Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YouPeter
    Senior
    • 05-2004
    • 2379

    Kurcze jak strzelili pierwszą bramkę to sobie pomyślałem po co ich podrażnili, teraz dostaną 3 w 5 minut i po meczu No ale jednak nasi kopacze stanęli na wysokości zadania i rozegrali najlepszy mecz od lat.
    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

    Comment

    • cielak
      Senior
      • 03-2004
      • 2890

      To co dziś pokazali Nasi kopacze na boisku przerosło moje najśmielsze oczekiwania!! Oni potrafią grać w piłkę!! Niesamowite!!
      Oby im te umiejętności nigdy nie zanikły!!


      P.S.
      Nawet "Rasialdino" coś pokazał!
      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
        Zagrali prawie jak Widzew z lat ubiegłych, a Ebi prawie jak Włodek.
        Lepiej niż Włodek - strzelił dwie nie jedną

        P.S. to ja - Iron

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          Nasi wygrali ten mecz walką, walką i jeszcze raz ambicją. Na pewno Leo miał w tym swój udział stawiając na odpowiednich piłkarzy i dobierając taktykę. Co było widać np. gdy kosa poszła na C. Ronaldo i koleś narzekał na ból do końca meczu. Albo jak kryli Deco - sporo dość chamskich zagrywek i odechaciało mu się grać. Ale grają w końcu piłkarze i to oni po prostu wznieśli się na wyżyny. Zagrali na 100% możliwości. No to Engele i te inne mają teraz nad czym myśleć - już już przyleciał kasiarz z Australii po Leo, a tu takie coś nagle i kibice mają swojego trenera - idola... W zasadzie wszyscy zagrali super, bramka na 2:1 z niczego, przypadkowa. Były szanse na więcej ale nasi poza Smolarkiem w polu karnym robili w gacie, że najlepszym przykładem były spętane nogi Rasiaka jak wyszli 2 lub 3 sam na sam. Ale takie coś było potrzebne i kibicom i piłkarzom, oby to nie był jednorazowy wybryk... Szczególnie zaskoczyli te Golańskie z Bronowickimi, którzy kryli gwiazdy a przyćmili ich kompletnie, no i pomoc środkowa.
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            E... Wiedziałem, że wygrają po świetnej grze...



            Normalnie zbieram szczękę. Momentami grali z Portugalczykami w dziada, widzieli się, pokazywali do piłki, wykonywali serie podań z klepy, walczyli o każdą piłę. Nawet Rasiak, choć tylko w pierwszej połowie (w drugiej do zmiany). Sytuacje i bramka w końcówce wyniknęły z braku sił i zaangażowania w ofensywę - do samego końca grali o kolejną bramkę!

            Oby w kolejnych meczach okazało się, że nasz styl zaczął się wykluwać w meczach z Serbią i Portugalią, a nie z Finlandią i Kazachstanem.

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Świetnie oglądało się wczorajszy mecz i postawę naszej reprezentacji, a do tego piwo lepiej wchodziło .

              Comment

              • bury_wilk
                Senior
                • 01-2004
                • 2655

                Wreszcie czowiek się cieszył patrząc na naszych Żeby tylko teraz nie popaść w jakiś samozachwyt, bo wtedy od Belgów dostaniemy w kuchnię, tak, że lepiej nie mówić... Ale nie ma co jęczeć na zapas. Na razie jest bardzo przyzwoicie
                Lubię kiedy się zieleni
                Lubię jak się piwo pieni...

                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                Comment

                • Pinio74
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 3881

                  Jak się obudziłem rano, to myślałem, że to był sen... Polacy grali tak, jakby wzięli jakieś wspomaganie. Na pochwałę zasłużyła cała drużyna, ale szczególnie wyróżniłbym Smolarka, Bronowickiego i Golańskiego. Oby więcej takich meczy
                  BIRRARE HUMANUM EST

                  Comment

                  • ZIOMEK2
                    Gość
                    • 09-2004
                    • 2523

                    wspomaganie

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74
                    Polacy grali tak, jakby wzięli jakieś wspomaganie.
                    ... wzięli u Ceglińskiego w Piramidzie ( Polsat pokazywał tylko cymbały nie wiedzieli gdzie to jest ), później było oczywiście Tyskie i kajaki w Paprocanach

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Ja też byłem w szoku,przecież oni kilka dni temu grali piach z Kazachami,skąd ta metamorfoza ? Już nie pamiętam kiedy ostatni raz zagrali tak świetnie
                      Oby to nie był jednorazowy "wybryk" naszych kopaczy.
                      P.S Do pełni szczęścia zabrakło mi wygranej Koreańczyków( jako jedyni spier... mi kupon )


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        Muszę przyznać, że i ja wreszcie obejrzałem mecz naszej reprezentacji. Przypadkowo przełączyłem na mecz i widzę, ze jest 1:0. W tym momencie strzelili drugą bramę, a ja się upewniałem czy to mecz z Portugalią, czy jakieś powtórki dają w tv.
                        Grali dobrze, z zapałem i rozmysłem.
                        Zastanawiam się tylko czy zgodnie ze znanym powiedzeniem "gra się tak, jak przeciwnik pozwala" Portugalia była poprostu nadzwyczajnie słaba. Ale to nie możliwe. Nasi zagrali wyjątkowo dobry mecz, a rywale dość słaby.
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • baklazanek
                          † 2014 Piwosz w Raju
                          • 08-2001
                          • 3562

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                          Ja też byłem w szoku,przecież oni kilka dni temu grali piach z Kazachami,skąd ta metamorfoza ? Już nie pamiętam kiedy ostatni raz zagrali tak świetnie
                          Oby to nie był jednorazowy "wybryk" naszych kopaczy.
                          P.S Do pełni szczęścia zabrakło mi wygranej Koreańczyków( jako jedyni spier... mi kupon )

                          A ja tylko Węgrów nie trafiłem,którzy skompromitowali się z Maltą

                          Comment

                          • iommi
                            Senior
                            • 07-2003
                            • 1522

                            A jak się panom podobał doping 44 tysięcy kibiców na Śląskim? Po meczu z Kolumbią były różne opinie na ten temat...
                            *****************************

                            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                            *****************************

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Po dwóch bramkach w pierwszych 20 minutach to wszędzie jest doping.

                              Comment

                              • iommi
                                Senior
                                • 07-2003
                                • 1522

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                                Po dwóch bramkach w pierwszych 20 minutach to wszędzie jest doping.
                                Fakt. Jednak po meczu z Kolumbią niektórzy z Was pisali, że na Śląskim dopingu nie będzie nigdy. I że tylko Łazienkowska się liczy, i może jeszcze Poznań.
                                Więc teraz porównuję sobię mecz z Serbami na Legii (niezły w wykonaniu Polaków) i właśnie ten wczorajszy na Śląskim...
                                *****************************

                                Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                                *****************************

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎