Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Nasza grupa jest chyba personalnie najsłabsza.Grupa C,to prawdziwa mieszanka wybuchowa
    Wracając do naszych orłów,to z Niemcami dostaniemy zapewne tradycyjnie bęcki,Co do Austrii, to gospodarz choć słaba drużyna...Sędziowie jak to bywa pewnie będą im pomagać,Chorwacja to wielka niewiadoma,mogą nas oklepać ,ale równie dobrze zagotować się i przegrać.
    Czy nasz sztab wyciągnie wnioski z ostatnich batów na mistrzostwach i zamiast grać w reklamach , szpanować i obrażać się na trenerów,przygotują się odpowiednio...?


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
      Tego się na pewno nie doczekasz bo niby czemu?

      Pamiętaj,że media ogłupiają.Widzów było 1.5 tyś a podobno według klubu ok.2000 wliczając tych co wchodzą przez klub.
      Zgadzam się,że ilość jest "oszałamiająca" ale zobacz na frekwencje w innych meczach i dodaj do tego,że Polonia gra jako gospodarz w innym mieście.
      No tak. Liczebność widzów w Grodzisku media zawyżają, a w Bytomiu zaniżają.

      Innym mieście? Jakieś paręnaście kilometrów - nie żartuj sobie. Ludzie z Warszawy na mecze w Warszawie dalej jeżdżą. Zresztą, na mecze w Grodzisku też zjeżdżają się z większych odległości.
      Last edited by arcy; 02-12-2007, 21:13.

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
        No tak. Liczebność widzów w Grodzisku media zawyżają, a w Bytomiu zaniżają.
        1.5 tyś było sprzedanych a czy wierzysz to już Twoja sprawa.Zreszta Ty wiesz lepiej.

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
        Innym mieście? Jakieś paręnaście kilometrów - nie żartuj sobie. Ludzie z Warszawy na mecze w Warszawie dalej jeżdżą.
        Warszawa ma 1 700 000 mieszkańców a Bytom oficjalnie 180 000(wg mnie 140-150 000)
        Dobrze dodałeś "w Warszawie".A tu ludzie mają zakodowane,że trzeba jechać na mecz do innego miasta i kilometry nie robia tu różnicy.Poza tym nie porównuj Warszawy z jej zarobkami do Bytomia.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Zarobki nie mają tu nic do tego. Po prostu, zainteresowanie Polonią w Bytomiu jest marginalne. Ty się lepiej martw, żeby ta przygoda z OE nie zakończyła się derbami z Bobrkiem albo Szombierkami.

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
            Zarobki nie mają tu nic do tego. Po prostu, zainteresowanie Polonią w Bytomiu jest marginalne. Ty się lepiej martw, żeby ta przygoda z OE nie zakończyła się derbami z Bobrkiem albo Szombierkami.
            Pewne fakty do Ciebie nie docierają no ale Ty jesteś naj więc trzeba Ci to wybaczyć.
            Last edited by kiszot; 02-12-2007, 23:44.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • mluk
              Senior
              • 01-2005
              • 778

              A komu będzie kibicował kiszot w grupie B na ME '08? Niemcom, czy Polakom (a może komuś innemu/nikomu)? Bo Śląsk się nie zakwalifikował.
              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                To do Ciebie nie dociera, że większość mieszkańców Bytomia ma gdzieś Polonię.

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk Wyświetlenie odpowiedzi
                  A komu będzie kibicował kiszot w grupie B na ME '08? Niemcom, czy Polakom (a może komuś innemu/nikomu)? Bo Śląsk się nie zakwalifikował.
                  kiszot podejdzie se lajtowo do tych mistrzostw.
                  Zdziwię Cię ale będę oglądał mecze Niemiec oraz Polski.Chociaż oglądał to zbyt mocno powiedziane.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                    To do Ciebie nie dociera, że większość mieszkańców Bytomia ma gdzieś Polonię.


                    Uczepiłeś się jak rzep psiego ogona.Powiedz mi czy Bytom odbiega jakoś wielce od innych miast z drużynami pierwszoligowymi? Według mnie nie.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • peter007
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 2820

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                      1.5 tyś było sprzedanych a czy wierzysz to już Twoja sprawa.Zreszta Ty wiesz lepiej.


                      Warszawa ma 1 700 000 mieszkańców a Bytom oficjalnie 180 000(wg mnie 140-150 000)
                      Dobrze dodałeś "w Warszawie".A tu ludzie mają zakodowane,że trzeba jechać na mecz do innego miasta i kilometry nie robia tu różnicy.Poza tym nie porównuj Warszawy z jej zarobkami do Bytomia.
                      Ostatnio mówiłeś, że nie jesteś takim biednym kibicem (i nie chodziło tu o finanse!) a tu widać, że znowu się żalisz!
                      To pisałem ja, kibic Ceramiki Opoczno, która występuje w lidze okręgowej i na jej mecze przychodzi mniej więcej tyle samo kibiców co na Polonię Bytom w OE.

                      Ps. Opoczno liczy około 25000 mieszkańców.
                      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                      Comment

                      • peter007
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 2820

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                        Uczepiłeś się jak rzep psiego ogona.Powiedz mi czy Bytom odbiega jakoś wielce od innych miast z drużynami pierwszoligowymi? Według mnie nie.
                        hehehehehehehehe
                        Jestem skłonny powiedzieć, że mało ma z nimi wspólnego!!!

                        To znowu pisałem ja, kibic z małego miasteczka, które frekwencją na meczach dorównuje pierwszoligowej Polonii Bytom
                        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ostatnio mówiłeś, że nie jesteś takim biednym kibicem (i nie chodziło tu o finanse!) a tu widać, że znowu się żalisz!
                          A gdzieś to wyczytał?

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                          To pisałem ja, kibic Ceramiki Opoczno, która występuje w lidze okręgowej i na jej mecze przychodzi mniej więcej tyle samo kibiców co na Polonię Bytom w OE.

                          Ps. Opoczno liczy około 25000 mieszkańców.
                          No to gratuluję tylko,że na mecze Ceramiki chodzi średnio 500 - 600 osób co zważywszy na wielkość miasta jaki i ligę jest sporym osiągnięciem.Ale pamiętaj,że małe lokalne społeczności łatwiej jest zintegrować niż takie miasto wielkości Bytomia.Pomyśl ile ludzi musiałoby chodzić na mecze w takiej Warszawie czy innym wielkim mieście żeby nie było obciachu.A zobacz ile chodzi.


                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                          hehehehehehehehe
                          Jestem skłonny powiedzieć, że mało ma z nimi wspólnego!!!
                          Tzn?
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi

                          To znowu pisałem ja, kibic z małego miasteczka, które frekwencją na meczach dorównuje pierwszoligowej Polonii Bytom
                          Przestań bredzić i popatrz trzeźwym okiem bo pisałeś chyba pod wpływem kilku piw.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Dobrze i niedobrze. Grupa trudna, ale chyba za mało kosmiczna, żeby się chłopaki odpowiednio zmobilizowali. Już denerwują mnie te głosy autorytetów, że "nie jest źle". Im gorzej, tym lepiej, dlatego cieszę się, że z teoretycznie najsilniejszym zespołem grupy gramy na początku.

                            PS Na pewno cieszą się tzw. kumaci: będzie można zrewanżować się Niemcom za II w. św., Austriakom pokazać, jak należało się zachować podczas anschlussu, a Chorwatom, że to my jesteśmy pierwszą słowiańską siłą w grupie

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                              Powiedz mi czy Bytom odbiega jakoś wielce od innych miast z drużynami pierwszoligowymi?
                              Oczywiście, że tak. Bardzo słabo wypada współczynnik sprzedanych biletów w stosunku do liczby mieszkańców. Znacznie lepiej wyglądało/wygląda to w: Grodzisku Wielkopolski, Wronkach, Łęcznej, Polkowicach, Pniewach, Nowym Dworze Mazowieckim.

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Jeśli chodzi o Euro, to bardzo się cieszę, że po szczęśliwym losowaniu w polskiej telewizji będę mógł obejrzeć transmisje wszystkich meczów grupowych reprezentacji, której od wielu lat kibicuję.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎