Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Policja ma chronić porządnych obywateli. Czasem wiąże się to z koniecznością odstrzelenia jakiegoś bandyty. Stadionowego również.

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
      Policja ma chronić porządnych obywateli. Czasem wiąże się to z koniecznością odstrzelenia jakiegoś bandyty. Stadionowego również.
      Pokazujesz tylko swoją głupotę wypisuja takie teksty.Bardzo chcesz pokazać jaki to jesteś mądry używając "bardzo trudnych" słów ale takimi wpisami wychodzi Twoje prawdziwe ja.
      Zresztą gdybyś był taki mądry to byś wiedział,że ochrona nie polega na zabijaniu.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        Gdybyś był mądry, to wiedziałbyś, że są takie sytuację, gdy policjant musi wybierać między życiem swoim a bandyty.
        Last edited by arcy; 13-12-2007, 17:01.

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          ZTP: Byli piłkarze Górnika Łęczna muszą wrócić do klubu

          Związkowy Trybunał Piłkarski uchylił decyzję Wydziału Gier PZPN o rozwiązaniu z winy Górnika Łęczna kontraktów kilkunastu byłych piłkarzy tego klubu.

          Oznacza to, że zawodnicy, którzy na przełomie lipca i sierpnia tego roku odeszli z uwikłanego w aferę korupcyjną Górnika za darmo, muszą do niego wrócić.

          Cała sprawa zaczęła się w wakacje. 21 czerwca Związkowy Trybunał Piłkarski, jako organ dyscyplinarny PZPN drugiej instancji, podjął decyzję o karach wobec klubów zamieszanych w aferę korupcyjną. Górnik Łęczna został karnie zdegradowany do III ligi.

          Wówczas do WG PZPN posypała się natychmiast lawina wniosków graczy Górnika o zwolnienie ich z winy klubu z obowiązujących kontraktów.
          (...) Wszystkie te decyzje WG PZPN uzasadniał wówczas artykułem 14 par. 4 uchwały zarządu PZPN, regulującej stosunki pomiędzy klubem i zawodnikiem. Według niej piłkarz może rozwiązać kontrakt z winy pracodawcy w razie rażącego naruszenia przez klub swoich zobowiązań.

          We wtorek Związkowy Trybunał Piłkarski uchylił je, uznając, że wymienieni zawodnicy nie mieli prawa odejść. - Górnik Łęczna SA nie może odpowiadać za to, co się działo w klubie przed utworzeniem spółki. Dlatego nie można przyjąć, że degradacja do III ligi to nasza wina i kontrakty są nieważne - wyjaśnia adwokat Górnika Wanda Wantuch.(...)
          źródło: Gazeta.pl

          Fajne bagno jest w tym pzpn-ie.Górnik Łęczna SA nie może odpowiadać za to,co się działo przed utworzeniem spółki akcyjnej a właśnie za to został zdegradowany do III ligi.Czyli całkiem jak nasz kolega z forum.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
            Gdybyś był mądry, to wiedziałbyś, że są takie sytuację, gdy policjant musi wybierać między życiem swoim a bandyty.
            Owszem ale nie w przypadku np.pobicia na śmierć chyba 14 letniego chłopca jak to miało miejsce w Słupsku.
            Użyj mózgu i pomyśl jakie zagrożenie może nieść grupa ludzi uzbrojona co najwyżej w kamienie dla uzbrojonych po zęby gliniarzy wyposażonych w tarcze,pałki czy ochraniacze.Zresztą po co ta gadka jak Ty nigdy w życiu nie widziałes takiego zdarzenia i tylko piszesz o teorii.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              Dzisiaj klub Polonia Bytom oficjalnie podał,że zwolnił trenera i wystawił 12 zawodników na listę transferową.jak ci ludzie mogą się przedstawiac jako sternicy klubu? Najlepsze,że dyrektor klubu ma już listę zawodników których chciałby widziec na wiosnę w klubie.Człowiek który zna się najlepiej na kieliszku kompletuje skład drużyny.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                Owszem ale nie w przypadku np.pobicia na śmierć chyba 14 letniego chłopca jak to miało miejsce w Słupsku.
                Użyj mózgu i pomyśl jakie zagrożenie może nieść grupa ludzi uzbrojona co najwyżej w kamienie dla uzbrojonych po zęby gliniarzy wyposażonych w tarcze,pałki czy ochraniacze.Zresztą po co ta gadka jak Ty nigdy w życiu nie widziałes takiego zdarzenia i tylko piszesz o teorii.
                Mam propozycję - weź tarczę, pałkę i ochraniacze i stań do pojedynku z kimś uzbrojonym w kamienie. Zwłaszcza, gdy przeciwników będzie więcej. Życzę powodzenia.

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dzisiaj klub Polonia Bytom oficjalnie podał,że zwolnił trenera i wystawił 12 zawodników na listę transferową.jak ci ludzie mogą się przedstawiac jako sternicy klubu? Najlepsze,że dyrektor klubu ma już listę zawodników których chciałby widziec na wiosnę w klubie.Człowiek który zna się najlepiej na kieliszku kompletuje skład drużyny.
                  Co stoi na przeszkodzie żebyś go zastąpił? Czy to nie przypadkiem za jego kadencji klub awansował do OE i jeszcze jakimś cudem dostał licencję?

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Wykorzystywanie słupskiej tragedii do obrony stadionowych bandytów jest haniebne. A człowiek, który kamieniami atakuje kogokolwiek, nie tylko policjanta, jest bandytą.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Mam propozycję - weź tarczę, pałkę i ochraniacze i stań do pojedynku z kimś uzbrojonym w kamienie. Zwłaszcza, gdy przeciwników będzie więcej. Życzę powodzenia.
                      Nie proponuj mi pracy bo ja ją mam.Ale ostatnio Ty szukałes więc możesz się nająć.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Co stoi na przeszkodzie żebyś go zastąpił? Czy to nie przypadkiem za jego kadencji klub awansował do OE i jeszcze jakimś cudem dostał licencję?
                      To,że pap prezes pracuje na rano i popołudnia ma wolne więc może się poświęcić prezesowaniu pierwszoligowemu klubowi.Ja robię na zmiany więc odpada.No ale Ty nie wiesz co to robota na zmiany więc co Ci będe pisał.
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wykorzystywanie słupskiej tragedii do obrony stadionowych bandytów jest haniebne.
                      Co ty to przecież dobry policjant wyeliminował ze społeczeńtwa złego kibica.
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                      A człowiek, który kamieniami atakuje kogokolwiek, nie tylko policjanta, jest bandytą.
                      A ja myślałem,że kamieniarzem.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Nie proponowałem Ci pracy. Możesz to zrobić w wolnym czasie. Stawiam 100 zł, że po takim starciu miałbyś całą wieczność wolnego czasu.

                        Po to wybrałem taki a nie inny kierunek wykształcenia, żebym na zmiany robić nie musiał.

                        W Polsce nie ma obowiązku pracy na zmiany, możesz zmienić robotę.
                        Last edited by arcy; 13-12-2007, 22:20.

                        Comment

                        • grzech
                          Senior
                          • 04-2001
                          • 4592

                          Proponuję założyć osobny poddział - Pyskówki bilateralne. Mam nawet dwóch kandydatów.

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Mógłbym być moderatorem.

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie proponowałem Ci pracy. Możesz to zrobić w wolnym czasie. Stawiam 100 zł, że po takim starciu miałbyś całą wieczność wolnego czasu.
                              Oni za to biorą kasę.Przegrałbyś tę stówę.
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi

                              Po to wybrałem taki a nie inny kierunek wykształcenia, żebym na zmiany robić nie musiał.
                              No to możesz zostać prezesem pierwszoligowego klubu.
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi

                              W Polsce nie ma obowiązku pracy na zmiany, możesz zmienić robotę.
                              A kto powiedział,że ja nie lubię robić na zmiany? Ja bardzo nie lubię robić na rano dlatego robię to co robię.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • grzech
                                Senior
                                • 04-2001
                                • 4592

                                Tak może nieco o piłce nożnej i dziennikarzach przy okazji. Wczoraj, symopatyczny skąd inąd, red. Bozydar Iwanow powiedział, że Milan zagra w finale klubowych mistrzostw świata z "Boką Dżuniors".

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎