Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • biermann
    Senior
    • 09-2001
    • 2552

    Polska - Słowenia 2:0

    No no passa trwa dalej i tak trzymać. Szkoda mi tylko Niedzielana (niezła forma) że juz nie gra w Groclinie przydałby sie w UEFA, oj przydał. Bardzo pozytywne wrażenie, po za strzelcami bramek, pozostawił po pierwszej połowie Gorawski, nie spodziewałem sie po nim takiej gry
    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

    Comment

    • bury_wilk
      Senior
      • 01-2004
      • 2655

      Tak, Gorawski i Niedzielan zdecydowanie na plus. Za to coraz bardziej jestem przekonany, że między wspomnianym Niedzielanem a Rasiakiem jest przepaść. Niby i Rasiak dużo mąci, ale musi mieć masę okazji, żeby coś strzelić, a z jego mącenia niewiele wynika.
      Ale 2-0, to 2-0 i trzeba to opić.
      Lubię kiedy się zieleni
      Lubię jak się piwo pieni...

      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

      Comment

      • ango
        Junior
        • 10-2003
        • 25

        bury_wilk napisał(a)
        Tak, Gorawski i Niedzielan zdecydowanie na plus. Za to coraz bardziej jestem przekonany, że między wspomnianym Niedzielanem a Rasiakiem jest przepaść. Niby i Rasiak dużo mąci, ale musi mieć masę okazji, żeby coś strzelić, a z jego mącenia niewiele wynika.
        Ale 2-0, to 2-0 i trzeba to opić.
        Zgadzam się w 100%, nikt i nic nie przekona mnie do Rasiaka, a te jego opowieści o klubach zachodnich włożyłbym między bajki. A Gorawski naprawdę zagrałdobry mecz, oby tak dalej.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Teraz w kadrze jest sporo "Młodych Gniewnych"i widać,że gra w reprezentacji to dla nich nobilitacja.Jak miło było oglądać radość strzelców zdobywców tuż po ich zdobyciu Tak trzymać chłopaki


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • Wujcio_Shaggy
            Senior
            • 01-2004
            • 4628

            Ja niestety nie obejrzałem pierwszej połowy (i żałuję, bo podobno była świetna - chociaż czy można wierzyć red. Basałajowi, skoro on takie bzdury wygaduje? Gdzie jest red. Szpakowski?! ). Z pozytywów w drugiej części gry: na pewno przytomność i bramka Niedzielana. Poza tym, były nieliczne momenty, kiedy tych jedenastu facetów w czerwonych strojach wiedziało, o co w tej grze chodzi. Inna sprawa, że przeciwnicy kompletnie nic nie pokazali. Ale i tak dobry początek roku.
            A do wspomnianego już "komentatora", dołożę jeszcze wielki minus za realizację transmisji - mikrofony tak ustawiono, że było słychać wszystkie rozmowy piłkarzy. Powtarzało się w nich jedno słowo na "K" i poczułem się tym zmęczony po pewnym czasie.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

            Comment

            • bury_wilk
              Senior
              • 01-2004
              • 2655

              Wujcio_Shaggy napisał(a)
              wielki minus za realizację transmisji - mikrofony tak ustawiono, że było słychać wszystkie rozmowy piłkarzy. Powtarzało się w nich jedno słowo na "K" i poczułem się tym zmęczony po pewnym czasie.
              Aleś Ty wrażliwy...
              Lubię kiedy się zieleni
              Lubię jak się piwo pieni...

              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

              Comment

              • Pinio74
                Senior
                • 10-2003
                • 3881

                ango napisał(a)
                Zgadzam się w 100%, nikt i nic nie przekona mnie do Rasiaka, a te jego opowieści o klubach zachodnich włożyłbym między bajki. (...)
                Trener Groclinu chyba też zauważył, że generalnie Rasiak był potrzebny kiedy był Niedzielan i jego gadką o zmianie barw klubowych po rundzie wiosennej za bardzo sie nie przejęli. Ślusarski na którego mają chrapkę jest moim zdaniem znacznie lepszym piłkarzem.
                Szkoda, że Ślusarski nie trafił do Wisły Płock, a było tak blisko... . Mógłby z Jeleniem stworzyć naprawdę dobry duet napastników.
                BIRRARE HUMANUM EST

                Comment

                • Wujcio_Shaggy
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 4628

                  bury_wilk napisał(a)
                  Aleś Ty wrażliwy...
                  Skądże znowu!
                  To było a propos tzw. "misji telewizji publicznej"
                  A jakbym chciał posłuchać "k***w", to bym sobie "Psy" włączył - tam wypowiadają ten wyraz z lepszą intonacją.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                  @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                  Comment

                  • biermann
                    Senior
                    • 09-2001
                    • 2552

                    Mógłby z Jeleniem stworzyć naprawdę dobry duet napastników.
                    Tak ale Wisła P. nie chciała go sprzedać do Groclinu a szkoda, bo nie ujmując nic Wisle P. do eksportowych drużyn ona nigdy nie należała, mimo możnego sponsora. A w Grodzisku jest to cóś, także w Wiśle K. i pewno sie niektórym narażę ale jak ITI wejdzie to niestety to cóś może też być w Legii. Na szczęście L.W. poza ew. sponsorem na razie sie pozbywa najgroźniejszych graczy i sprawa mistrzostwa (oby) roztrzygnie sie między Wisłą K. i Groclinem (mimo tych 8 pkt), mam tylko nadzieję, że trochę zamiesza Amica (ale ładny dla oka futbol to nie będzie )
                    Last edited by biermann; 19-02-2004, 13:09.
                    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                    Comment

                    • biermann
                      Senior
                      • 09-2001
                      • 2552

                      Jeszcze o Rasiaku, wg mnie jest to typ zawodnika, który może nie grać ładnie dla oka, ale sam potrafi przeprowadzić akcje rozstrzygającą mecz. Natomiast Niedzielan jest bardzo dobrym i szybkim piłkarzem, z zadatkami na gwiazde dużego kalibru, ale ktos musi go obsłużyć - wtedy uwidacznia się jego kunszt. Dla mnie piłkarsko lepszy jest Rasiak. hough
                      "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                      Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                      Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                      Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                      Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                      Comment

                      • Pinio74
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 3881

                        biermann napisał(a)
                        Tak ale Wisła P. nie chciała go sprzedać do Groclinu a szkoda, bo nie ujmując nic Wisle P. do eksportowych drużyn ona nigdy nie należała, mimo możnego sponsora. (...)
                        Umowa sponsorska z Orlenem obowiązuje tylko do końca czerwca 2004 roku. Nikt nie wie, co będzie potem. Fakt, że Petra drużyną eksportową nie jest, ale w tym sezonie ta gra zaczęła już się układać. 6 miejsce po rundzie jesiennej (tylko oczko niżej niż Groclin) i dobre mecze były tego dowodem.
                        BIRRARE HUMANUM EST

                        Comment

                        • ango
                          Junior
                          • 10-2003
                          • 25

                          [QUOTE]biermann napisał(a)
                          pewno sie niektórym narażę ale jak ITI wejdzie to niestety to cóś może też być w Legii. Na szczęście L.W. poza ew. sponsorem na razie sie pozbywa najgroźniejszych /QUOTE]
                          Jak ITI wejdzie do Legii, to Legia zajmie należne jej miejsce w hierarchii polskiego futbolu. Po prostu będziemy najlepsi. Jeśli mówisz o pozbywaniu się najlepszych, to proponuję używać liczby pojedynczej, gdyż odszedł tylko Svitlica

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            Nie uprawiaj agitacji, bo ktoś może nie zdzierżyć i napisać gdzie jest prawdziwe miejsce Legii i czy wśród najlepszych
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • biermann
                              Senior
                              • 09-2001
                              • 2552

                              O losie !!! W pełni zgadzam się z zythumem
                              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                              Comment

                              • albeertos
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 2313

                                Reksio zostaje

                                Piotr Reiss zostaje w Lechu. Cytat ze strony Lecha:

                                Kapitan Lecha Poznań, Piotr Reiss zostaje w Poznaniu. Dziś na konferencji prasowej piłkarz oficjalnie poinformował, że nie przechodzi do zespołu Wisły Kraków. Indywidualnym sponsorem zawodnika została firma e24 Internet Club, która w rundzie wiosennej, przejmie zobowiązania klubu wobec zawodnika - Jeżeli podpisuje umowę ze sponsorem, to chyba jednocześnie ucina wszelkie spekulacje o moim odejściu do Wisły Kraków - mówi "Reksio" - Temat jest już skończony, jutro wraz z resztą kolegów wylatuję na obóz do Turcji. Nie podpisałem żadnego kontraktu z Wisłą. Wypadało pojechać do Krakowa i wyjaśnić sytuację wytłumaczyć, że zostaje w Lechu. Zawsze powtarzałem, że chcę grać w Lechu, dużo zawdzięczam temu klubowi, czuję się pełnoprawnym lechitą! Swoje ewentualne odejście z Lecha uzależniałem od tego, jak prezentował się będzie nasz skład. Wiadomo, że klub obiecał wypłacić piłkarzom w tym tygodniu zaległe pieniądze. Nie mogłem sobie pozwolić na to, że gdy skład się posypie, ja zostanę w Lechu i będę grał z juniorami. Rozmawiałem, jednak z kolegami. Na ich konta wpłynęły pieniądze i wszyscy jutro lecimy do Turcji. Mówiło się, że jestem blisko Wisły, że nasze stanowiska się zbliżyły - tak naprawdę to blisko jestem żony w łóżku, a nie Wisły. Byłem po prostu zaskoczony, która była gotowa spełnić wszystkie stawiane przeze mnie warunki. Cieszę się, że zarząd Lecha zrobił wszystko, by utrzymać skład. Chciałbym również podziękować Sebastianowi Kulczykowi (jego firma e24 Internet Club została sponsorem zawodnika - przyp. mak). Ostatnio dużo rozmawialiśmy i w tej chwili jesteśmy dobrymi kolegami. Nie ma wątpliwości, ze to odciąży budżet klubu z jednego z najwyższych kontraktów. Mam nadzieje, że to pociągnie innych możnych z Wielkopolski i koledzy z zespołu również znajdą swoich sponsorów.

                                Link i zdjęcia z konferencji prasowej:
                                Lech Poznań. Witamy na oficjalnej stronie najlepszego klubu piłkarskiego w Polsce KKS Lech Poznań - Kolejorz


                                Uff, koniec zamieszania z pozytywnym finałem...
                                Zdrowie Reksia!
                                (_)>
                                Nigdy się nie poddawaj!!!
                                Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                                Lech jest tam gdzie jego wiara
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎