Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Pudlarz napisał(a)
    Fragment wystroju w osiedlowym pubie w Starym Sączu. W zamierzchłej przeszłości kibicowałem Wiśle, ale...
    Chyba nie zagladają tam kibole Sandecji(lub ich nie ma w Starym Sączu),którzy mają zgodę z Cracovią...


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Ciąg dalszy afery barażowej.
      Trybunał Arbitrażowy Polskiego Komitetu Olimpijskiego uchylił wszystkie zaskarżone decyzje PZPN w sprawi Świtu i Szczakowianki.
      Oznacza to,że kary zostały anulowane.Sprawa wraca z powrotem do PZPN-u
      Co teraz ?
      Nic już nie rozumiem


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        Sądzę że istnieje tylko jedno wyjście z tej całej zagmatwanej sytuacji a raczej PZPN musi zrobić jedno. Przywrócić 11 punktów Szczakowiance które zostały jej zabrane. Raczej nie wyobrażam sobie żeby związek nakazał rozegranie 14 meczy w pierwszej lidze drużynie z Jaworzna.
        Pytanie tylko teraz jest takie czy właściciel klubu dogada się z Listkiewiczem? W obecnej sytuacji Pan Fudała z pewnością będzie chciał oskarżyć PZPN o straty finansowe oraz moralne jakie poniósł klub. Sądzę że kompromis szybko się znajdzie i za kilka dni drużyna z Jaworzna zostanie nowym liderem drugiej ligi.
        Tylko teraz powstaje pytanie co na to kluby drugoligowe które już zaczęły spiskować? No i co z zawieszonymi piłkarzami Świtu? Skoro nie sprzedali meczu to powinni wrócić do gry.
        Szczakowianka ma to na co zasłużyła już za czasów afery Rasica dla tego uważam że powinno być tak jak jest. Tyle tylko że jak już napisałem wcześniej realia będą jednak inne gdyż prawo jest prawem.

        Comment

        • Himen
          Senior
          • 06-2003
          • 129

          Pogoniarz napisał(a)
          Ciąg dalszy afery barażowej.
          Trybunał Arbitrażowy Polskiego Komitetu Olimpijskiego uchylił wszystkie zaskarżone decyzje PZPN w sprawi Świtu i Szczakowianki.
          Oznacza to,że kary zostały anulowane.Sprawa wraca z powrotem do PZPN-u
          Co teraz ?
          Nic już nie rozumiem
          Sprawa będzie rozpatrywana od początku. I tak wkoło Macieju (albo dookoła Wojtek) )

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            baklazanek napisał(a)
            Przywrócić 11 punktów Szczakowiance które zostały jej zabrane.
            Na marginesie to 10 punktów . Ciekawe co z grupą buntowników (czołowych klubów drugiego frontu) sprzeciwiających się przywróceniu Szczakowiance tych punktów?

            Comment

            • krzysfryna
              Senior
              • 06-2003
              • 107

              Nie mogę pojąć teorii spiskowej tych 2-ligowych klubów przeciw Szczakowiance,przecież są od niej słabsi i mają o to pretensje tylko do kogo chyba do siebie powinni mieć.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                krzysfryna napisał(a)
                Nie mogę pojąć teorii spiskowej tych 2-ligowych klubów przeciw Szczakowiance,przecież są od niej słabsi i mają o to pretensje tylko do kogo chyba do siebie powinni mieć.
                Jak na razie nie są słabsi,ale pewnie będą.
                O co biega.Sprawa wszystkim zainteresowanym jest znana i nie ma co do niej wracać.
                Prezesi się boją?No pewnie,że tak!Jesteś w czubie masz szansę na awans prowadzisz rozmowy z zawodnikami,sponsorami,a tu nagle taki pasztet po tylu miesiącachCo teraz?Komu tu wierzyć?PZPN- PKOL -kto się wypowiadał-Kobieta w sile wieku ,która pewnie nigdy na stadionie piłkarskim nie zasiadła i nie ma pojęcia o przekrętach.
                Co z ukaranymi piłkarzami?Co z ich wcześniejszymi groźbami i chamskim zachowaniem?Mam nadzieję,że nigdy nie zagrają powyżej 5 ligi.
                Szczace nie powinni zabierać 10 punktów,relegowanie to była wystarczająca kara.
                Syf , układy i korupcja = nasza kopana
                Last edited by Pogoniarz; 21-12-2003, 23:16.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  Cała polska piłka nożna to jeden wielki spisek. Nawet w B-klasie handluje się meczami. W IV lidze dolnośląskiej 1 bramka kosztuje u sędziego litr wódki - sam osobiście widziałem. To jest chore i powinno być rozwalone od początku do końca, ze szczególnym uwzględnieniem zasłużonych działaczy.

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    PS. Dzisiaj w TVP2 odbył się finał dwójkowej ligi kabaretowej. W jednym z dwóch skeczy kabaret Ani Mru Mru przejechał się po naszej reprezentacji. Uśmiałem się do bólu, chociaż mówili szczerą prawdę. Motywem przewodnim był mecz ostatniej szansy z Andorrą ...

                    Comment

                    • perłyfan
                      Senior
                      • 02-2003
                      • 1244

                      Zając do Porsmouth?Mila do Nantes?Dokąd Rasiak i Niedzielan? czyżby kolejna prędko rozpracowana polska drużyna. Wyprzedadzą Groclin zanim naprawdę coś osiągnie. Ale to normalne u nas. Zresztą nie dziwię się chłopakom, ze chcą zarabiać duże pieniadze.Polska piłka klubowa nigdy nic nie osiągnie
                      Last edited by perłyfan; 22-12-2003, 11:24.
                      JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 08-2001
                        • 3562

                        Pogoniarz napisał(a)
                        PKOL -kto się wypowiadał-Kobieta w sile wieku ,która pewnie nigdy na stadionie piłkarskim nie zasiadła i nie ma pojęcia o przekrętach.
                        Kobieta ta nie miała zadania orzec czy na polskich boiskach dzieje się źle czy dobrze tylko wydać opinie na temat tego czy istniały podstawy do wydania takiej a nie innej decyzji przez PZPN. Więc nie denerwujmy się na nią(nie znam tej kobiety).

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Jednak Bosman podpisał list intencyjny z SSA Pogoń SzczecinUmowa ma obowiązywać przez rok czasu.Na koszulkach ma się pojawić logo Bosmana.
                          Więcej www.90minut.plCzas znowu żłopać Bosmanka
                          Last edited by Pogoniarz; 22-12-2003, 17:54.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Nowy(stary)stadion

                            W Poznaniu prawdopodobnie po zakończeniu prac budowlanych powstanie najładniejszy stadion(teraz według mnie jest w Ostrowcu)Zdjęcia na;http://kolejorz.pyry.net/galeria.asp...leria_id=122#2
                            Gratulacje
                            Last edited by Pogoniarz; 23-12-2003, 18:59.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • szarpik
                              Senior
                              • 02-2002
                              • 676

                              Mam nadzieje , ze dzięki biletom na nową trybunę , klub odzyska choć w częsci płynność finansową , bo na razie cienko to widze , no ale taka polska piłka jak gospodarka , no a ten stadion to taka optymistyczna jaskółka i oczko w głowie prezesa
                              WWW.EKSTRAKLASA.NET

                              Comment

                              • darek99
                                Senior
                                • 04-2002
                                • 2147

                                Odp: Nowy(stary)stadion

                                Pogoniarz napisał(a)
                                W Poznaniu prawdopodobnie po zakończeniu prac budowlanych powstanie najładniejszy stadion
                                Hmm, na fotkach zobaczyłem tylko plac budowy, Pogoniarz dobrze napisałeś że powstanie prawdopodobnie najładniejszy stadion.
                                Jakoś na fotkach nie widać pełnego zadaszenia, stadion na Bułgarskiej znam dobrze, miałem okazje odwiedzić ten obiekt
                                Ja poczekam na stadion na Łazienkowskiej a wtedy porównamy
                                Attached Files
                                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                                Epikur z Samos.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎