Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misjogi Wyświetlenie odpowiedzi
    Wczorajszy mecz pokazał że stać NAS na wiele i czas szukać hotelu w RPA.
    Pokazał, że Czesi nie są już tą drużyną, co kiedyś. Nieprzypadkowo ich największe gwiazdy to obrońcy - dokładnie odwrotnie niż w 1996 r., kiedy obrońcami byli solidni rzemieślnicy, a zachwycali gracze ofensywni. Jedyny pomocnik na światowym poziomie nie zagrał, a uparte wystawianie Milana Barosa to sabotaż. Facet gra w coraz słabszym klubie, regularnie trafiać zaczął dopiero w Turcji. W ciągu 4 lat strzelił dla reprezentacji 4 bramki.



    Z takiej grupy reprezentacja Polski musi awansować, ale tym gorzej dla niej. Bo zderzenie z rzeczywistością na MŚ będzie znowu bolesne. Jedynie eliminacyjne potyczki z mocnymi drużynami mogłyby w jakiś sposób przygotować tę drużynę do walki o coś więcej niż 3. miejsce w grupie.
    Last edited by arcy; 13-10-2008, 08:44.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
      1. Przodkowie drugiego dziadka byli Niemcami osiedlonymi w Wielkopolsce.

      2. Becik, nie pierdol.
      ad.1 i wszystko jasne
      ad.2 Igo Sym też jak i wielu innych nie uważał patriotyzmu za rzecz obowiązkową
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        ad.2 Igo Sym też jak i wielu innych nie uważał patriotyzmu za rzecz obowiązkową
        Nie zamierzam się na Ciebie obrażać, ale udzielę Ci dobrej rady. Pójdź się przebadaj. Chyba realny świat miesza Ci się z Twoimi urojeniami. Mylisz zwykłą ludzką przyzwoitość z Twoim bogoojczyźnianym skrzywieniem.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
          Nie zamierzam się na Ciebie obrażać, ale udzielę Ci dobrej rady. Pójdź się przebadaj. Chyba realny świat miesza Ci się z Twoimi urojeniami. Mylisz zwykłą ludzką przyzwoitość z Twoim bogoojczyźnianym skrzywieniem.
          Dziękuje za radę ale nie skorzystam. Nie pisz o przyzwoitości bo moim zdaniem sam jej nie masz skoro mój "patriotyzm" uważasz za skrzywienie bogoojczyźniane. Nie jestem religijny i nie byłem natomiast zawsze całym sercem kibicowałem, kibicuje i będę kibicować polskim drużynom, bez względu na to czy grają dobrze czy źle, czy przegrywają, czy wygrywają, czy grają świetnie czy jak patałachy. Na pewno nie zmieniłbym swoich preferencji tylko dlatego że "tamci" są lepsi, ładniejsi, grzeczniejsi. mądrzejsi i ciągle dokopują naszym.

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
          A ja za żałosne uważam emocjonowanie się tymi patałachami, noszącymi dumne miano reprezentacji Polski. Po tym, co pokazali na międzynarodowych imprezach w ostatnich latach, jest to specyficzna forma masochizmu..
          Czyli setki tysięcy kibiców są masochistami, w porządku, zaliczam się do nich, za to Ty na pewno nie jesteś wyrocznią (za jaką się zawsze uważasz) aby oceniać za żałosnych tych, którzy jednak mimo beznadziejnej gry chcą dalej kibicować naszej reprezentacji.

          W przeciwieństwie, nie będę Ci sugerować leczenia i badania, nie ma po co
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Kiszot, nie wiedziałem, że jesteś kibicem sukcesu i wspierasz tylko najlepszych. Tylko co robisz na Polonii?

            Mistrzostwa mistrzostwami, póki co mamy eliminacje, w których od ładnych paru lat reprezentacja dostarcza nam pozytywnych emocji (z kilkoma wyjątkami ). Czesi nie mieli na nas sposobu, grali jakby nie chcieli wygrać. Ale bez Błaszczykowskiego raczej wiele byśmy nie ugrali, tej drużynie potrzeba więcej świeżej krwi.

            Comment

            • pirackamuza
              Senior
              • 12-2004
              • 1903

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja się z niczym nie obnoszę, w odróżnieniu od pewnego germanofoba z Torunia.
              Kto się obnosi, widać po umieszczanych nie tylko w tym wątku postach.
              A germanofobem nie jestem. Jedyne, czego się boję, to ludzka głupota (chociaż - jak widać - nieraz robię wyjątki, skoro z Tobą polemizuję...)
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
              Becik, nie pierdol.
              Po którym z dziadków odziedziczyłeś kulturę osobistą?
              Toruń przeprasza za Radio Maryja
              www.bobofruty.pl

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                Na pewno nie zmieniłbym swoich preferencji tylko dlatego że "tamci" są lepsi, ładniejsi, grzeczniejsi. mądrzejsi i ciągle dokopują naszym.
                Mimo katastrofalnych występów na MŚ 1994 i 1998 oraz Euro 2000 i 2004, nie zmieniłem swoich preferencji. Na dźwięk słów "Jordan Leczkow" nadal trzęsę się ze złości. Więc zupełnie nie wiem, co masz na myśli.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Jordan Leczkow! Jordan Leczkow! Jordan Leczkow!

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
                    Za krzywdy moich przodków... za niedawne moje... Chłopaki! Jeszcze druga połowa. Skopcie im dupska!!!
                    Nie jesteś germanofobem. Ty ich tylko chorobliwie nie lubisz.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jordan Leczkow! Jordan Leczkow! Jordan Leczkow!

                      Schabowy! Golonka!

                      A słyszałeś, że kotlety sojowe robią z móżdżków wieprzowych?

                      Comment

                      • pirackamuza
                        Senior
                        • 12-2004
                        • 1903

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie jesteś germanofobem. Ty ich tylko chorobliwie nie lubisz.
                        Owszem, nie lubię. Ciebie też. Ale nie chorobliwie. Chore to są w większości Twoje teksty.
                        Toruń przeprasza za Radio Maryja
                        www.bobofruty.pl

                        Comment

                        • babalumek
                          Senior
                          • 02-2004
                          • 1207

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Na dźwięk słów "Jordan Leczkow" nadal trzęsę się ze złości.
                          Mój stary idol Piękna bramka dla Bułgarii w meczu z Niemcami, od tamtej pory jeden z moich ulubionych i według mnie niedocenianych piłkarzy. Teraz już na pewno na emeryturze, ale swoje zrobił
                          MRKS Kuźnia Jawor

                          WTS Sparta Wrocław

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Co ciekawe, grał w Niemczech w Hamburgu, ale szło mu lepiej przed mistrzostwami, niż po.

                            Last edited by arcy; 13-10-2008, 17:56.

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Kiszot, nie wiedziałem, że jesteś kibicem sukcesu i wspierasz tylko najlepszych.
                              A jestem?
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Tylko co robisz na Polonii?
                              Chodze i jeżdżę na wyjazdy od 24 lat.
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi

                              Mistrzostwa mistrzostwami, póki co mamy eliminacje, w których od ładnych paru lat reprezentacja dostarcza nam pozytywnych emocji
                              Z których nic nie wynika bo jak dochodzi co do czego to dostajemy po dupce od każdego.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Aluzju nie poniał.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎