Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Noż kurrrr..., idzie się załamać. Nie istnieli w drugiej połowie i palnęli dwie bramy - raz po idiotycznym wyjściu Rustu, drugi raz, bo ktoś się poślizgnął.

    No cóż, przynajmniej będą emocje w finale (tzw. negatywne )

    Comment

    • naczelnik
      Senior
      • 08-2003
      • 1884

      To sobie znowu pospie tej nocy...
      Popieram domowe browary!

      Polakom gratulujemy naczelnika

      Zamykam browar.
      Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

      gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

      Comment

      • pirackamuza
        Senior
        • 12-2004
        • 1903

        Trzecią bramkę strzelił ten, który powinien dostać czerwień za drugiego krakersa jakieś 15 minut wcześniej. Znowu sędzia... może go przekupił taki jeden filozoficzny łoś z forum...
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        (...) Schweinschteigera (pół godziny pisałem to nazwisko, drugie pół sprawdzałem w sieci) (...)
        Nie przejmuj się - tłumacz na polski: "wspinająca się świnia"
        Nie znoszę wszystkiego, co ma cokolwiek wspólnego z tą nacją... w tej chwili nawet piwa...
        Toruń przeprasza za Radio Maryja
        www.bobofruty.pl

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          I w dodatku był to ten sam zawodnik, po faulu na którym sędzia powinien odgwizdać rzut karny. Pewnie przekupił go jakiś krzyżacki łoś z forum.

          W związku ze swoim antygermanizmem powinieneś jak najszybciej zmienić swój status, Komturze.

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            No naprawdę dobry mecz... tylko niestety znowu wygrali Niemcy

            No i dwa niepodyktowane karne - po jednym dla stron.

            Wielki szacunek dla Turcji, że w tak skomplikowanej sytuacji kadrowej grali jak równy z równym, a chwilowo to nawet dyktowali warunki


            A Lehmann to chyba NAJSŁABSZY PODSTAWOWY BRAMKARZ NA TYCH MISTRZOSTWACH - ZWŁASZCZA PRZY BRAMCE NA 2:2 CZEKAŁ NA PIŁKĘ, KTÓRA DO NIEGO NIE DOSZŁA (nie krzyczę, tylko mi się CapsLock włączył przypadkowo)
            Last edited by iron; 25-06-2008, 22:44.
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              Gramy dalej.

              ps.Turcy grali a Niemcy wygrali.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
                ... Znowu sędzia...
                Tak, znowu sędzia nawalił. Wszystkim dziadom sędzia przeszkadza i zawsze sędziuje przeciwnikowi. Jak Polonia/Sparta wtopiła baraże, to też winny był sędzia.

                Od początku meczu syn strasznie się podniecał, jak to Turcy świetnie grają. A ja mu na to, że nie jest ważne, jak kto gra, tylko kto ile bramek strzeli. Jak Turcy strzelili pierwszą bramkę powiedziałem, że już jest po nich, bo Niemcy najlepiej sie czują, jak mają nóż na gardle. No i wyszło na moje.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                  A ja mu na to, że nie jest ważne, jak kto gra, tylko kto ile bramek strzeli.
                  Jest ważne, inaczej piłkarze wychodziliby na boisko postrzelać karne i do widzenia. Tylko kto by to chciał oglądać.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Ciekawe czy nasze "asy" oglądały wczoraj mecz i czy widziały różnicę nie tylko w grze Turcji,ale ambicji.
                    Żal mi chłopaków znad Bosforu,dali z siebie wszystko co mogli i byli naprawdę blisko sukcesu i będąc Turkiem byłbym z Nich dumny. Szkopy zagrały jak zwykle słabo i prawie jak zwykle skutecznie.
                    Zaciekawiła mnie propozycja nazwy tworu po oby niedoszłej fuzji "Pogoń Szczecińska w Szczecinie" Wymyślił to sam Drzymała No ja nie wiem,czy przypadkiem na końcu nie musi być podane miasto?Czyli byłoby Pogoń Szczecińska w Szczecinie Szczecin Można się położyć ze śmiechu.
                    Sporo kibiców odrobiło lekcje po mariażu z "szerokopasmowym" i jeżeli dojdzie do tego g. to będzie jak na Zawiszy.Hydro swoje,a Zawisza swoje.
                    Ciekawe,że ci idioci co tak płaczą za Drzymałą i chcą tej upragnionej ekstraligi i liczą na wielkie sukcesy zapomnieli zobaczyć ile Zbysiu już zdążył opchnąć piłkarzy...


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Pinio74
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 3881

                      Wrócę jeszcze do meczu Turcja - Niemcy. Ach jak bardzo mało brakowało do dogrywki. Turcy swoją grą zasłużyli na dodatkowe 30 minut, a i mecz na pewno byłby ciekawy. Jak na razie Lehmann jest dla mnie najsłabszym bramkarzem mistrzostw, a Rustu niewiele lepszy (bramka strzelona przez Klose ewidentnie obciąża jego konto). Dzisiaj też będzie ciekawie. Jak Rosjanie nie będą kombinować i zagrają bez kompleksów jak z Holandią, to Hiszpanii będzie bardzo ciężko wygrać.
                      Last edited by Pinio74; 26-06-2008, 10:08.
                      BIRRARE HUMANUM EST

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Hiszpania gra jak Rosja Na razie wychodzi na Wujcia i nie zanosi się na zmianę, może Rosjanie przesadzili z tempem w ostatnich dwóch meczach i dzisiaj nie mają pary, są cały czas o pół tempa wolniejsi, podania głównie w poprzek i do tyłu.

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          No i prawie powtórka z eliminacji.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            No cóż, chyba rzeczywiście wymiękli kondycyjnie. Co prawda Hiszpanie i tak ich dobrze neutralizowali, ale jeśli przez prawie całą drugą połowę gra się chodzonego, to nie jest dobrze. Nawet Polska z Chorwacją szybciej grała.

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              Hiszpanom udało się to co nie wyszło Holandii - uśpic Rosję, a później rozklepac

                              Inna sprawa, że sercem i walecznością techniki nie można zastąpic na dłuższą metę...

                              Taki finał wolę - jak miałyby byc niespodzianki - to Turcja - Rosja, jak już niestety są Niemcy, to niech rozprawi się z nimi Hiszpania, mam nadzieję że skutecznie...
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                                ... Taki finał wolę - Turcja - Rosja ...
                                Teoretycznie była to słuszna koncepcja, tylko mało europejska.

                                Hiszpanie wczoraj nic wielkiego nie pokazali, ale na Rosję wystarczyło. Pod koniec meczu bardzo wyraźnie Rosjan oszczędzali, wstrzymywali każdą akcję do przodu, wynik mógł być dużo wyższy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎