Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Popadacie w euforię bo wygrali jeden mecz.Dla mnie to i tak sa skórokopy którzy na zachodzie moga conajmniej piłki podawać.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • MirekG25
      Junior
      • 08-2006
      • 25

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
      Po dwóch bramkach w pierwszych 20 minutach to wszędzie jest doping.
      Pozwolę sobie nie do końca zgodzić się z tą opinią...Już w pierwszych minutach meczu na trybunach podniosło się chóralne "Polacy, jesteśmy z wami!", co w świetle ostatnich występów na pewno dało piłkarzom "pozytywnego kopa". Takiej publiczności jak wczoraj dawno w Polsce już nie było- ale cóż jaka gra, taki odzew na trybunach . A sam mecz- za dużo tu pozytywnych przymiotników mógłbym zastosować, powiem więc krótko- było pięknie. Oby tak dalej
      ..........................................

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
        Popadacie w euforię bo wygrali jeden mecz.Dla mnie to i tak sa skórokopy którzy na zachodzie moga conajmniej piłki podawać.
        A wieczny malkontent jak zwykle... Weź, Ty raz uciesz
        Last edited by adam16; 12-10-2006, 11:52.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • Jimmy_jb
          • 11-2005
          • 911

          Świetny mecz! Szybkie tempo, walka i sporo sytuacji podbramkowych. Już nie pamiętam kiedy ostatnio nasza reprezentacja w takim stopniu opanowała środek pola. Wielkie brawa dla Ebiego, który był praktycznie wszędzie i dla Rasiaka - wywalczył piłkę w starciu z dwoma rywalami i świetnie podał w uliczkę do Smolarka a w drugiej połowie mógł mieć drugą asystę gdyby Lewandowski lepiej zagarnął piłkę wślizgiem. Szkoda Żurawia bo znowu trafia w słupek. Czwarta drużyna świata w Chorzowie przeważała tylko przez około 20 minut drugiej części gry a 2-1 to dla nich najniższy wymiar kary.
          Co do kibiców to muszę powiedzieć że doping był fenomenalny bo siedząc w pubie przez gwar rozmów nie słyszeliśmy komentatorów tylko właśnie odgłosy z trybun. Kibice w Warszawie już pokazali swoją absencją na meczu z Serbią jak bardzo wierzą w polską reprezentację i moim zdaniem Śląski - Łazienkowska: 1-0. A tak na marginesie to ciekawe kiedy reprezentacja zagra na nowym stadionie w Kielcach.
          Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            A ja jeszcze chciałem wyróżnić Żurawskiego, bo bramki co prawda nie zdobył (choć był bliziutko) ale zasuwał na całym boisku równo, a po meczu był taki szczęśliwy, jakby co najmniej hattrick'a ustrzelił. Może powoli rodzi nam się drużyna - nieważne kto strzela, ważne że się wygrywa...
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • kibi
              Senior
              • 07-2004
              • 1875

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
              A jak się panom podobał doping 44 tysięcy kibiców na Śląskim? Po meczu z Kolumbią były różne opinie na ten temat...
              Po meczu z Kolumbią opinie były jednoznaczne . Wczoraj było znacznie lepiej, choć gwizdy przez cały czas gdy przeciwnik jest przy piłce, to chyba było mało eleganckie.
              I osobiście jakoś nie mogę przekonac sie do zwyczaju spontanicznego śpiewania Hymnu Narodowego co jakiś czas, ale może się czepiam .

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                Jakaś rewolucja chyba jest w świecie piłkarskim, Anglia przegrała z Chorwacją, a bramkarz Angli zrobił taki nieprawdopodobny kiks, wręcz na miarę wpadki Kuszczaka.

                Comment

                • zAjkA
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 1089

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                  Temat o snach (i marzeniach) jest po sąsiedzku
                  Nie wiem czemu ale zawsze wierzę w zwycięstwo reprezentacji. Wielu mówiło że nie mamy szans i śmiali się ze mnie jak z idioty gdy mówiłem że będzie 3-1. Jak widać pomyliłem się niewiele. Stawiam też że Polska wyjdzie z grupy na miejścu nr.1
                  Na pewno zaraz znajdą się tacy którzy mnie wysmieją Ale ok nie ma sprawy.

                  To że postawiłem na Polskę zaowocowało obfitymi plonami piwnymi dziś w szkole. W sumie wygrałem 6 zielonych Raciborów.
                  Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
                    A jak się panom podobał doping 44 tysięcy kibiców na Śląskim? Po meczu z Kolumbią były różne opinie na ten temat...
                    Szczerze mówiąc ja słyszałem tylko kilka zsynchronizowanych przyśpiewek,reszta to gwar jak na bazarze.Fakt było bardzo głośno,ale ten stadion ma fatalną akustykę i trybuny są oddalone za daleko od boiska i nie oddaje to faktycznego wkładu fanów.Trzeba zbudować konretny stadion na około 60 tysięcy i żeby był typowo piłkarski i oczywiście zadaszony.Umiejscowienie powinno być tam gdzie jest ekipa ,która będzie potrafiła zapanować nad dopingiem.Na Śląskim każdy śpiewa swoje


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • pieczarek
                      zwykle cham i prostak
                      • 06-2001
                      • 5011

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                      Trzeba zbudować konretny stadion na około 60 tysięcy i żeby był typowo piłkarski i oczywiście zadaszony.
                      I ten piękny piłkarski stadion będzie zapełniał się raz na kilka lat z okazji wizyty U2 czy innej Madonny.

                      Comment

                      • ZIOMEK2
                        Gość
                        • 09-2004
                        • 2523

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi
                        Wczoraj było znacznie lepiej, choć gwizdy przez cały czas gdy przeciwnik jest przy piłce, to chyba było mało eleganckie.
                        - tak się bawi cała Polska właśnie, to dołuje zawodnika-przeciwnika i chyba o to chodziło dobrze, że nie rzucano flaszkami ni nożami !?
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi
                        I osobiście jakoś nie mogę przekonac sie do zwyczaju spontanicznego śpiewania Hymnu Narodowego co jakiś czas, ale może się czepiam .
                        - mnie też !

                        postawiłem na 2:1 dla Portugali - dużo się nie pomyliłem , ale znowu przegrałem

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Ekstraklasa S.A podjęła decyzję,że jednak nie pozwala wejśc na Papricanę w zorganizowanej grupie kibicom Legii- co za błazny Legionistów i tak z oczywistów będzie na stadionie dobrych parę setek i pewnie się jak zwykle zorganizują.Kto ma niby teraz wyłapywać Ich na stadionie?Pogoń będzie płacić karę?Policja będzie legitymować wszystkich?
                          Ależ tam siędzą debile,jak w PZPN-ie


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • mr-perez
                            † 1971-2008 Piwosz w Raju
                            • 09-2005
                            • 514

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                            Popadacie w euforię bo wygrali jeden mecz.Dla mnie to i tak sa skórokopy którzy na zachodzie moga conajmniej piłki podawać.
                            Jesteś żałosny kiszot i to nie po raz pierwszy. To był piękny futbol na skalę światową. Nasza reprezentacja zagrała najlepszy mecz od kilkunastu lat.
                            Naprawdę ten mecz zrobił na mnie ogromne wrażenie. To wyglądało tak jakby im ktoś koszulki pozamieniał. Wynik nie oddaje przebiegu meczu. Mogło być 4:0 i też by było sprawiedliwie. Nieważne czy nasza drużyna zagra tak następny mecz , ale dzięki takiej grze piłka nożna może być pięknym sportem.

                            Wielki zawód przeżyłem po meczu z Ekwadorem na MŚ w Niemczech, mam nadzieję, że nasi jeszcze nas zaskoczą ( na plus ).
                            RTS WIDZEW
                            www.kapsle.piwko.pl

                            Comment

                            • cielak
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 2890

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak
                              Podobno w piątek (jutro) podpisuje kontrakt z Wisłą Kraków Stanko Svitlica, Serb który grał w Legii za czasów kiedy prowadził ją Okuka. Ciekawe jak się zaprezentuje.
                              Dziś podpisał kontrakt do czerwca 2007 z możliwością przedłużenia. (tak piszą w onet.pl)
                              zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                                Jesteś żałosny kiszot i to nie po raz pierwszy. To był piękny futbol na skalę światową. Nasza reprezentacja zagrała najlepszy mecz od kilkunastu lat.
                                Naprawdę ten mecz zrobił na mnie ogromne wrażenie. To wyglądało tak jakby im ktoś koszulki pozamieniał. Wynik nie oddaje przebiegu meczu. Mogło być 4:0 i też by było sprawiedliwie. Nieważne czy nasza drużyna zagra tak następny mecz , ale dzięki takiej grze piłka nożna może być pięknym sportem.

                                Wielki zawód przeżyłem po meczu z Ekwadorem na MŚ w Niemczech, mam nadzieję, że nasi jeszcze nas zaskoczą ( na plus ).
                                Żałosny to możesz być co najwyżej Ty.Ja jestem po prostu realistą,który nie popada w zachwyt po jednym meczu.Jeżeli resztę meczy w eliminacjach będą tak grać jak z Portugalią to pierwszy napiszę że są świetną drużyną.Jak na razie dla mnie sa co najwyżej miernymi kopaczami(oczywiście z małymi wyjątkami)
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎