Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
    Opoczyńska Ceramika (okręgówka) ostatnio wygrała turniej im. Krzysztofa Podlewskiego, ranga porównywalna z triumfem Polonii we wspominanym przez ciebie turnieju.
    Jesteś aż tak niedouczony, czy usiłowałeś być złośliwy?

    Comment

    • peter007
      Senior
      • 06-2004
      • 2820

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
      Jesteś aż tak niedouczony, czy usiłowałeś być złośliwy?
      Zgadnij. Ile osób w Polsce wie/pamięta zwycięstwo Polonii w tamtym turnieju? Podejrzewam, że mniej więcej tyle samo co o zwycięstwie Ceramiki w turnieju przeze mnie wymienionym
      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

      Comment

      • danio_145
        Senior
        • 02-2005
        • 723

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
        Okazuje się, że jeszcze 11 klubów z Ekstraklasy czeka w kolejce na wyroki za kupowanie spotkań: Jagiellonia, Cracovia, Korona, GKS Bełchatów, Ruch Chorzów, ŁKS, Lech i Odra.
        Ciekawe, czy WD będzie też tak bezwzględny w degradacjach
        Więcej na ten temat http://sport.onet.pl/0,1248675,1680592,wiadomosc.html
        Byłoby śmiesznie Ekstraklasa składałaby się z 5 drużyn, więc walka o mistrza byłaby ciekawa

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
          Zgadnij. Ile osób w Polsce wie/pamięta zwycięstwo Polonii w tamtym turnieju? Podejrzewam, że mniej więcej tyle samo co o zwycięstwie Ceramiki w turnieju przeze mnie wymienionym
          Jak myślisz ile ludzi w Polsce poza własnymi kibicami wie ile razy np.Górnik został Mistrzem Polski? Ach co tam Górnik,teraz na topie od kilku lat jest Wisła.Powiedz ilu ludzi może policzyć mistrzowskie tytuły? A przecież to najważniejsze trofeum w kraju.
          Last edited by kiszot; 26-01-2008, 14:57.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
            Zgadnij. Ile osób w Polsce wie/pamięta zwycięstwo Polonii w tamtym turnieju? Podejrzewam, że mniej więcej tyle samo co o zwycięstwie Ceramiki w turnieju przeze mnie wymienionym
            To dość proste obliczenie. Wystarczy porównać liczbę kibiców Polonii z liczbą kibiców Ceramiki oraz dodać dziennikarzy sportowych, statystyków i historyków futbolu. Jakby nie liczyć, wynik będzie na korzyść Polonii.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Szaleństwo Ptaka?!
              wtorek, 5 lutego 2008 r., godz: 20:21
              Szczyt szaleństwa? Ściągnąć dwunastu piłkarzy z Turcji i podbić z nimi Brazylię. Niemożliwe? Jak to nie!? Wystarczy sprawdzić, kto jest autorem tego pomysłu: Dawid Ptak.
              Jak donosi na swojej stronie internetowej brazylijska gazeta regionalna "Jornal o Norte", rewelacją rozgrywek drugiej ligi stanowej stanu Paraiba ma być drużyna Internacional z miasta Joao Pessoa. A to dlatego, że w zespół beniaminka ma zainwestować Dawid Ptak. Wprawdzie brazylijscy dziennikarze z uporem twierdzą, że możnym sponsorem będzie niejaki Dawid Pitak, ale o pomyłce mowy być nie może. Wystarczy przyjrzeć się planom inwestora.
              Według "Jornal o Norte" kadra drużyny zostanie stworzona z piłkarzy ze stanu Paraiba i dwunastu zawodników z... Turcji! Egzotyczny desant spodziewany jest w zabytkowym Joao Pessoa już pojutrze, w czwartek.

              Podzielą los Pogoni?
              Na pierwszy rzut oka doniesienia brazylijskich mediów wyglądają nieprawdopodobnie, ale po Ptaku spodziewać można się wszystkiego. Wystarczy przypomnieć sobie rzadki talent pana Dawida do wyszukiwania wyłącznie takich Brazylijczyków, którzy w piłkę grać nie potrafią (co nie jest przecież w tym kraju takie znów częste) i przysyłania ich w ilościach hurtowych do Szczecina. Pogoń skończyła bardzo marnie, a jaki los czeka Internacional?
              - Wierzę w ten projekt. Ci ludzie mają doświadczenie, prowadzili futbolowy biznes w wielu krajach - twierdzi w rozmowie z "Jornal o Norte" trener Internacionalu, Tassiano Gadelha.
              Nowi sponsorzy kreślą piękne wizje. Już w tym sezonie beniaminek drugiej ligi stanowej ma awansować do pierwszej. Tak, jasne, a Pogoń miała grać w Lidze Mistrzów...

              Trening przy hipermarkecie
              Zresztą już podobieństw między Pogonią a Internacional jest więcej. Ściągani do Polski Brazylijczycy mieszkali i trenowali na odludziu, we wsi Gutów Mały pod Piotrkowem Trybunalskim. A kilkunastu Turków ma według "Jornal o Norte" przygotowywać się do rozgrywek na boisku - i tu cytat - "tuż obok hipermarketu Bompreco".
              Dwunastu Turków biegających wokół sklepu w Brazylii... Panie Dawidzie. Scenarzystów seriali komediowych trafia szlag, że to nie oni pierwsi wpadli na taki pomysł.

              Normalnie jestem pełen podziwu dla młodego nielota.Co on tam bierze ,że ma takie pomysły?Pozdrawiam dostawcę

              Pogoń jak na razie jakoś sobie radzi w sparingach :
              Zagłębie Lubin 3:5 nad morzem
              Wisła Płock 0:0 nad morzem
              Promień Opalenica 2:0 (też IV liga) nad morzem
              Chemik Police 2:0 (III liga) u siebie


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • babalumek
                Senior
                • 02-2004
                • 1207

                Turcy chyba jeszcze tańsi w utrzymaniu niż odpady z Brazylii muszą być... Niedługo będzie Indyjczyków i Chińczyków sprowadzał do ligi tureckiej. No cóż w Szczecinie tylko Stal hehe.

                Nasi uporali się z osłabionymi Czechami 2:0, a z tego co pamiętam jest to zawsze niewygodny rywal. Pierwsza połowa niezła, w drugiej kopanina i ostra gra na utrzymanie wyniku. Ciekawy byłem gry Wichniarka ale jakoś nie miał okazji się wykazać, trochę jakby zagubiony i nie miał dnia. Najlepszy chyba jednak Boruc.
                MRKS Kuźnia Jawor

                WTS Sparta Wrocław

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  Pierwsza połowa niezła, chociaż trzeba przyznać, że niezła na tle Czechów, którzy nic nie pokazali i mieli problem z najprostszymi zagraniami. O drugiej niewiele mogę powiedzieć, bo była tak pasjonująca, że zasnąłem.

                  Jesli ktoś sądzi, że wyrośliśmy na piłkarską potęgę, to chyba jeszcze jest przedwcześnie.

                  Comment

                  • skandal
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1439

                    Widzieliście już fotki z faulu na de Silvie? Od samego patrzenia robi się słabo. Złamanie otwarte piszczeli. Miło. Zupełnie podobnie do przypadku Cisse przed finałami MŚ w Niemczech.

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
                      Widzieliście już fotki z faulu na de Silvie? Od samego patrzenia robi się słabo. Złamanie otwarte piszczeli.
                      Ja nie widziałem i nie chcę oglądać. Podobno stacja telewizyjna pokazująca mecz zrobiła 8 minut przerwy w transmisji.

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        no i inauguracje wiosny na naszych boiskach mamy za sobą.
                        Polonia na dzień dobry zremisowała z Cracovią w Krakowie 1:1 i to strzelając 2 bramki .Teraz czeka nas inauguracja na nowym-starym stadionie.Kurcze,wydać 9 mln i nie interesować się jak sa prowadzone roboty.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • perłyfan
                          Senior
                          • 02-2003
                          • 1244

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
                          Widzieliście już fotki z faulu na de Silvie? Od samego patrzenia robi się słabo. Złamanie otwarte piszczeli. Miło. Zupełnie podobnie do przypadku Cisse przed finałami MŚ w Niemczech.
                          Niestety nadziałem się na zdjęcia z tej sytuacji. Masakra...Mam nadzieję, że chłopak się pozbiera, a takich bandytów jak Taylor powinno się wykluczać dożywotnio, bo jakoś nie wierzę, że tan faul był przypadkiem
                          JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                          Comment

                          • skandal
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 1439

                            Ciekawe czy ktoś byłby skłonny zapłacić za faul eliminujący dobrego zawodnika drużyny przeciwnika na imprezie MŚ czy ME bo nie ma co ukrywać będzie to osłabienie dla Chorwatów.

                            Comment

                            • Bombadil13
                              • 05-2005
                              • 2479

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ciekawe czy ktoś byłby skłonny zapłacić za faul eliminujący dobrego zawodnika drużyny przeciwnika na imprezie MŚ czy ME bo nie ma co ukrywać będzie to osłabienie dla Chorwatów.
                              Mógł to zrobić tylko BENHAUER
                              Poszukuję

                              Comment

                              • skandal
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 1439

                                Albo ten co wymyślił to nazwisko

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎