Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bury_wilk
    Senior
    • 01-2004
    • 2655

    Zagłębie strasznie marnie. Walili głową w ścianę i chyba ich rozbolała

    Ciekaw jestem, jak dalej pójdzie sprawa rewelacji Jarosiewicza o kupowaniu i sprzedawaniu meczy na Polonii. Przypuszczam, że raczej mówi prawdę, ale on jest tak mało wiarygodny, że wszelkie organa mogą go olać. A jeśli nie, to pewnie zaczniemy przyszły sezon z ujemnymi punktami... A swoją drogą, jak to wygląda? W takie transakcje zamieszane są zawsze dwie strony - kupujący i sprzedający. Jeśli jedną ze stron w danym meczu nie był sędzia, to znaczy się była druga drużyna. I teraz, czy z automatu ta druga też jest pociągana do odpowiedzialności? Jeśli tak, to oprócz nas, z samych tylko zwierzeń Wary należy dać po uszach kolejnym drużynom.
    Lubię kiedy się zieleni
    Lubię jak się piwo pieni...

    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

    Comment

    • mluk
      Senior
      • 01-2005
      • 778

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk Wyświetlenie odpowiedzi
      Ciekaw jestem, jak dalej pójdzie sprawa rewelacji Jarosiewicza
      Jakiegoś linka mógłbyś podać?
      "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        Zagłębie dramatycznie słabe nawet na tle grającej w chodzonego Steaua.
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • PabloZD
          Senior
          • 08-2005
          • 222

          Co do wczorajszego meczu Zagłębia Lubin, sam nie wiem dlaczego nastawiałem się przed meczem, że może zobacze niezły pojedynek. Już pierwsza połowa sprowadziła mnie na ziemię. Zagłębie nie pokazało nic co może wróżyć na jakikolwiek dobry rezultat w Rumuni. Sytuację bramkowe wyliczyć można na palcach jednej ręki. Mimo iż wyrywałem sobie włosy z głowy kiedy w poprzednich latach Wisła Kraków notorycznie przegrywała walkę o fazę grupową LM, to jednak mecze w jej wykonaniu oglądało się z emocjami i nadzieją na awans. Oczywiście poczekam na rewanż w Bukareszcie ale po tym co wczoraj zobaczyłem III runda kwalifikacyjna raczej już w tym roku nie dla Nas.

          A co do Wisły Kraków to jednego nie potrafię zrozumieć. Pierwsza kolejka OE za nami a klub rozgrywa turniej za oceanem. Przecież to jakieś nieporozumienie. Przed lub po sezonie jaknajbardziej, ale nie w trakcie tym bardziej że koliduje to z rozgrywkami w lidze i mecze Wisły zostają przeniesione na inny termin!

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Mecz może nie był porywający, minimalna porażka, ale ... jest jeszcze rewanż

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
              ale ... jest jeszcze rewanż
              HE he he
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • zythum
                Kot Makawity
                • 08-2001
                • 8305

                Po raz kolejny dyżurni nienawidzący mnie się pewnie odezwą. A ja mimo to napiszę. Tragedią polskiej piłki są drużyny z małych miast odgrywające czy to kaprysem lokalnego bogacza czy lokalnego politycznego kacyka (za pieniądze podatników) rolę w lidze. Dzisiejszy mecz jest tego dowodem. 3 drużyna gruzińskiej ligi jest o kilka klas lepsza od jakiegoś PGE. Futbol na długą metę i na wysokoim poziomie ma sens tylko w klubach z kibicami, tradycją, doświadczeniem pucharowym.I wyjątki w postaci Legii która przegrała z najsłabszą austriacką drużyną tego nie zmienią.
                Nie dla futbolu w mieścinach, bo inaczej ciąglke polski futbol będzie się cofał. Zawodnik grający dla takiego klubu tylko dla pieniędzy (bo kibiców tam nie ma więc nie ma presji) nigdy nie odda wszystkiego i nie będzie gryzł trawy
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • mluk
                  Senior
                  • 01-2005
                  • 778

                  A Zagłębie Sosnowiec dostało od leśnych dziadów karę -4 pkt. w tym sezonie i degradację w następnym. Nie można było zdegradować tydzień temu? O co oni będą teraz grać? Ktoś sobie bezczelnie robi z nas (kibiców) jaja.

                  A ja się pytam przy okazji, co się dzieje z klubami, od których cała afera się zaczęła, czyli Zagłębiem Lubin i Polarem Wrocław? Nic? Prokuratura z Wrocławia w swoim województwie nie prowadzi śledztwa???
                  "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                  Comment

                  • mluk
                    Senior
                    • 01-2005
                    • 778

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dzisiejszy mecz jest tego dowodem. 3 drużyna gruzińskiej ligi jest o kilka klas lepsza od jakiegoś PGE.
                    No co Ty? Przecież awansowali lepsi...


                    "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Tak. Masz racje. A stonke zrzucili Amerykanie.

                      W drugim co do wielkosci miescie w Polsce sa dwa kluby w I lidze. Jeden nie ma pieniedzy, ale ma dlugi. Drugi nie ma dlugow, bo oszukal wierzycieli. Zaden nie ma porzadnego stadionu. Pilkarze nie tylko nie gryza trawy, ale w wiekszosci sa za slabi na lige. Oba maja kibiciw, ktorzy zyja w swiecie wzajemnej nienawisci. I wydaje im sie, ze ktos sie nimi przejmuje.

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        Zythum, nie przeceniaj siebie. Nie budzisz nienawiści, tylko śmiech lub politowanie.

                        Comment

                        • mr-perez
                          † 1971-2008 Piwosz w Raju
                          • 09-2005
                          • 514

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum Wyświetlenie odpowiedzi
                          3 drużyna gruzińskiej ligi jest o kilka klas lepsza od jakiegoś PGE.
                          Znowu nazwę zmienili . Niedługo będą się nazywać PSG .
                          RTS WIDZEW
                          www.kapsle.piwko.pl

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
                            Znowu nazwę zmienili . Niedługo będą się nazywać PSG .
                            Przynajmniej nie musieli tego robic zeby uciec przed dlugami.

                            Comment

                            • peter007
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 2820

                              Zythum, do tej pory wszystkich członków Czerwonej Armii darzyłem szacunkiem.
                              Jesteś pierwszym, który na to nie zasługuje!
                              Najlepiej zrobić tak, że jak klub WIELKOMIEJSKI bankrutuje, to najprościej dogadać się z właścicielem drużyny z mniejszego miasta i już jest git, znowu mamy WIELKOMIEJSKI klub w odpowiedniej dla niego lidze.
                              Odpowiedz mi, co by te WIELKOMIEJSKIE kluby zrobiły jakby nie mogły przechwycić malućkich?!
                              Skoro jesteś takim wielkim kibolem to powinieneś pamiętać fakt, kiedy to Widzew starał się doprowadzić do fuzji z opoczyńską Ceramiką. No i może wytłumacz dlaczego? Pewnie masz jakąś swoją teorię. A jeśli nie pamiętasz to się nawet nie przyznawaj, bo będzie wstyd, że tak wielki fan Widzewa nie zna tak istotnych faktów z życia ówcześnie mocno kulejącego własnego klubu.
                              I nie próbuj wciskać ciemnoty, że było inaczej, bo tak się składa, że mam trochę materiałów na ten temat i mnie mój małomiejski klub i jego dzieje interesował i jest tak nadal, mimo, że dzięki cwaniaczkom z dużych miast zamiast II ligi mam okręgową.
                              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎