Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
    Czytałem w lokalnej prasie wywiad z zatrzymanym sędzią II ligowym. Mówił że od 2-3 lat nie sędziował czystego meczu!! Ani 1 !!!!
    Dokładnie. Jeden z zatrzymanych sędziów w sprawie aferklasy, na pytanie w ilu meczach ustawionych uczestniczył odpowiedział: WE WSZYSTKICH

    A tak naprawdę największe jaja są na poziomie tych niższych lig. I co ich też degradujemy? Tam jest wiele klubów winnych conajmniej tak jak Arka i Górnik, tylko ich sponsor bardziej ubogi, a ambicje lokalnych władz i szefów klubów mniejsze.
    Poszukuję

    Comment

    • Bombadil13
      • 05-2005
      • 2479

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
      Miliard starych złotych, czy nowych? Podejrzewam, że chodzi Ci o nowe - jest to mniej-więcej taka kasa, która pozwoli grać na wysokim poziomie w I lidze przez 50 lat. Taka kara oznacza automatyczne bankructwo klubu, który nie będzie miał za co wystąpić nawet w VII lidze...
      No dobra poniosło mnie. Chodziło mi o to, że kary powinny byś baaaaaardzo wysokie. To tylko taki przykład jak "Wigry Suwałki"
      Poszukuję

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
        Nie! sadzamy prezesa, a firma niech płaci karę


        Widziałeś kiedyś taki kontrakt? Większość naszych piłkarzy ma wpisy, że dostaje kasę za grę w ekstraklasie, a gdy ich spuszczą do drużyny rezerw dostają grosze. Tylko nie liczni wywalczyli sobie wysokie gwarantowane zarobki.


        No on akurat nie zdążył wyjechać


        Dlatego napisałem, że może i masz racje i że być może ja się mylę. Czasem wydaje mi się, że zaproponowane przez Ciebie rozwiązanie i "Wigry Suwałki" jako Mistrz Polski to jedyne możliwe rozsądne rozwiązanie. Tylko potem przychodzi refleksja: czy to w perspektywie wielu lat przyniesie dobre efekty, czy "Wigry Suwałki" są absolutnie czyste. Moim zdaniem NIE!
        Nie, nie może być tak że jakaś organizacja na kradzionym zyskuje, a karzemy tylko jej część. Poza tym, ja bardzo bym chciał, żeby przywalili Arce taką karę, żeby przestała istnieć. To mówię ja, kibic Bałtyku.

        A masz jakieś przecieki o tym, żeby przeciwko Wigrom toczyło się jakieś postępowanie? Czy do Ciebie nie dociera, że Arka nie zadała sobie trudu podjęcia walki o awans, tylko go sobie kupiła i powinien on zostać anulowany?

        Właściciel Zawiszy Bydgoszcz wszystkim piłkarzom, którzy nie znaleźli nowego klubu, wypłaca wynagrodzenia zapisane w kontrakcie. Mylisz pojęcie wynagrodzenia kontraktowego z premiami. W dodatku teraz, gdy piłkarze przychodzą "za darmo", dostaję na rękę zdecydowanie większą kasę niż wówczas, gdy trzeba było ich kupować.

        Comment

        • Bombadil13
          • 05-2005
          • 2479

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
          Nie, nie może być tak że jakaś organizacja na kradzionym zyskuje, a karzemy tylko jej część. Poza tym, ja bardzo bym chciał, żeby przywalili Arce taką karę, żeby przestała istnieć. To mówię ja, kibic Bałtyku..
          To do zobaczenia jutro na meczu
          Poszukuję

          Comment

          • Bombadil13
            • 05-2005
            • 2479

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
            Czy do Ciebie nie dociera, że Arka nie zadała sobie trudu podjęcia walki o awans, tylko go sobie kupiła i powinien on zostać anulowany?
            Dociera!!!
            Tak samo jak to, że:
            - Legia kupiła Mistrzostwo Polski (nie kupiła 30 meczów, a jednak wystarczyło kupić dwa, by być Mistrzem)
            - Korona kupiła kolejne awanse
            - Bałtyk Gdynia także kupował w zeszłych latach mecze, ale w zeszłym Rodło kupiło więcej i to oni byli lepsi
            - Michael Phelps bije rekordy świata nie tylko dlatego, że solidnie trenuje i je marchewke...
            - Koszykarze NBA występując na IO w Barcelonie mieli zapisane w kontraktach, że nie będą mieli badań antydopingowych nie dlatego, że jadali przeterminowane jogurty.

            Może to przykre, ale tak samo jak Arka winna jest ogromna część sportowego świata. Tylko Arka, Górnik ma być ukarana? Wigry Suwałki nie (bo nie ma sprawy sądowej i nikomu nie chce się grzebać w bagnie V ligi) Czemu nie zabiorą złota olimpijskiego MJ i rekordów Phelpsowi? Bo nikt ich nie złapach! No tak to wystarczający argument!

            Akarajmy maluczkich. Arkę, bo się dała przyłapać na kupowaniu meczów. Jest kozioł ofiarny i popisać się można skutecznym działaniem. (Zostawmy w spokoju Bałtyk choć kręcili wyniki w tylu spotkaniach co Arka, ale im się nie udało, albo kasy zabrakło). Zawieśmy Dylewicza, bo palił trawę. Ale wielkim dajmy spokój, bo się super kryją, choć ich wynik jest tak samo oszukany jak awans Arki do ekstraklasy.
            Poszukuję

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Teraz to już bredzisz. Zapominasz o tym, że żeby kogoś ukarać, trzeba mu te winy udowodnić. Jeżeli znajdą się dowody na to, że Korona kupowała mecze, będę za degradacją. Podobnie z Bałtykiem - choć czasy, kiedy ten klub było stać na kupowanie, dawno już minęły.

              Comment

              • Bombadil13
                • 05-2005
                • 2479

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                Podobnie z Bałtykiem - choć czasy, kiedy ten klub było stać na kupowanie, dawno już minęły.
                Oj arcy, w czwartej lidze mecz kosztuje 1000-2000 zł (a karny jeszcze w zeszłym roku 500zł) w zależności od rangi zawodów; spalony widzi się lub nie w zależności od przyjaźni... Jeden mecz w sezonie to ja mogę sobie kupić Mecz z Rodłem zahaczył o 10000zł i rodzinne koligacje. Sport i czysta rywalizacja jaką widział Coubertin to sprzeczności.
                Poszukuję

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Natychmiast zawiadom o tym Prokuraturę Rejonową w Gdyni. Mam nadzieję, że gdy tylko to zrobisz, winni, w tym klub, zostaną surowo ukarani.

                  Comment

                  • Bombadil13
                    • 05-2005
                    • 2479

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                    Natychmiast zawiadom o tym Prokuraturę Rejonową w Gdyni. Mam nadzieję, że gdy tylko to zrobisz, winni, w tym klub, zostaną surowo ukarani.
                    Ani mi się śni.

                    W przeciwieństwie do Ciebie nie wierzę w czystość Sportu.
                    Last edited by Bombadil13; 30-03-2007, 22:16.
                    Poszukuję

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      To nie rzucaj takich oskarżeń publicznie. Albo prześlij mi na PW swoje dane osobowe, ja powiadomię prokuraturę że jesteś w posiadaniu informacji świadczących o korupcji w polskim futbolu.

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                        W przeciwieństwie do Ciebie nie wierzę w czystość Sportu.

                        To po co go oglądasz i komentujesz?

                        Jak myślisz, ile Azerowie zapłacili Finom?
                        Last edited by arcy; 30-03-2007, 22:20.

                        Comment

                        • mluk
                          Senior
                          • 01-2005
                          • 778

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                          Jak myślisz, ile Azerowie zapłacili Finom?
                          To, to pryszcz. Pytanie, ile Kazachowie zapłacili Serbom?
                          "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                          Comment

                          • Bombadil13
                            • 05-2005
                            • 2479

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                            To po co go oglądasz i komentujesz?
                            Bo wciąż mnie fascynują poszczególne zagrania, szcególnie te których inni nie widzą, bo sam jestem jego częścią, bo przyprawia mnie o dreszcz emocji wygrywanie mimo przeszkód, bo wciąż się uczę i wciąż odnajduję w nim nowe wątki.
                            Bo nie ma nic piękniejszego jak pokonywanie własnych słabości, nawet z pomocą super medycyny. Bo pociąga mnie łamanie granic, bo ciekawi mnie kto wygra, nie zależnie jak to zrobi. Bo bawi mnie gdy widzę emocje innych i z nadzieją wciąż czekam, że wrócą one kiedyś do mnie i odzyskam duszę kibica (np. dzięki browarbizowym typerom)
                            Poszukuję

                            Comment

                            • Bombadil13
                              • 05-2005
                              • 2479

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk
                              ile Kazachowie zapłacili Serbom?
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                              Jak myślisz, ile Azerowie zapłacili Finom?
                              A co niby to miałoby im dać? Pieniędzy sie nie marnuje. Nie twierdzę, że każdy wynik jest ustawiony, jeno, że Sport już nie jest taki jaki chciałby żeby był baron Pierre de Coubertin.

                              Za to nie jestem w stanie sobie wyobrazić ile płacą Azjaci, za możliwość organizowania kolejnych Mistrzostw, w kolejnych konkurencjach.
                              Poszukuję

                              Comment

                              • mluk
                                Senior
                                • 01-2005
                                • 778

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                                A co niby to miałoby im dać?
                                Kazachom np. historyczny sukces.
                                "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎