Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    Tak myślałem że to nie było do reprezentacji tylko tych liter powiększonych nie mogłem skumać. Mimo wszystko fajnie się złożyło z grą reprezentacji. A mój wujas który akurat nawiedził nas w czasie meczu też twierdził tak jak Kiszot że to patałachy, no i jak usłyszał że jest 0:1 to był już pewny swego. A tu taka niespodzianka
    Kiszot ty to jestes Nadchodzi wiekopomna chwila dla kadry a ty idzesz w zaparte.

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
      Pożyjemy zobaczymy kto ma jednak rację.Jeżeli cos osiągną to osobiście napiszę,że nie miałem racji.
      Wykazujesz się sporą niekonsekwencją, a wręcz sprzecznością. Jeżeli Polacy byliby patałachami, to czy zajmowaliby 1 miejsce w grupie? No chyba, że jestem w wielkim błędzie, gdyż rzeczą naturalną i powtarzalną w każdych eliminacjach jest to, że patałachy zajmują pierwsze miejsca w swoich grupach. Jeżeli tak, to przyznaję się, że mój post jest niepotrzebny i bezpodstawny. Natomiast twoje wypowiedzi powinny zawisnąć w szatniach wielu zespołów, jako motywacja do tego, że patałachy też mogą coś osiągnąć i to nawet co 2 lata. Aha, pozdrowienia dla Poloni Bytom, która zajmuje miejsce.... o kurcze 11. To są chyba w takim razie mega, co ja piszę, giga patałachy, czy może się mylę?

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
        Kiszot ty to jestes Nadchodzi wiekopomna chwila dla kadry a ty idzesz w zaparte.
        Bo ja zawsze "po prąd". I dlatego kibicuję od lat tylko Polonii.I to niezależnie od wyników.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek Wyświetlenie odpowiedzi
          Wykazujesz się sporą niekonsekwencją, a wręcz sprzecznością. Jeżeli Polacy byliby patałachami, to czy zajmowaliby 1 miejsce w grupie?
          A wiesz co to jest przypadek i łut szczęście?
          Liczy się całokształt a nie jeden triumf.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek Wyświetlenie odpowiedzi
          Aha, pozdrowienia dla Poloni Bytom, która zajmuje miejsce.... o kurcze 11. To są chyba w takim razie mega, co ja piszę, giga patałachy, czy może się mylę?
          Dla Ciebie może i tak a dla mnie to zawsze będzie mój klub.Nie zmieniła tego III liga i na pewno nie zmieniłaby tego i okręgówka.Jakoś przeżyję te 11 miejsce i wierzę,że teraz będzie tylko lepiej,wszak osiągnięcia mamy najbogatsze w całej Polsce.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Wszystko się zgadza. Dla mnie zawsze reprezentacja będzie moją reprezentacją. Nie zmieni tego nawet 1 miejsce w grupie el. ME

            Comment

            • baklazanek
              † 2014 Piwosz w Raju
              • 08-2001
              • 3562

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
              A wiesz co to jest przypadek i łut szczęście?
              Liczy się całokształt a nie jeden triumf.

              Dla Ciebie może i tak a dla mnie to zawsze będzie mój klub.Nie zmieniła tego III liga i na pewno nie zmieniłaby tego i okręgówka.Jakoś przeżyję te 11 miejsce i wierzę,że teraz będzie tylko lepiej,wszak osiągnięcia mamy najbogatsze w całej Polsce.

              Ja nie twierdzę, że Polonia to patałachy. Po prostu tak wynika z twoich „argumentów”. Polska reprezentacja w ostatnich latach 2 razy awansowała do MŚ, a teraz ma szansę na wejście do ME. W porównaniu do osiągnięć Poloni Bytom na przestrzeni tego samego czasu, to naprawdę spore osiągnięcia. Idąc twoim tokiem rozumowania, jasno wynika z tego, że twój ukochany klub to istne patałachy. I nie boję się napisać, że to jest twoje twierdzenie.
              A co do przypadku i łutu szczęścia, to specjalnie w nie wierzę. To są tanie usprawiedliwienia i wytłumaczenia.

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                osiągnięcia mamy najbogatsze w całej Polsce.
                Że niby co?

                Comment

                • mr-perez
                  † 1971-2008 Piwosz w Raju
                  • 09-2005
                  • 514

                  [QUOTE=kiszot;716677]A wiesz co to jest przypadek i łut szczęście?
                  Liczy się całokształt a nie jeden triumf.[QUOTE]

                  Przypadek i łut szczęścia to może być po jednym meczu, ale po dwunastu z czternastu do rozegrania to już raczej całokształt jest .

                  Dla Ciebie może i tak a dla mnie to zawsze będzie mój klub.Nie zmieniła tego III liga i na pewno nie zmieniłaby tego i okręgówka.Jakoś przeżyję te 11 miejsce i wierzę,że teraz będzie tylko lepiej,wszak osiągnięcia mamy najbogatsze w całej Polsce.
                  Co do przywiąznia do klubu to przyznaję Ci rację, ale jeśli chodzi o osiagnięcia to wszyscy wiedzą, że najbogatsze ma Widzew. Polonia Bytom jest na drugim miejscu .
                  Last edited by mr-perez; 16-10-2007, 14:48.
                  RTS WIDZEW
                  www.kapsle.piwko.pl

                  Comment

                  • albeertos
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 2313

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                    wszak osiągnięcia mamy najbogatsze w całej Polsce.
                    Też mnie ten wątek zaciekawił
                    (_)>
                    Nigdy się nie poddawaj!!!
                    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                    Lech jest tam gdzie jego wiara
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • iommi
                      Senior
                      • 07-2003
                      • 1522

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
                      (...) jeśli chodzi o osiagnięcia to wszyscy wiedzą, że najbogatsze ma Widzew. Polonia Bytom jest na drugim miejscu .
                      Cóż, niech rozsądzi Dicovery Channel, który kręci w teraz w Polsce cykl filmów dokumentalnych. Na celownik wzięli najbardziej utytułowane kluby piłkarskie - na pewno będzie odcinek o Ruchu Chorzów i... Polonii Bytom.
                      Mają być jeszcze cztery kolejne, poświęcone klubom spoza Śląska. Ale nie wiem jakie...
                      *****************************

                      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                      *****************************

                      Comment

                      • mluk
                        Senior
                        • 01-2005
                        • 778

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                        wszak osiągnięcia mamy najbogatsze w całej Polsce.
                        A można wiedzieć jakie to osiągnięcia? Wszak Polonia Bytom zajmuje 13 miejsce w tzw. "tabeli wszechczasów".
                        "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Jeśli zdobycie Pucharu Karla Rappana ma być wielkim sukcesem, to aż strach pomyśleć co zostałoby uznane za sukces przeciętny - awans do II ligi?

                          Comment

                          • mr-perez
                            † 1971-2008 Piwosz w Raju
                            • 09-2005
                            • 514

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk Wyświetlenie odpowiedzi
                            "tabeli wszechczasów".
                            "Wszech czasów" powinno być.

                            A jaki polski klub jako ostatni grał w Lidze Mistrzów ? 10 latek zleciało... i nie ma chętnych jakoś. A tak narzekacie na Wielki Widzew .
                            RTS WIDZEW
                            www.kapsle.piwko.pl

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              Arcy jest wielki,Arcy ma racje z Arcym się nie dyskutuje.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Zawsze myślałem,że dla klubu miara jego wielkości są trofea międzynarodowe.Polonia jako jedyny polski klub zdobyła dwa takie międzynarodowe puchary.
                                Puchar Intertoto(Rappana)
                                Puchar Ameryki(Interligi)
                                Dla was oczywiście to nic takiego i nie jest to osiągniecie godne uwagi.
                                Last edited by kiszot; 16-10-2007, 15:29.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎