Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    Amica Wronki radziła sobie świetnie. Drużyna z pipidówki zajęła dwa razy trzecie miejsce w lidze, trzy razy zdobyła puchar Polski. I to wszystko w oparciu o pieniądze i pikników. Póżniej właściciele zdecydowali, że przenoszą namiot cyrkowy gdzie indziej.

    Comment

    • ziomal-111
      Senior
      • 09-2006
      • 288

      Dzis szykuje się piłkarskie święto w Poznaniu. Żałuje tylko że nie udało mi sie zdobyć biletu. Mecz obejrze oczywiście w canal +. Do boju KKS
      Którys Poznaniak wybiera się na Bułgarską?
      Browar gawron to witaminy!!

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziomal-111 Wyświetlenie odpowiedzi
        Dzis szykuje się piłkarskie święto w Poznaniu. Żałuje tylko że nie udało mi sie zdobyć biletu. Mecz obejrze oczywiście w canal +. Do boju KKS
        Którys Poznaniak wybiera się na Bułgarską?
        Z pewnością nikt Wszyscy pojadą na Papricanę wspomagać pasiastych ziomków


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • bayern71
          Senior
          • 06-2006
          • 1004

          A BOT ma szansę na tytuły we wszystkich ważnych grach zepołowych. Jeden juz jest (siatkówka), we piłkę tez chyba będzie, a Turów też ma szansę w koszykówkę. Pogratulować tylko sprawności.

          Comment

          • babalumek
            Senior
            • 02-2004
            • 1207

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
            Amica Wronki radziła sobie świetnie. Drużyna z pipidówki zajęła dwa razy trzecie miejsce w lidze, trzy razy zdobyła puchar Polski. I to wszystko w oparciu o pieniądze i pikników. Póżniej właściciele zdecydowali, że przenoszą namiot cyrkowy gdzie indziej.
            Dobrze to określiłeś z tym "namiotem cyrkowym". Drugi taki namiot jest rozstawiony w Grodzisku.
            MRKS Kuźnia Jawor

            WTS Sparta Wrocław

            Comment

            • pieczarek
              zwykle cham i prostak
              • 06-2001
              • 5011

              Kolejny namiot jest w Szczecinie, Warszawie, Krakowie, Poznaniu - wszędzie gdzie jest zawodowy sport. Wyobrażasz sobie np. bohaterską Legię czy Wisłę, walczące o utrzymanie w lidze, po tym jak ITI czy Cupiał zamykają kurek z forsą? Widzisz tych piłkarzy wypruwających sobie żyły za friko? Uważasz, że kibice kochający na śmierć swoje kluby coś by tu pomogli?

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Przedziwny mecz na Papricanie
                Pierwsza połowa i... powinno być conajmniej 3:0 dla powiedzmy podopiecznych Baniaka ,druga to strata bramki kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy i w sumie mecz mógłby się już wtedy zakończyć,gdyż brazylianos siedli,a Craksa grając już na luzie puknęła na 0:2.
                Chciałbym podkreślić naprawdę dobre sędziowanie.
                P.S Ja nie wiem jak można kilkakrotnie z kilku metrów nie strzelić brameczki-to ja bym spokojnie wpakował piłę do siatki ech
                Last edited by Pogoniarz; 19-05-2007, 21:00.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • mluk
                  Senior
                  • 01-2005
                  • 778

                  W Poznaniu w plecy. Było do przewidzenia, ale nie dla tego, kto oglądał mecz. Remis byłby sprawiedliwy, kto wie, czy wynik odwrotny też..?

                  Atuty Lecha w tym meczu to:
                  1. Zając
                  2. Kibice
                  3. Poprzeczka i słupek
                  4. Fabiański
                  5. Nasza tradycyjna nieskuteczność.

                  No cóż... Taki jest sport.

                  Naprawdę, jak na naszą ligę, fajny mecz.
                  "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum Wyświetlenie odpowiedzi
                    Liczę na dwie rzeczy - GKS BOT przegrywa oba mecze do końca. Zagłębie remisuje z Widzewem i ogrywa Legię i zostaje mistrzem. Aby tylko nie GKS
                    Nic nie mam przeciwko takiemu scenariuszowi, tylko z taką postawą Zagłębia jak w meczu z Łęczną to nie ma na to co liczyć. Ja jednak nie tracę wiary w mistrzostwo Zagłębia

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Ja nie wiem, dlaczego ten Arsenal tak się na Fabiańskiego uparł. Widziałem go co prawda w kilku tylko meczach ostatnio, ale w każdym walnął jakiegoś babola.

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Coś się chyba musiało wydarzyś w szatni bo Polonia przegrałą już drugi mecz z rzędu.Czyżby jakiś kryzys?
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • babalumek
                          Senior
                          • 02-2004
                          • 1207

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Kolejny namiot jest w Szczecinie, Warszawie, Krakowie, Poznaniu - wszędzie gdzie jest zawodowy sport. Wyobrażasz sobie np. bohaterską Legię czy Wisłę, walczące o utrzymanie w lidze, po tym jak ITI czy Cupiał zamykają kurek z forsą? Widzisz tych piłkarzy wypruwających sobie żyły za friko? Uważasz, że kibice kochający na śmierć swoje kluby coś by tu pomogli?
                          Rozumiem, co chcesz przekazać, ale dla mnie namiot cyrkowy w Warszawie czy Wrocławiu różni się tym od Wronek, że w tych pierwszych mamy do czynienia już z całym kompleksem cyrkowym, mającym tradycje, renomę, wielkich fanów i jakieś tam sukcesy. Natomiast Wronki to taka pipidówka, gdzie pewien bogaty właściciel fabryki postanowił rozstawić namiot i za swoją kasę sprosił na występy cyrkowców z całej Polski. A że płacił hojnie, to przyjeżdżali i dawali występy. Schodzili się ludzie z okolicy, ale w pewnym momencie cyrk został zwinięty i tyle.
                          Wiadomo że teraz sport opiera się na kasie. Nawet Kubica, gdyby w niego rodzina za młodu nie inwestowała, gdy rozbijał na torach gokarty warte tyle co wszystkich swoich przeciwników, nie jeździłby pewnie w Formule 1. Jeśli chodzi o kluby to widać nawet dziś. Wiesz zapewne doskonale, gdzie gra obecnie Górnik/Zagłębie Wałbrzych czy Karkonosze Jelenia Góra, a gdzie Gawin Królewska Wola.

                          A Bytom we wczorajszym meczu zaprezentował ciekawą piłkę i dobre wyszkolenie techniczne. Ale pod koniec meczu tak się rzucili do przodu, że każde przejęcie piłki przez Śląsk kończyło się akcją sam na sam, że bramkarz Polonii grał rolę stopera na 40 metrze. Zresztą pokazuje to ostatnia akcja na 2:0, gdzie sam na sam wyszło... 3 graczy Śląska i zrobili akcję jak na podwórku.
                          MRKS Kuźnia Jawor

                          WTS Sparta Wrocław

                          Comment

                          • albeertos
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 2313

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziomal-111 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Którys Poznaniak wybiera się na Bułgarską?
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk Wyświetlenie odpowiedzi
                            W Poznaniu w plecy. Było do przewidzenia, ale nie dla tego, kto oglądał mecz. Remis byłby sprawiedliwy, kto wie, czy wynik odwrotny też..?

                            Atuty Lecha w tym meczu to:
                            1. Zając
                            2. Kibice
                            3. Poprzeczka i słupek
                            4. Fabiański
                            5. Nasza tradycyjna nieskuteczność.

                            No cóż... Taki jest sport.

                            Naprawdę, jak na naszą ligę, fajny mecz.
                            Mecz naprawdę fajny. Widoczna przewaga Legii, ale mało co z tego wynikało. Sporo strzałów i piłek blokowanych/odbieranych w okolicach 16 metra. U nas niesamowity Zajcew, który był zdecydowanie za szybki dla obrońców L.
                            Po raz pierwszy muszę pochwalić Smudę za taktykę dobraną pod przeciwnika. 4-5-1 dobrze sie sprawdziło, wszystkie trzy bramki były w zasadzie identyczne - po kontrach i strzałach bocznych pomocników. No moze druga była ciut odmienna, bo Fabian krył długi słupek i nie wyszło
                            Na trybunach super, gardła już nie było po pierwszej bramce , ładna oprawa. Z Wwy 1300 luda, dopingowali nieźle, przynajmniej do wyniku 2-1, później już siedli. Widzew do 6-1 jechał z koksem aż miło. To tak dla porównania.
                            (_)>
                            Nigdy się nie poddawaj!!!
                            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                            Lech jest tam gdzie jego wiara
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • mluk
                              Senior
                              • 01-2005
                              • 778

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
                              Na trybunach super, gardła już nie było po pierwszej bramce , ładna oprawa. Z Wwy 1300 luda, dopingowali nieźle, przynajmniej do wyniku 2-1, później już siedli. Widzew do 6-1 jechał z koksem aż miło. To tak dla porównania.
                              7.000 mniej Was było wtedy. Łatwiej przekrzyczeć.
                              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                              Comment

                              • albeertos
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 2313

                                Nas mniej, Widzewa więcej. Ale chodzi mi o sam doping, pomimo wszystko. Ja mogłem nie słyszeć, ale część piłkarzy na pewno.
                                (_)>
                                Nigdy się nie poddawaj!!!
                                Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                                Lech jest tam gdzie jego wiara
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎