Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
    A w Italii jedak nie wszystkim sie upiekło i dobrze.Wygląda na to, że tylko Inter zagra w LM,a raczej w eliminacjach.Ciekawy sezon się tam zapowiada.
    Jednak kluby,które uplasowały się na niższych pozycjach zostały dopuszczone do LM.

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
      Jednak kluby,które uplasowały się na niższych pozycjach zostały dopuszczone do LM.
      Inter, Roma bezpośrenio w LM, ale Palermo i Chievo zagrają w kwalifikacjach. Biorąc pod uwagę miejsca tych dwóch ostatnich drużyn w sezonie, odpowiednio siódme i ośme, to widać, że Włosi na siłę wpychają swoich przeciętniaków. Kasa jednak robi swoje...

      Comment

      • albeertos
        Senior
        • 10-2001
        • 2313

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
        Inter, Roma bezpośrenio w LM, ale Palermo i Chievo zagrają w kwalifikacjach. Biorąc pod uwagę miejsca tych dwóch ostatnich drużyn w sezonie, odpowiednio siódme i ośme, to widać, że Włosi na siłę wpychają swoich przeciętniaków. Kasa jednak robi swoje...
        Kasa no i ranking UEFA. Jeden sezon bez 3 klubów w LM to pewnie oznaczałoby spory spadek w tabeli. A tak chociaż przeciętniacy coś uciułają. Mam tylko nadzieję że UEFA nie pójdzie na ten numer i nie dopuści tych klubów do rozgrywek. To byłaby paranoja - z ósmego miejsca w Lidze Mistrzów.

        Liga Mistrzów Liga Mistrzów kto odpadnie ten zostaje...
        (_)>
        Nigdy się nie poddawaj!!!
        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
        Lech jest tam gdzie jego wiara
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
          Kasa no i ranking UEFA. Jeden sezon bez 3 klubów w LM to pewnie oznaczałoby spory spadek w tabeli. A tak chociaż przeciętniacy coś uciułają. Mam tylko nadzieję że UEFA nie pójdzie na ten numer i nie dopuści tych klubów do rozgrywek. To byłaby paranoja - z ósmego miejsca w Lidze Mistrzów.

          Liga Mistrzów Liga Mistrzów kto odpadnie ten zostaje...
          Jakiego ósmego? Przecież trzy kluby zostały przeniesione na koniec tabeli i z ósmego robi nam się piąte

          Ciekawe czy tak protestowałeś jak po aferze Legii i ŁKS PZPN wypchnął do pucharów Lecha?

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            UEFA nie wiele ma dopowiedzenia w tej sprawie. To od danego związku zależy, jakie kluby zgłosi do pucharów. Chyba wszyscy pamiętają sytuację z klubem Dudka. 5 miejsce i start w eliminacjach LM kosztem zespołu z czwartej pozycji. A tak w ogóle to Palermo i Chievo nie są takie słabe. Legia chyba będzie miała szansę na, którąś z tych drużyn trafić, czy mi się wydaje?
            A co do Serie A, to Inter w końcu będzie mógł sięgnąć po mistrzostwo. Choć z drugiej strony, znając ten zespół pewnie i z taką przychylnością losu, im się to nie uda

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Jakim kosztem? Liverpool jako dodatkowy klub wystartował od samego dołu eliminiacji.

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                Jakim kosztem? Liverpool jako dodatkowy klub wystartował od samego dołu eliminiacji.
                Jasne, że od samego dołu. Doskonała możliwość pokazania się rezerwowych zawodników, co zresztą miało miejsce. A koszt był taki, że to Everton zajął czwarte miejsce i miał grać w 3 rundzie eliminacji. Związek jednak zadecydował inaczej.

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                  Jakiego ósmego? Przecież trzy kluby zostały przeniesione na koniec tabeli i z ósmego robi nam się piąte

                  Ciekawe czy tak protestowałeś jak po aferze Legii i ŁKS PZPN wypchnął do pucharów Lecha?
                  Dodatkowo piłkarze Lecha domagali się premii za mistrzostwo


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
                    Jasne, że od samego dołu. Doskonała możliwość pokazania się rezerwowych zawodników, co zresztą miało miejsce. A koszt był taki, że to Everton zajął czwarte miejsce i miał grać w 3 rundzie eliminacji. Związek jednak zadecydował inaczej.
                    Przecież Everton grał w eliminacjach i przegrał, bodajże z Betisem.

                    Comment

                    • baklazanek
                      † 2014 Piwosz w Raju
                      • 08-2001
                      • 3562

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                      Przecież Everton grał w eliminacjach i przegrał, bodajże z Betisem.
                      Czyżby mi się coś pokićkało? Byłem przekonany, że angielski związek nie zgłosił 4 drużyny z ligi tylko właśnie 5 Liverpool.
                      Jeżeli się myliłem to przepraszam.

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 08-2001
                        • 3562

                        Betis ograł Monaco. Chyba się jendak nie myliłem, bo przeglądając stare wyniki nie natknąłem się na Everton.

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Myliłeś się. Everton grał w kwalifikacjach do LM i dwukrotnie przegrał 1:2 z Villareal.

                          Last edited by arcy; 16-07-2006, 16:45.

                          Comment

                          • lzkamil
                            kierowca bombowca
                            • 01-2003
                            • 3611

                            Nie było mnie tu parę dni to mnie cała zadyma minęła, dopiero teraz przeczytałem.

                            Biermann, jak chcesz "bić w Zythuma" to napisz mu co chcesz na PW. Twój tekst w podpisie obraża również mnie więc bardzo Cię proszę o jego usunięcie. Z góry dzięki.
                            Lepszy jabol pod okapem
                            niż GŻ, CP i KP !


                            Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                            Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                            Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                            Comment

                            • baklazanek
                              † 2014 Piwosz w Raju
                              • 08-2001
                              • 3562

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                              Myliłeś się. Everton grał w kwalifikacjach do LM i dwukrotnie przegrał 1:2 z Villareal.

                              http://www.fussballdaten.de/champion...qualifikation/

                              No to przyznaję się do winy
                              A wyprzedaż włoskich klubów już się rozpoczęła.

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                A co, można któryś kupić?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎