Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dziku
    Senior
    • 12-2002
    • 1992

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
    Gdybyś tak zaczął od razu to może i bym się ugiął, ale jak Ty wiadomo z czym wyskoczyłeś to ja mam to w nosie i nie zmienię przez czystą zlośliwość
    Szkoda...
    Miałem tego nie pisać, ale co tam... Bo mnie też jest przykro gdy czytam Twój podpis. Widać go pod każdym Twoim postem, choć zapewne wydźwięk o jaki Ci chodzi ma tylko w tym temacie.
    Dla Zythuma Widzew to tylko (w sensie znaczenia) klub sportowy. Dla mnie - to sporo więcej. Tak jak dla wielu Łodzian to dzielnica tego miasta. Tym bardziej mi przykro, bo to dzielnica w której się wychowałem i w sumie do dziś w niej mieszkam (tyle, że w jej nowej części). Widzew to dawna podłódzka wieś, która w czasach Ziemi Obiecanej i późniejszych zapisała kawał historii tego miasta. Jeśli uważasz, że to wszystko warte tylko małej litery - Twój wybór, który... nie bardzo rozumiem.
    Dziku


    Comment

    • biermann
      Senior
      • 09-2001
      • 2552

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dziku
      Szkoda...
      Miałem tego nie pisać, ale co tam... Bo mnie też jest przykro gdy czytam Twój podpis. Widać go pod każdym Twoim postem, choć zapewne wydźwięk o jaki Ci chodzi ma tylko w tym temacie.
      Dla Zythuma Widzew to tylko (w sensie znaczenia) klub sportowy. Dla mnie - to sporo więcej. Tak jak dla wielu Łodzian to dzielnica tego miasta. Tym bardziej mi przykro, bo to dzielnica w której się wychowałem i w sumie do dziś w niej mieszkam (tyle, że w jej nowej części). Widzew to dawna podłódzka wieś, która w czasach Ziemi Obiecanej i późniejszych zapisała kawał historii tego miasta. Jeśli uważasz, że to wszystko warte tylko małej litery - Twój wybór, który... nie bardzo rozumiem.
      Poniekąd Cię rozumiem przepraszam... to miało bić tylko w Zythuma, więc jednak przemienie na trochę inaczej.
      "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
      Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
      Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
      Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
      Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

      Comment

      • dziku
        Senior
        • 12-2002
        • 1992

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
        Poniekąd Cię rozumiem przepraszam... to miało bić tylko w Zythuma, więc jednak przemienie na trochę inaczej.
        Dzięki.
        Widzisz. Ja również jestem kibicem Widzewa jako klubu. Na pewno w nieco innym rozumieniu niż Zythum, ale zawsze. Zresztą rozmawiałem kiedyś i z Zythumem na ten temat - ciężko jest być pozbawionym-wszelkich-wątpliwości-kibicem jak się mieszka w miarę blisko stadionu. Rzeczy, które innych kibiców (szczególnie tych młodszych wiekiem) zdają się bawić - mnie po prostu wkur... Ale to już osobny temat.
        Last edited by dziku; 13-07-2006, 21:40.
        Dziku


        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
          Zagłębie nie popisało się w meczu z Dynamem Mińsk i po słabym spotkaniu zremisowało 1:1. Ciężko być optymistą w rewanżu, chociaż w piłce wszystko jest możliwe.
          Nie no ten Liberda to jakaś porażka poruszał się tak jakby kija połknął. Potwierdziły się moje obawy co do Bartczaka, który dopiero pod koniec coś tam szarpnął. Dziwne zmiany trenera, ogólnie taktyka też dziwna jak się wychodzi praktycznie 1 napastnikiem na mecz który trzeba wygrać. Teraz rozumiem dlaczego Alunderis grał w rezerwach. Nic nie pokazali nowi obcokrajowcy. Niezłe przebłyski tych na których wszyscy liczą najbardziej nie wystarczyły. Ogólnie Lubin nie płakał jak Poznań tylko podjął walkę z mocniejszym przecież przeciwnikiem i był zespołem lepszym. Ja ich jeszcze nie skreślam. Nie zmienia to faktu że chyba pół gazety przez to przeczytałem, ciężko się z Muniadlu przestawić.
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            Miałem wątpliwą przyjemność oglądać kolejna kompromitacje polskiej drużyny w pucharach. Nie jesteśmy wstanie przejść nawe rund kwalifikacyjnych czy pokonać zespołów z Mołdawii i Białorusi - tak nisko nie bylismy jeszcze nigdy. Coś czuję, że stracimy w ogóle prawo wyastawiania drużyny do eliminacji LM.

            ps. a tak w ogóle to nie bardzo rozumiem po co dana druzyna walczy o awans do pucharów w lidze skoro potem kompletnie sie kompromituje i okazuje zupełnie nieprzygotowaną do gry w tych pucharach? Ze strachem czekam na mecze Wisły i Legii bo obawiam sie kolejnego wstydu
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              Dziku dla mnie Widzew to znacznie więcej niż klub sportowy - to wielka część mojego życia, a jak ktoś chce uderzać we mnie to niech sobie pisze - "zythum zawsze z małej" czy "zythum debil" bo pisząc Widzew z małej obraża nie tylko mnie. Szkoda, że Biermann był/jest zbyt tępy żeby to zrozumieć i dopiero po twoich wyjaśnieniach dotyczących innego aspektu sprawy może pójdzie po rozum do głowy.
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • zythum
                Kot Makawity
                • 08-2001
                • 8305

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                Nie przeszkadza Ci nazwiać kogoś kogo nie znasz szmatą a przeszkadza że ktoś widzew pisze przez małe "w". Dla niektórych Dziekanowski to też jak rodzina.
                Masz rację - przepraszam.
                Chciałem tylko zauwazyć, że tu piszę o konkretnej osobie która swoimi czynami w życiu usprawiedliwia taka ocenę.
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                  Masz rację - przepraszam.
                  Chciałem tylko zauwazyć, że tu piszę o konkretnej osobie która swoimi czynami w życiu usprawiedliwia taka ocenę.
                  Czyli nic nie zrozumiałeś.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Szacunek dla Zythuma. Zacietrzewiają się wszyscy, ale tylko on jest w stanie ochłonąć, przemyśleć i przeprosić - jednym słowem, przezwyciężyć polactwo.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Tak zwłaszcza że ostatnia wypowiedź Zythuma wygląda mniej więcej tak: przepraszam, że nazwałem Dziekanowskiego szmatą, choć moim zdaniem to szmata.

                      Comment

                      • biermann
                        Senior
                        • 09-2001
                        • 2552

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                        Szacunek dla Zythuma. Zacietrzewiają się wszyscy, ale tylko on jest w stanie ochłonąć, przemyśleć i przeprosić - jednym słowem, przezwyciężyć polactwo.
                        gdzie ochłonąl, gdzie przemyślał, kogo przeprosił... za chęć dania mi w ryja wyleciał nawet z przechmielin a teraz nadal bluzga... gdyby on nie był tak tępy jak jest to by wiedział, że nie napiszę "zythum debil" bo to go mniej ubodzie niż "rts widzew zawsze z małej albo jeszcze lepiej przez ż".
                        Nie podoba mu się napis niech doda mnie do ignorowanych i tyle
                        I tak pierwszy chyba raz i ja trafię do przechmielin i po co mi było nie trzymać się słów Kisiela
                        Last edited by biermann; 14-07-2006, 08:55.
                        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                        Comment

                        • mr-perez
                          † 1971-2008 Piwosz w Raju
                          • 09-2005
                          • 514

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                          gdzie ochłonąl, gdzie przemyślał, kogo przeprosił... za chęć dania mi w ryja wyleciał nawet z przechmielin a teraz nadal bluzga... gdyby on nie był tak tępy jak jest to by wiedział, że nie napiszę "zythum debil" bo to go mniej ubodzie niż "rts widzew zawsze z małej albo jeszcze lepiej przez ż".
                          Nie podoba mu się napis niech doda mnie do ignorowanych i tyle
                          I tak pierwszy chyba raz i ja trafię do przechmielin i po co mi było nie trzymać się słów Kisiela
                          Chciałem zauważyć , że obraziłeś nie tylko Zythuma. Oczywiscie miał rację. Mi tez ciśnienie skoczyło. Takie obrazliwe napisy to nie jest dobry pomysł. A może lepiej napisz sobie pod spodem "puszczykowo-gejowo", ładnie sie rymuje.
                          RTS WIDZEW
                          www.kapsle.piwko.pl

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            Chyba kolejne wpisy polecą do przechmielin. To będzie swoisty rekord
                            Z wypiekami czekam na rozwój wydarzeń
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • mr-perez
                              † 1971-2008 Piwosz w Raju
                              • 09-2005
                              • 514

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                              Poniekąd Cię rozumiem przepraszam... to miało bić tylko w Zythuma, więc jednak przemienie na trochę inaczej.
                              No ale nie bije tylko w Zythuma. Zabiło i we mnie . Wez chlopaku zmień ten podpis i będzie po sprawie. Popełniłeś błąd , ale jeszcze jest czas aby sie poprawić. Obraziłeś kikaldziesiąt tysięcy kibiców . Zdaj sobie sprawe z tego, popraw się i żyj sobie w pokoju w tym swoim puszczykowie czy jak mu tam.
                              RTS WIDZEW
                              www.kapsle.piwko.pl

                              Comment

                              • biermann
                                Senior
                                • 09-2001
                                • 2552

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                                No ale nie bije tylko w Zythuma. Zabiło i we mnie . Wez chlopaku zmień ten podpis i będzie po sprawie. Popełniłeś błąd , ale jeszcze jest czas aby sie poprawić. Obraziłeś kikaldziesiąt tysięcy kibiców . Zdaj sobie sprawe z tego, popraw się i żyj sobie w pokoju w tym swoim puszczykowie czy jak mu tam.
                                Ciebie mógłbym przeprosić może jako kibica tego klubiku. ale popatrz wpierw na post Dzika,a potem na swój i przemyśl czy mi warto.. kilkadziesiąt tysięcy kibiców gdzie i kiedy...
                                poza tym polemika z głupstwem niepotrzebnie je nobilituje... niech Zythum mnie przeprosi nawet nie publicznie tylko na PW a napis zniknie...

                                ps chłopaku to se mów do kumpli z piaskownicy czy tez innego Tomaszowa.

                                Mod wypieprz to wszystko do przechmielin bo sobie niepotrzebnie postów nabijam
                                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎