nożnej oraz sponsor techniczny kadry firma Puma zdołali przekonać FIFA, iż zarys polskiego wojownika z XVII wieku nie jest zbyt wyrazisty i nie stanowi dodatkowego koloru.

        - Bardzo się cieszę, że nasze starania zakończyły się powodzeniem. Zaprezentowane pod koniec lutego stroje są niezwykle estetyczne i oryginalne, a co najważniejsze bardzo przypadły do gustu kibicom. Szkoda byłoby aby ogromna praca, która została włożona przez naszego partnera w opracowanie nowego designu poszła na marne – powiedział Prezes PZPN Michał Listkiewicz.
        Ktoś ma jakiś namiar na tą koszulkę, żeby ją oglądnąć
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          Sen o Ekstraklasie w Białymstoku (co przed sezonem wydawało się oczywiste wszystkim kibicom, ekspertom, działaczom, trenerom i piłkarzom) prysł jak bańka mydlana
          Dwa bezbramkowe remisy z ostatnią Drwęcą i słabym Heko, a mogły byc dwie porażki - coś zostało nie tak zrobione zimą, ale drużyna gra bardzo źle - co już było widoczne w meczach sparingowych - na dodatek stadion został zamknięty przez Inspekcję Nadzoru Budowlanego, bo grozi zawaleniem...(nie jest własnoscią klubu, właściciel to.... Komenda Wojewódzka Policji...)
          jak na mój gust to klub się posypie....
          Last edited by Piecia; 05-04-2006, 20:07.
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Kolejny raz derby Warszawy odbędą się w sumie tylko na boisku
            Kibicom Legii przyznano raptem 300 biletów (niby zgodnie z zaleceniami,gdyż 5% z 6000 daje 300 ,ale... ech szkoda słów)
            Czy w Polsce mecze derbowe wywołują tylko panikę i wszyscy robią pod siebie i chcą mieć święty spokój?Łódź,Warszawa,Kraków,nawet Przemyśl, Rzeszów, Tarnów,Radom.(na Górnym Śląsku troszeczkę się poprawiło...)Grunt ,to nie wpuszczać,ograniczać,wymyślać jakieś remonty.
            Na stadionie Wisły to pewnie remont będzie trwał jeszcze z 15 lat


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • biermann
              Senior
              • 09-2001
              • 2552

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
              Ktoś ma jakiś namiar na tą koszulkę, żeby ją oglądnąć
              Koszulki sa tu http://pilka.interia.pl/reprez/news?inf=735210
              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                No to moja Polonia odpływa do III ligi Remis ze Świtem jest jak porażka.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia
                  Sen o Ekstraklasie w Białymstoku (co przed sezonem wydawało się oczywiste wszystkim kibicom, ekspertom, działaczom, trenerom i piłkarzom) prysł jak bańka mydlana
                  Dwa bezbramkowe remisy z ostatnią Drwęcą i słabym Heko, a mogły byc dwie porażki - coś zostało nie tak zrobione zimą, ale drużyna gra bardzo źle - co już było widoczne w meczach sparingowych - na dodatek stadion został zamknięty przez Inspekcję Nadzoru Budowlanego, bo grozi zawaleniem...(nie jest własnoscią klubu, właściciel to.... Komenda Wojewódzka Policji...)
                  jak na mój gust to klub się posypie....
                  Jeszcze Piecia nic straconego, runda wiosenna w II lidze dopiero się zaczęła.
                  Ja jakoś jestem uprzedzony do trenera Nawałki , dużo szumu, transferów.... a później katastrofa (niedawny spadek Zagłębia do II ligi, to jego zasługa).

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                    Super projekt, choć czytelny chyba tylko dla Polaków.

                    Comment

                    • Wujcio_Shaggy
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 4628

                      Niekoniecznie - dla Turków i Rosjan byłby czytelny, gdyby się zakwalifikowali . Ale Szwedów można nastraszyć...
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Fakt.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Napiszę tylko uff Około 12000 tysięcy twarzy oglądało naprawdę dobrych 15 pierwszych minut pierwszej połowy,to samo drugiej ,a reszta to kopanina z malutkimi przebłyskami.Według mnie minimalnie lepszym zespołem była Pogoń,ale tylko dzięki strzałowi rozpaczy w doliczonym czasie gry wygraliśmy.
                          Co do samego spotkania ,mecz nawet nie był nudny,ale brak było pomysłu na rozwiązanie sytuacji pod bramką Górnika.Poziom meczu przeciętny,choć kilka indywidualnych akcji brazylianos naprawdę mogło zrobić wrażenie
                          Najlepszy na boisku po raz kolejny " brat " Rasiaka Kaźmierczak(choć parę razy piłka odbiła się od jego drewnianej nogi).
                          Dopisujemy 3 punkciory i ligę już raczej na 99 % utrzymamy
                          Last edited by Pogoniarz; 08-04-2006, 20:23.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            No to Petrescu może mieć problemy
                            A ja dziś za Kolejorza wypijam właśnie łódzkiego porterka (butelkowego) 2:1
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • perłyfan
                              Senior
                              • 02-2003
                              • 1244

                              Widzew strasznie się namęczył z HEKO. Grali właściwie tylko pierwsze 3 i końcowe 15 minut. Reszta meczu na stojąco, bez środka, bez pomysłu. Bramka ładna ale niekoniecznie zasłużona. Tak czy inaczej cieszą mnie 3 punkty i powrót po 5 latach na trubyny Widzewa
                              JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                              Comment

                              • kibi
                                Senior
                                • 07-2004
                                • 1875

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                                No to Petrescu może mieć problemy
                                A ja dziś za Kolejorza wypijam właśnie łódzkiego porterka (butelkowego) 2:1
                                Obstawiłem w piłkarzykach zwycięstwo Wisły. Zawsze bym chciał tak sie mylić .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎