Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    elwood napisał(a)
    Ja od około 20 lat nie opuściłem meczu u siebie Stali Rzeszów (oczywiście będąc w domu).
    A co się dzieje z innym rzeszowskim klubem, Resovia?
    Kiedyś obydwa kluby z Rzeszowa grały w II lidze, pamiętam, że dobra była też siatkówka w Resovii.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      robox napisał(a)
      A co się dzieje z innym rzeszowskim klubem, Resovia?
      Kiedyś obydwa kluby z Rzeszowa grały w II lidze, pamiętam, że dobra była też siatkówka w Resovii.
      Sovia gra w tej samej grupie co Stal,ale jest w dolnych rejonach tabeli.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Pogoniarz napisał(a)
        Sovia gra w tej samej grupie co Stal,ale jest w dolnych rejonach tabeli.
        Czyli znów grają razem, tylko, że w III lidze.

        Comment

        • darek99
          Senior
          • 04-2002
          • 2147

          zythum napisał(a)
          Młodzież jeździ na Legię i wstydzi się, że mogłaby kibicować jakiemuś Huraganowi
          Miło mi że zaliczasz mnie do młodzieży, no bo tak naprawdę to nie jestem jeszcze taki stary
          Co do atmosfery to się zgadza, też lubię takie klimaty, można rower wprowadzić na stadion, człowiek się nie martwi że będzie wracał na piechotę, wejście na mecz bezpłatne, można zrobić stosowne zakupy w GS przed meczem no i z workiem piwa spokojnie możemy już kibicować swojej drużynie, kibicujemy oczywiście na stojąco bo drewniane ławki to były jeszcze w latach 80-tych ale zostały po nich tylko wspomnienia. Sytuacja na klepisku (nie mylić z murawą) napięta jak "baranie jaja", no bo jest nadzieja że jak chłopaki wygrają to sponsor klubu (właściciel zakładu pogrzebowego) zorganizuje w knajpie "Słoneczna" taką imprę że się wszyscy nawalą, jest o co grać.
          Ale i tak wszyscy wiedzą że mecze są sprzedawane przez prezesa klubu bo kasa świeci pustkami, ale cuda się zdarzają , może drużyna przeciwna strzeli sobie kilka "swojaków".No i można przedyskutować z piłkarzami przebieg gry , wystarczy udać się po meczu do pobliskiej pijalni piwa, ogólnie na takich meczach jest fajnie, to nie to co pierwsza liga.
          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
          Epikur z Samos.

          Comment

          • zawisor
            Junior
            • 09-2003
            • 13

            Piłka Nożna

            znalazłem w necie fajna stronke z logami druzyn piłkarskich z całego świata polacam przejrzec ...przy piwku

            Attached Files
            Давай За........

            Comment

            • elwood
              Member
              • 09-2002
              • 53

              [QUOTE]darek99 napisał(a)
              Co do atmosfery to się zgadza, też lubię takie klimaty, można rower wprowadzić na stadion.........

              Tobie się gościu wydaje, że jesteś zabawny? Ty jesteś tym "prawdziwym kibicem" (jak piszesz trochę wyżej? A byłeś kiedyś na jakimś meczu czy tylko we środy Liga Mistrzów w TV.

              Comment

              • darek99
                Senior
                • 04-2002
                • 2147

                Elwood, to że jestem zabawny to mam tego pewność, z tymi meczami to źle trafiłeś, nie oglądam meczy w TV.
                Od dwudziestu lat kibicuję pewnej drużynie z Warszawy i nie jest to Polonia, ale możesz mi zrobić jeszcze kilka wykładów, strasznie mnie to bawi
                PS. czemu tak się zdenerwowałeś? może na stadion wchodzisz z rowerem?
                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                Epikur z Samos.

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  [QUOTE]elwood napisał(a)
                  darek99 napisał(a)
                  Co do atmosfery to się zgadza, też lubię takie klimaty, można rower wprowadzić na stadion.........

                  Tobie się gościu wydaje, że jesteś zabawny? Ty jesteś tym "prawdziwym kibicem" (jak piszesz trochę wyżej? A byłeś kiedyś na jakimś meczu czy tylko we środy Liga Mistrzów w TV.
                  Oj Elwood,chyba źle trafiłeś
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    darek99 napisał(a)
                    Elwood, to że jestem zabawny to mam tego pewność, z tymi meczami to źle trafiłeś, nie oglądam meczy w TV.
                    Od dwudziestu lat kibicuję pewnej drużynie z Warszawy i nie jest to Polonia, ale możesz mi zrobić jeszcze kilka wykładów, strasznie mnie to bawi
                    PS. czemu tak się zdenerwowałeś? może na stadion wchodzisz z rowerem?
                    Elwood źle trafił to racja ale Darku naprawdę nie rozumiem Twojego wyśmiewania klubów (i ich kibiców) z klas niższych. Pamiętaj o tym, że porównując np.:boiska tych klubów narażasz się napewne analogie. Tak jak Ty wyśmiewasz się z Huraganu (i innych takich klubów) tak kibice z lig zachodnich mogą wyśmiewać się z Twojej Legii - wszak jej stadion i murawa to w porównaniu z trzecimi ligami w Belgii czy Niemczech to kurnik i klepisko. NIe wiem czemu wyśmiewasz też kibiców, wszak 60 procent (albo i więcej) kibiców Legii to właśnie ludzie z Wołomina,Legionowa,Mińska, Grodziska itp. Pisząc swój post po prostu ich obrażasz (kibiców także Twojego klubu). NIe wątpię, że odrobina ironii jest w życiu wręcz niezbędna ale zanim zaczniesz z kogoś szydzić zastanów się czy czasem ktoś inny nie może na takiej samej zasadzie szydzić z Ciebie i Twojego klubu. Zapominasz też, że wielu piłkarzy i trenerów wyrosło z klubów LZS czy takich jak Huragan (powinieneś wiedzieć, że Janusz Wójcik zanim był trenerem Legii akurat trenował też Huragan Wołomin). Do tego wiele z tych małych klubów ma tradycje i istnieje niewiele lat mniej niż Legia (w przypadku Huraganu jest to 80 lat i organizacja np.: tajnej ligi w okresie II Wojny Światowej, za co wielu działaczy tego klubu zostało rozsstrzelanych przez hilerowców,przez wiele lat klub ten posiadał silną sekcję bokserską, podnoiszenia ciężarów a do dziś jest kuźnią talentów siatkarskich). NIe sprowadzaj całej polskiej ligi/sportu jedynie do I czy II Ligi bo to zdecydowane uproszczenie. Ta tzw. wielka piłka nigdy nie będzie istniała bez tej "małej". Wyśmiewanie też ludzi którzy na mecze przyjeżdżają rowerami, brak ławek itp. nie wydaje mi się dobrym podejściem do sprawy - czy wszyscy kibice Legii na stadion zajeżdżają mercedesami i siedzą w wygodnych fotelikach???? Jakie zaplecze treningowe Legia posiada??? Wiele klubów w III lidzie jest lepiej zorganizowanych i ma lepszą infrastrukturę.
                    To tyle, być może źle zrozumiałem Twój post ale odebrałem go jako szydzenie z każdegokto ośmieli się przyznać do pochodzenia z miasta mniejszegho niż Warszawa i co gorsza kibicowania klubowi ze swego miasta.
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • darek99
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 2147

                      zythum napisał(a)
                      być może źle zrozumiałem Twój post ale odebrałem go jako szydzenie.
                      Daleki jestem od szydzenia z klubów i kibiców z niższych klas,a już napewno nikogo nie mam zamiaru obrażać, prawda jest taka że ogólnie do naszej piłki nożnej mam bardzo przyziemne podejście i obserwując cały ten nasz futbolowy cyrk często nie mogę się powstrzymać od drwiny nie oszczędzając klubu któremu kibicuję, kilka dni temu znalazłem w sieci coś co mnie rozbawiło do łez, a jest to cennik biletów na mecz naszych orłów z Włochami na stadionie Legii, osobiście jestem zdania że reprezentacja w ramach przeprosin kibiców za eliminacje do ME.powinna grać mecze towarzyskie za darmo, ale tak nie jest oto cennik:

                      - 25 zł miejsca na łukach - 50 zł trybuna otwarta oraz miejsca przed trybuną kryta - 100 zł trybuna kryta sektory A i F - 150 zł trybuna kryta sektory B i E - 200 zł trybuna kryta sektory Ci D - 400 zł loża vip

                      Myślę że najlepiej będzie pogadać o naszej piłce przy kuflu z piwem, będzie ciekawie i wesoło
                      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                      Epikur z Samos.

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Pogoniarz napisał(a)
                        No i wylądowaliśmy w trzecim koszyku
                        Już przeskoczyliśmy do drugiego koszyka .

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          darek99 napisał(a)
                          Daleki jestem od szydzenia z klubów i kibiców z niższych klas,a już napewno nikogo nie mam zamiaru obrażać, prawda jest taka że ogólnie do naszej piłki nożnej mam bardzo przyziemne podejście i obserwując cały ten nasz futbolowy cyrk często nie mogę się powstrzymać od drwiny nie oszczędzając klubu któremu kibicuję, kilka dni temu znalazłem w sieci coś co mnie rozbawiło do łez, a jest to cennik biletów na mecz naszych orłów z Włochami na stadionie Legii, osobiście jestem zdania że reprezentacja w ramach przeprosin kibiców za eliminacje do ME.powinna grać mecze towarzyskie za darmo, ale tak nie jest oto cennik:

                          - 25 zł miejsca na łukach - 50 zł trybuna otwarta oraz miejsca przed trybuną kryta - 100 zł trybuna kryta sektory A i F - 150 zł trybuna kryta sektory B i E - 200 zł trybuna kryta sektory Ci D - 400 zł loża vip

                          Myślę że najlepiej będzie pogadać o naszej piłce przy kuflu z piwem, będzie ciekawie i wesoło
                          Oglądanie meczu z łuku na Legii przypomina zgaduj zgadulę ,gdy drużyny są pod przeciwległą bramką Powinni jeszcze dopłacać do biletu


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Najwyższy wynik w Lidze Mistrzów padł, już wczoraj wieczorem:
                            AS Monaco - Deportivo 8 : 3 .
                            Chyba się chłopakom dyscypliny pomyliły, piłka nożna z hokejem. Jak na takie rozgrywki, to wpuszczenie ośmiu bramek przez Deportivo, powinno dyskwalifikować ten zespół z rozgrywek. Blisko było dwucyfrówki.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              robox napisał(a)
                              Najwyższy wynik w Lidze Mistrzów padł, już wczoraj wieczorem:
                              AS Monaco - Deportivo 8 : 3 .
                              Chyba się chłopakom dyscypliny pomyliły, piłka nożna z hokejem. Jak na takie rozgrywki, to wpuszczenie ośmiu bramek przez Deportivo, powinno dyskwalifikować ten zespół z rozgrywek. Blisko było dwucyfrówki.
                              No faktycznie obrony drużyny hiszpańskiej nadaje się do wymiany.
                              Ja cieszę się ,że przegrał Bayern


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • Pinio74
                                Senior
                                • 10-2003
                                • 3881

                                Pogoniarz napisał(a)
                                (...)Ja cieszę się ,że przegrał Bayern
                                Popieram, Twoje zdrowie
                                BIRRARE HUMANUM EST

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎