Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • danio_145
    Senior
    • 02-2005
    • 723

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
    A może są jakieś policyjne zakazy co do liczby "kibiców" na stadionie z powodów obaw przed kolejnymi bijatykami?
    Jak się okazało uzasadnione.

    Comment

    • Latarnik
      Premium Lamplighter
      • 06-2004
      • 5004

      Oglądam sobie właśnie jakiś meczyk ligi meksykańskiej i zauważyłem całkiem nowe zachowanie sędziego.
      Rzut wolny bezpośredni z około 25 m (strzał był w słupek).
      Zawodnik ustawia piłkę, sędzia podchodzi, wyjmuje z kieszeni pojemnik z białą farba w sprayu i robi przed piłką kreskę, odlicza krokami odległość do muru i przed murem robi kolejna białą kreskę.
      Porządek musi być
      5420 kapsli z wypitych piw
      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Było malowanie trawy na zielono, teraz jest na biało.

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          KS Widzew SA, klub bez jakiejkolwiek tradycji i sukcesów, pokutujący za niedawne afery korupcyjne, pokonał byłego dwukrotnego mistrza Polski, poznańską Wartę.
          Duże brawa dla Klubu Sportowego Widzew Spółka Akcyjna.

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            Po wymęczonym remisie ze Śląskiem i porażce z Koroną wreszcie jest zwyciestwo.1:0 z Legią i dymisja Urbana.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              Kiszot - gratulacje, Wasz wynik ucieszył mnie najbardziej z meczy Eklasy

              Pogoniarz - chcecie awansować w tym roku?

              Prowokacje pieczraka pozostawię bez komentarza. Dodam tylko, że nie ma obecnie na poziomie centralnym (do III ligi) pewnie ani jednego klubu z "tradycjami" ponieważ wszystkie w ciągu ostatnich 20 lat przeszły jakieś transformacje i zmiany nazw (cchoiażby przy zmianach na spółki akcyjne). Ale jeżeli lepiej się pieczarku czujesz mogąc dzielić się z innymi swoją bezinteresowną nienawiścią i tak bardzo potzrebne jest to Tobie do życia bez sensu to pisz sobie bzdury dalej.
              ps. nie wiedziałem też, że jesteś zwolennikiem bezprawia i trybunałów ludowych -karania bez wyroku i bez dowodów itp. (Widzewowi nie udowodniono żadnej korupcji, a zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem powinien grać w Eklasie nawet jeżeli "zapotrzebowanie społeczne" jest inne. Być może WD PZPN ukaże nasz klub ale jakoś na razie nie raczy się zająć sprawą. Na dzień dzisiejszy bez zarzutów, bez sprawy i bez wyroku jesteśmy po raz drugi karani grą w I lidze.).

              Murawa na Warcie tragedia, u mnie pod blokiem są lepsze trawniki. Mimo to mecz na całkiem niezłym poziomie, fajnie, że są jeszcze stadiony na których nie robią problemu z wejściem niezorganizowanych grup kibiców gości. Pozdrawiam Warciarzy, fajnie było.
              Do tego pyszne piwko z Brovarii i pierogi z Baru mlecznego (obowiązkowy punkt pobytu w Poznaniu) plus spokojna wygrana
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                Jak to dobrze, że chociaż Widzew jest wolny od korpucji. Pewnie dlatego go tak niszczą ...

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  Zythum, uwielbiam Twoją schizofrenię. Gdy mowa o tym, że Widzew ma oddać grube miliony ludziom, których prostacko okantował, to wymachujesz sądowymi wyrokami, które stwierdzają, że nie musi oddawać. Bo sąd uznał, że nowy Widzew ze starym nie ma nic wspólnego. I ja się z tym zgadzam, stary RTS Widzew, to zupełnie coś innego niż nowy klub. I nie chodzi tu wcale o zmianę formy prawnej. Tak samo Polonia, to żadna Polonia. Lech, to nie Lech. Szczecińska Pogoń, to zupełnie nowy klub.
                  Natomiast gdy mowa o tradycji, dawnych tytułach mistrzowskich, pucharowych, to nagle okazuje się, że jednak Widzew (także Lech, Polonia, Pogoń) to ten sam klub co niegdyś. Skoro stadion ten sam i kibice Ci sami, to o żadnych zmianach nie ma mowy.To nasz ukochany klub ze stuletnią tradycją, który był, jest i będzie! Tylko starych długów ani myśli spłacać.

                  Zythum, trzymaj tak dalej. Od takiego rozdwojenia jaźni się nie umiera. A dla mnie i wielu innych osób jest trochę radosnego śmiechu.
                  Last edited by pieczarek; 15-03-2010, 10:01.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi

                    Pogoniarz - chcecie awansować w tym roku?
                    Cóż ja bym chciał , myślę , że wszyscy fani Pogoni też , ale z taką grą możemy zapomnieć o awansie, zresztą ani ŁKS, ani Górnik Z nie grają za dobrze.
                    Teraz czas na Sandecję i albo zaczną "orać", albo ...utrzymanie mamy zapewnione.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zythum, uwielbiam Twoją schizofrenię. Gdy mowa o tym, że Widzew ma oddać grube miliony ludziom, których prostacko okantował, to wymachujesz sądowymi wyrokami, które stwierdzają, że nie musi oddawać. Bo sąd uznał, że nowy Widzew ze starym nie ma nic wspólnego. I ja się z tym zgadzam, stary RTS Widzew, to zupełnie coś innego niż nowy klub. I nie chodzi tu wcale o zmianę formy prawnej. Tak samo Polonia, to żadna Polonia. Lech, to nie Lech. Szczecińska Pogoń, to zupełnie nowy klub.
                      Natomiast gdy mowa o tradycji, dawnych tytułach mistrzowskich, pucharowych, to nagle okazuje się, że jednak Widzew (także Lech, Polonia, Pogoń) to ten sam klub co niegdyś. Skoro stadion ten sam i kibice Ci sami, to o żadnych zmianach nie ma mowy.To nasz ukochany klub ze stuletnią tradycją, który był, jest i będzie! Tylko starych długów ani myśli spłacać.

                      Zythum, trzymaj tak dalej. Od takiego rozdwojenia jaźni się nie umiera. A dla mnie i wielu innych osób jest trochę radosnego śmiechu.

                      Widzisz akurat mało wiesz. Bo spółka ssa Widzew istnieje i można sie do niej zgłaszać o długi to po pierwsze a po drugie Widzew spłaca swoje długi ale te które sa potwierdzone przez Sąd. I co w tym dziwnego? Chcyba, ze uważasz, że powinien spłącać każddego kto wejdzie z ulicy i mówi, że trzeba mu zapłacic???? Działasz jak media - nie lubimy Widzewa więc napiszemy,że nie spłaca długów, ale nie napiszemy, że nie spłaca tych ktore nie są w żaden sposób udowodnione.

                      Ot taka zwykła w Polsce manipulacja i kłamstwo. Ale do tego się już przyzwyczailiśmy. I tak się odrodzimy jak Feniks i jak zwykle (bo jesteśmy legendą i zawsze nią biędziemy) odtworzymy polska piłkę.

                      ps. Jakoś pieczarku ine czepiasz się za przekształcenia innych klubów, tylko Widzew

                      Cóż ja to rozumiem, TYLKO WIDZEW jest najważniejszym polskim klubem więc TYLKO ON wzbudza największe emoc je
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Cóż ja bym chciał , myślę , że wszyscy fani Pogoni też , ale z taką grą możemy zapomnieć o awansie, zresztą ani ŁKS, ani Górnik Z nie grają za dobrze.
                        Teraz czas na Sandecję i albo zaczną "orać", albo ...utrzymanie mamy zapewnione.
                        No właśnie nikt nie gra dobrze ale musicie się wcześniej obudzić
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                          No właśnie nikt nie gra dobrze ale musicie się wcześniej obudzić
                          W PP nastąpiło przebudzenie i 1/2 PP jest nasza.Z Sosnowca wróciliśmy z tak pokaźną zaliczką , że w środę będzie można świętować awans
                          W lidze też chłopaki muszą w końcu zaskoczyć
                          Last edited by Pogoniarz; 17-03-2010, 22:18.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • pieczarek
                            zwykle cham i prostak
                            • 06-2001
                            • 5011

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                            ... Bo spółka ssa Widzew istnieje i można sie do niej zgłaszać o długi to po pierwsze a po drugie Widzew spłaca swoje długi ale te które sa potwierdzone przez Sąd. ...
                            Cieszę się, że przyznajesz mi rację. To właśnie klub należący do SSA Widzew zdobywał wcześniej tytuły mistrzowskie. Obecny Klub Sportowy Widzew Spółka Akcyjna, któremu namiętnie kibicujesz, to całkiem świeży twór, bez jakichkolwiek sukcesów, bez tradycji, ale już ubabrany w korupcję.
                            RTS Widzew, SSA Widzew, to podobnie jak np. Pogoń Lwów, zamknięty rozdział polskiego futbolu.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Normalnie szczęka mi opadła

                              24 lutego 2010, 7:00:24 - koofel
                              Igor Sypniewski będzie trenował z ŁKS-em

                              Na stadionie ŁKS-u przy al. Unii pojawił się 35-letni Igor Sypniewski. Zadeklarował chęć trenowania z pierwszą drużyną. Zanim stawi się na zajęciach musi przejść dokładne badania lekarskie.

                              - Starsi ode mnie piłkarze świetnie radzą sobie w ŁKS-ie. Dlaczego ja miałbym nie spróbować. Grania w piłkę się nie zapomina - mówi piłkarz.

                              - Sypniewski jest ikoną ŁKS-u. Jemu po prostu szansa się należy. To jest jego druga próba powrotu w tym roku. W styczniu jeszcze nie czuł się na siłach. Wtedy mieliśmy przygotowany z Piotrem Jankowiczem plan, jak to zrobić, żeby chłopaka po trzyletniej przerwie doprowadzić do dobrej formy fizycznej. Można go wcielić w życie z pewnym opóźnieniem. Jeżeli Igor będzie zdeterminowany, to jestem pewien, że to się uda. Z resztą spraw sam musi dać sobie radę. Jeżeli pojedziemy na obóz, to go zabierzemy - mówi trener Grzegorz Wesołowski.

                              Sypniewski: przepraszam, nie dałem rady
                              25 minut temu Fakt
                              Igor Sypniewski

                              Były reprezentant Polski, Igor Sypniewski, po kilku dniach zrezygnował z treningów w ŁKS Łódź - czytamy w "Fakcie".

                              Pojawienie się Sypniewskiego na zajęciach łódzkiego pierwszoligowca wywołało wielkie poruszenie. - Jeszcze w tym sezonie chciałbym pomóc zespołowi w awansie do ekstraklasy - mówił kilka dni temu zawodnik.

                              Po ośmiu dniach zajęć zniknął. Ostatni raz przy al. Unii pojawił się siódmego marca, na meczu derbowym z Widzewem. Nie doczekał nie tylko zapowiadanego występu w barwach ŁKS, ale również pierwszej wypłaty. Rozstał się z marzeniami o kontynuowaniu sportowej kariery za pomocą sms-a: - Przepraszam trenerze, ale nie dałem rady – napisał do Grzegorza Wesołowskiego .
                              No i po chłopie
                              Last edited by Pogoniarz; 18-03-2010, 08:33.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • danio_145
                                Senior
                                • 02-2005
                                • 723

                                Pozdrawiamy użytkownika wyżej

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎