Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mluk
    Senior
    • 01-2005
    • 778

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
    Tego zachowania nigdy Rogerowi nie wybaczą kibice Legii. Zajrzyjcie sobie na stronę kibiców Legii http://www.legialive.pl/ i poczytajcie co oni sądzą o sędzim i jego decyzji z ostatnich minut spotkania. Roger bezczelnie zburzył im wyidealizowany obraz skrzywdzonej legii. Ciekawe, czy teraz znajdzie się chociaż kilku w miarę obiektywnych, którzy odszczekają swoje oskarżenia.
    Odszczekają, jak Smoliński powie, że karnego nie było.
    "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Czekałem na wpisy po meczu reprezentacji ,a tu cisza
      To ja sobie cosik napiszę.
      Boruc robił co mógł ,aby przeciwnicy strzelili nam kilka goli,Żurawski beznadziejny,Rasiak też,środek nie istniał,brak zaangażowania-co to k...jest reprezentacja Polski?Dobrze ,że weszli Łobodziński i Sagan,bo te ogórki jeszcze by nas przewieźli.
      Zwycięstwo cieszy ,ale zaangażowanie kopaczy -masakra.
      Przed chwilą zakończył się mecz Dania -Szwecja i w sumie było 3:3 ,ale sędzia zadecydował zweryfikować wynik meczu na 0:3,według mnie pochopnie.
      Ciekaw jestem czy po konsultacji z sędzią bocznym wskazał na jedenastkę... oj będzie głośno jutro w mediach o tym dramatycznym i stojącym na wysokim poziomie meczu.
      Mecz prawie jak Polski
      Last edited by Pogoniarz; 02-06-2007, 21:13.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Jeszcze czas podsumować ligę, bo będę miał później inne zajęcia
        Zagłębie,no cóż jest mistrzem,ale w pucharach odpadnie momentalnie,chyba,że skład się diametralnie zmieni.
        Bełchatów-niezła drużyna ,żal ,że odszedł ich as atutowy i dlatego brak pewnego majstra.
        Legia i Wisła pokazali chłopaki jacy są słabiutcy w tym sezonie.
        Teraz o takich zespołach jak Pogoń, Wisła P.,Górnik Z,Widzew,Górnik Ł, ŁKS- nie ma co się oszukiwać po prostu dno.
        Korona jeszcze coś tam do pewnego momentu grała,potem załamka.
        Nawet król strzelców palnął raptem 15 bramek
        Nie jest dobrze.
        Last edited by Pogoniarz; 02-06-2007, 22:45.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          Boruc wyraźnie nie miał dnia, przyglądałem mu się na ekranie jak sam siebie mobilizował a zaraz potem mijał się z piłką, zastanawiałem się czy go w przerwie Leo zmieni. Także w obronie przydarzyło się parę błędów. Generalnie było tak jak mówisz, grali jaby mieli pod górkę, przez 60 min miałem mecz z Finladnią w pamięci. Azerowie byli słabi a nasi przeciętni na ich tle. Dobrze że Krzynek zdobył te 2 bramki, do tego czasu dla mnie był do zmiany i nie kumałem tego dziwnego ustawienia ze Smolarkiem jako lewy pomocnik - napastnik i Krzynówkiem jako lewy - środkowy pomocnik. Myślałem że za Żurawskiego wejdzie jedyny rozgrywający w kadrze Iwański. No ale Leo miał nosa tym razem, bo kto by pomyślał że ten zagubiony i mający już najlepsze lata za sobą Krzynówek dwoma ładnymi bramkami rozstrzygnie mecz. Z Armenią jednak wpuściłbym od 1 min Sagana na atak i Iwańskiego na pomoc żeby tej dziury na środku już takiej nie było. Sporo nerwów mnie ten mecz kosztował, lepszy wynik niż gra.
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            W zasadzie to był dzień sensacji.Tv przełączyłem na inny kanał jak było 1:0 dla Azerów a tu się okazuje,ze wygraliśmy 3:1 .Patrzyłem chwilkę na Dania - Szwecja i było 3:1 dla Szwecji a skończyło się remisem.Dziwny dzień.
            Za to już za 1,5 h wybieram sie na mecz z Piastem i nawet deszcz nie jest mi straszny.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
              W zasadzie to był dzień sensacji.Tv przełączyłem na inny kanał jak było 1:0 dla Azerów a tu się okazuje,ze wygraliśmy 3:1 .Patrzyłem chwilkę na Dania - Szwecja i było 3:1 dla Szwecji a skończyło się remisem.Dziwny dzień.
              Za to już za 1,5 h wybieram sie na mecz z Piastem i nawet deszcz nie jest mi straszny.
              Ostatecznie to Dania - Szwecja zakończyło się 0:3 (walkower dla Szwedów)
              Last edited by adam16; 03-06-2007, 16:57.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • babalumek
                Senior
                • 02-2004
                • 1207

                Z drużyn które uzyskały awans do 1 ligi, według mnie jedynie Chorzów chyba na to zasłużył. Ewentualnie może jeszcze Białystok. Sosnowiec z tego co słyszałem to sam jest zaskoczony awansem i kibice stamtąd przyznają sami że wchodzą do OE niespodziewanie i niezasłużenie... Polonia Bytom to już niech się Kiszot wypowiada, ale chyba też będzie jej bardzo ciężko. Budżet chyba wielki nie jest, do tego kłopoty ze stadionem. Trochę nam się namieszało od tej afery korupcyjnej. Według mnie w przyszłym sezonie w lidze będzie wyraźny podział na kluby bogate (Zagłębie, Bełchatów, Legia, Wisła, Groclin, Korona i Cracovia) i całą resztę.
                Ciekawa sprawa z Miedzią - do tej pory zdecydowanie niby najsłabsza drużyna w lidze wygrała kolejny mecz - w Opolu z Odrą, co jest już znaczącym wyczynem. Szkoda byłoby lecieć do 3 ligi, ale może poukładają w klubie pewne sprawy i skończą remont stadionu spokojnie.
                MRKS Kuźnia Jawor

                WTS Sparta Wrocław

                Comment

                • bury_wilk
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 2655

                  Polonii dobrze żarło, ale zdechło Po blamażu w Legnicy, kolejny blamaż u siebie i kolejny rok w II lidze A było już tak ślicznie...
                  Lubię kiedy się zieleni
                  Lubię jak się piwo pieni...

                  ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                  Comment

                  • Aldach
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 1269

                    DZIĘKUJEMY
                    Polonia Bytom po 20 latach wraca do ekstraklasy
                    Co prawda nie mamy pieniędzy, stadionu, sponsora i pewnie za rok pożegnamy się z elytą, ale i tak się cieszę.
                    Last edited by Aldach; 04-06-2007, 07:51.

                    Comment

                    • Doodeck
                      Senior
                      • 05-2003
                      • 1612

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aldach Wyświetlenie odpowiedzi
                      Polonia Bytom po 20 latach wraca do ekstraklasy
                      Zagłębie zaprasza Polonistów na derby .
                      Dalekosiężny
                      Obserwator
                      Obiektów
                      Dynamicznie
                      Epatujących
                      Ciekawymi
                      Koncepcjami

                      Comment

                      • mluk
                        Senior
                        • 01-2005
                        • 778

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aldach Wyświetlenie odpowiedzi
                        Co prawda nie mamy pieniędzy, stadionu, sponsora i pewnie za rok pożegnamy się z elytą, ale i tak się cieszę.
                        A licencję dostaniecie?
                        "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          21 lat czekałem na ten dzień.Jak dzisiaj pamiętam tamten awans i mam nadzieję,że teraz zagościmy na dłużej wśród najlepszych.

                          DZIĘKUJEMY
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk Wyświetlenie odpowiedzi
                            A licencję dostaniecie?
                            Jeżeli zgłosimy stadion który jest dopuszczony do gry w ekstrsklasie.Czyli na dzień dzisiajszy conajmniej całą jesień jesteśmy jak "bezdomne psy".Ale był już taki okres w historii Polonii,że bez własnego stadionu zdobyła mistrzostwo Polski
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • iommi
                              Senior
                              • 07-2003
                              • 1522

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jeżeli zgłosimy stadion który jest dopuszczony do gry w ekstrsklasie.Czyli na dzień dzisiajszy conajmniej całą jesień jesteśmy jak "bezdomne psy".Ale był już taki okres w historii Polonii,że bez własnego stadionu zdobyła mistrzostwo Polski
                              Zapraszamy do Rybnika! Kto pierwszy, ten lepszy – Górnik Zabrze, albo Polonia Bytom.
                              *****************************

                              Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                              *****************************

                              Comment

                              • peter007
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 2820

                                Brawo dla działaczy opoczyńskiej Cery. Odrzucili propozycję przejęcia trzecioligowej drużyny z Paradyża. Byłoby to moim zdaniem niehonorowe. Powoli może sami dojdziemy do tej ligi. Na razie wczoraj był świętowany awans do okręgówki.
                                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎