Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzes_ch
    Senior
    • 10-2003
    • 612

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
    A człowiek, który kamieniami atakuje kogokolwiek, nie tylko policjanta, jest bandytą.
    No właśnie taki bandyta rozbił mi szybę w samochodzie gdy stałem na światłach na skrzyżowaniu ( koło AKS-u przy Stadionie Śląskim) . Tylko dlatego , że jak się tłumaczył na policji miałem numery rejestracyjne z innego miasta i wiął mnie za kibica drużyny przeciwnej. Dla przyzwoitości nie powiem jaki miał na pysku szalik , ale coś jest na rzeczy.
    Na szczęście udało mi się wraz z innymi kierowcami go ująć. A wyglądałem jak apacz bo szyba poraniła mi twarz. Ów kibic trafił na dołek na 48h i sąd 24 h. Postawiono mu zarzuty a prokurator zażądał 1 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata oraz zwrot kosztów naprawy i odszkodowania dla mnie. Jak się to skończy zobaczymy.
    To był PRAWDZIWY KIBIC - prawda !

    Comment

    • mr-perez
      † 1971-2008 Piwosz w Raju
      • 09-2005
      • 514

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch Wyświetlenie odpowiedzi
      No właśnie taki bandyta rozbił mi szybę w samochodzie gdy stałem na światłach na skrzyżowaniu [...] To był PRAWDZIWY KIBIC
      Opisujecie jakieś skrajne przypadki. Tyle lat żyję na tym świecie i nic podobnego mnie nie spotkało. Poza tym mógł to być policjant przebrany za prawdziwego kibica.
      RTS WIDZEW
      www.kapsle.piwko.pl

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
        Poza tym mógł to być policjant przebrany za prawdziwego kibica.
        Albo przybysz z Matplanety.

        Comment

        • grzes_ch
          Senior
          • 10-2003
          • 612

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
          Opisujecie jakieś skrajne przypadki. Tyle lat żyję na tym świecie i nic podobnego mnie nie spotkało.
          Też tak myślałem.

          Comment

          • pieczarek
            zwykle cham i prostak
            • 06-2001
            • 5011

            A ów kibic, który cisnął kamieniem stanie się pośmiewiskiem wśród innych prawdziwych kibiców. Nie dlatego, że rzucił kamieniem (bo to się przecież należało, wszak numery rejestracyjne były podejrzane), ale dlatego, że dał się złapać. Prawdziwy kibic nie daje się złapać.

            Comment

            • mr-perez
              † 1971-2008 Piwosz w Raju
              • 09-2005
              • 514

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
              A ów kibic, który cisnął kamieniem stanie się pośmiewiskiem wśród innych prawdziwych kibiców. Nie dlatego, że rzucił kamieniem (bo to się przecież należało, wszak numery rejestracyjne były podejrzane), ale dlatego, że dał się złapać. Prawdziwy kibic nie daje się złapać.
              Królewna wyszła za pięknego królewicza... i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Tylko pieczarek nie mógł biedny zasnąć.

              Happy End
              RTS WIDZEW
              www.kapsle.piwko.pl

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Wysoki poziom dopingu.
                Attached Files

                Comment

                • albeertos
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2313

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
                  Poza tym mógł to być policjant przebrany za prawdziwego kibica.
                  Yhm, są takie przypadki. W jednym klubie R. z miasta Ch. był taki jeden, to na pewno on.
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • iommi
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 1522

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
                    Yhm, są takie przypadki. W jednym klubie R. z miasta Ch. był taki jeden, to na pewno on.
                    Niemożliwe. Znam go akurat osobiście - prywatnie naprawdę sympatyczny jest. W policji już nie pracuje. Usunęli, jak zaatakował swoich kolegów z pracy w roli hooligansa...
                    A więc skoro nie jest już policjantem (to już jakieś 2-3 latka minęły od dyscyplinarki), to nie mógł jako policjant przebrany za kibica rzucić kamieniem w samochód grzecha...
                    Last edited by iommi; 14-12-2007, 22:47.
                    *****************************

                    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                    *****************************

                    Comment

                    • mr-perez
                      † 1971-2008 Piwosz w Raju
                      • 09-2005
                      • 514

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
                      W policji już nie pracuje. Usunęli, jak zaatakował swoich kolegów z pracy w roli hooligansa...
                      No cóż... prawdziwy policjant .
                      Last edited by mr-perez; 15-12-2007, 00:34.
                      RTS WIDZEW
                      www.kapsle.piwko.pl

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
                        W policji już nie pracuje. Usunęli, jak zaatakował swoich kolegów z pracy w roli hooligansa...
                        Nie on pierwszy i pewnie nie ostatni który łączył pracę z takimi zajęciami "sportowymi".
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • pieczarek
                          zwykle cham i prostak
                          • 06-2001
                          • 5011

                          W "Mojej historii futbolu" Stefana Szczepłka, tom 2 str. 96, znajdujemy notkę na temat pucharu zdobytego w USA przez Polonię Bytom. Stefan Szczepłek, podobnie jak większość osób na tym forum, zdaje się nie doceniać wiekopomnego znaczenia tego sukcesu. W rozdziale poświęconym polskiej piłce nożnej w latach 1960-1966 pisze m.in.:

                          Strach przed zachodnim futbolem był coraz mniejszy. Górnik i Legia jeszcze przegrywały w pucharach z przeciwnikami z NRD lub Bułgarii, ale coraz częściej odnosiły zwycięstwa. Symbolem sukcesu klubowego nie było już, niemające większej wartości sportowej, a rozdmuchane przez prasę zwycięstwo Polonii Bytom w tzw. Interlidze USA. Nie mogło być, w sytuacji, kiedy Górnik wygrywał z Duklą Praga czy Austrią Wiedeń w ważniejszych turniejach.

                          Stefan Szczepłek, to gawędziarz zakochany w Legii i Kazimierzu Deynie. Być może, gdyby książkę napisał przysięgły kibic Polonii, wnioski byłyby bardziej entuzjastyczne. Wydaje się jednak, że opinia Szczepłka niczego nie zmieni w powszechnym postrzeganiu sukcesu Polonii Bytom. Ma on jakąś tam wartość dla Kiszota i kilku jego kolegów z nielicznego grona kibiców tego klubu, dla wszystkich innych jest zupełnie bez znaczenia.

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                            Wydaje się jednak, że opinia Szczepłka niczego nie zmieni w powszechnym postrzeganiu sukcesu Polonii Bytom. Ma on jakąś tam wartość dla Kiszota i kilku jego kolegów z nielicznego grona kibiców tego klubu, dla wszystkich innych jest zupełnie bez znaczenia.
                            OK.Więc napisz nam jaki to inny polski klub sięgnął po jakis puchar który ma większe znaczenie niż te mało znaczące puchary zdobyte przez Polonię.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Puchar Polski całkiem sporo klubów zdobyło.

                              Comment

                              • anteks
                                maruda
                                • 08-2003
                                • 10739

                                a sa nawet takie co zdobyły Super Puchar
                                Mniej książków więcej piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎