Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
    Przyciągnęło nas to, że na Śląsku pije się najwięcej piwa i ludzie tutaj się na nim znają - wyjaśnił.
    Wiadomo, Tyskie jest przecież ze Śląska! Nasze najlepsze!

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      Fotka z i podpisania umowy.
      Attached Files
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        U nas spore ruchy kadrowe czwórka przyszła, trójka odeszła, sporo jest testowanych i na wylocie, już trzy sparingi
        Może w końcu wejdzie nasze ubarwianie Szczecina i nie tylko
        Last edited by Pogoniarz; 03-07-2010, 17:43.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          Coś pięknego, to ubarwianie Szczecina! Same obrazki denne, ale ta schizofrenia naprawdę podręcznikowa. Pogoń Nowa powstaje bodaj w 2002r., Pogoń SA jakoś w 2008r. A szczeciński kibic jest naprawdę przekonany, że klub istnieje od 1948r. Szacunek dla kolegów schizofreników.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
            Coś pięknego, to ubarwianie Szczecina! Same obrazki denne, ale ta schizofrenia naprawdę podręcznikowa. Pogoń Nowa powstaje bodaj w 2002r., Pogoń SA jakoś w 2008r. A szczeciński kibic jest naprawdę przekonany, że klub istnieje od 1948r. Szacunek dla kolegów schizofreników.
            Wiem, wiem, ciekawe kiedy ja będę tetrykiem, oby nigdy
            Po wielogdzinnych rozmowach - super skutek

            Wielkie podziękowania dla sponsorów
            Last edited by Pogoniarz; 06-07-2010, 08:04.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • pieczarek
              zwykle cham i prostak
              • 06-2001
              • 5011

              Pogoniarz, nie jesteś dla mnie żadnym poważnym partnerem do rozmów o piłce nożnej. Bo człowiek, który w ostatnich 10 latach kibicował czterem drużynom (Pogoń, Piotrkovia, Pogoń Nowa, Pogoń SA), który jest mięczakiem i nie może zrozumieć, że ktoś może oddać życie za swój ukochany klub, takim partnerem do rozmów o piłce być przecież nie może.
              Ale nadawaj, nadawaj. Nie może być ciekawie, będzie przynajmniej śmiesznie.

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                Kurczę, pieczarek musi jeszcze namawiać Gdyby choć trochę interesowała mnie jakakolwiek relacja z poczynań szczecińskiego klubu to pewnie wszedłbym na odpowiednią stronę. Na tą chwilę to najwyraźniej Pogoniarz zrobił sobie z tego tematu prywatny dziennik. Wszystko juz zaczął tu wrzucać. A miało być o piłce...
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  Wszedłem na stronę oficjalną Pogoni w poszukiwaniu danych o klubie. I co? Zdziwko. Kompletny brak. Nie ma naset adresu i telefonu, nie mówiąc o tym, że spółce akcyjnej z aspiracjami wypadałoby podać skład zarządu, rady nadzorczej, jakąś strukturę organizacyjną, cel - to, co musi być w KRSie. Ale tego nie ma. Widocznie nie ma się czym chwalić. O drużynie też nic nie ma. Pewnie też nie ma się czym chwalić.

                  Ale za to jest oferta reklamowo - sponsorska. Czytamy tam m.in.:
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoń
                  ...Pogoń Szczecin, to brend wyróżniający się w świecie marketingu sportowego. Jego medialna siła gwarantuje efektywność działań promocyjnych, zarówno tych standardowych jak i niekonwencjonalnych...
                  Widzisz, Pogoniarz, jak to jest? Ty już nie kibicujesz klubowi. Kibicujesz brendowi, a nawet o tym nie wiesz.

                  Buaaaahahahaha ...
                  Last edited by Krzysiu; 07-07-2010, 07:02.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wszedłem na stronę oficjalną Pogoni w poszukiwaniu danych o klubie. I co? Zdziwko. Kompletny brak. Nie ma naset adresu i telefonu, nie mówiąc o tym, że spółce akcyjnej z aspiracjami wypadałoby podać skład zarządu, rady nadzorczej, jakąś strukturę organizacyjną, cel - to, co musi być w KRSie. Ale tego nie ma. Widocznie nie ma się czym chwalić. O drużynie też nic nie ma. Pewnie też nie ma się czym chwalić.

                    Ale za to jest oferta reklamowo - sponsorska. Czytamy tam m.in.:


                    Widzisz, Pogoniarz, jak to jest? Ty już nie kibicujesz klubowi. Kibicujesz brendowi, a nawet o tym nie wiesz.

                    Buaaaahahahaha ...
                    Kto czyta stronę oficjalną? -chyba janusze i ci co nie chodzą na mecze, nie jeżdżą na wyjazdy.Internetowi mądrale-mówi to komuś coś?
                    Last edited by Pogoniarz; 07-07-2010, 09:21.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • pieczarek
                      zwykle cham i prostak
                      • 06-2001
                      • 5011

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kto czyta stronę oficjalną?
                      A kto czyta Twoje wypociny na temat brandu Pogoń Szczecin?

                      A może w ramach kompromisu załóż sobie temat "Przy piwie o Pogoni Szczecin (i wszelkich jej mutacjach)". Będziesz tam pisał do woli, a nie uprzykrzał się ludziom nadmiarem postów o Twoim kolejnym prowincjonalnym klubie. Rozumiem jeszcze Piotrkowię. Ale co kogo mogła obchodzić grająca w A-klasie Pogoń Nowa, czy Pogoń SA, klub o dwuletniej historii?
                      Last edited by pieczarek; 07-07-2010, 09:54.

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Kto czyta stronę oficjalną? -chyba janusze i ci co nie chodzą na mecze, nie jeżdżą na wyjazdy.Internetowi mądrale-mówi to komuś coś?
                        Ja czytam, bo lubię wiedzieć, z kim mam do czynienia.

                        Jaki klub, taka strona. I tacy kibice.
                        Last edited by Krzysiu; 07-07-2010, 12:14.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Wczoraj "Lech" delikatnie mówiąc nie zachwycił , ale wygrał i to się liczy, ale z taką grą i bez dalszych konkretnych wzmocnień, nastąpi to co zwykle.
                          Kurcze martwią te stałe fragmenty gry, mieć tyle szans bramkowych wcale niedaleko od linii pola karnego , a piłka lądowała albo kilka, albo kilkanaście metrów od bramki, albo w mur.To mnie dziwi, przecież tam są piłkarze , którzy potrafią spokojnie trafić.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 4229

                            Jedno dobre dośrodkowanie Stilicia i jedno dobre wyjście Wichniarka wystarczyło na niesamowicie słaby Inter Baku (myślałem, że to trochę silniejsza drużyna, a ich gra polegała na bezmyslnych próbach kiwki pojedyńczych zawodników którzy gdy nawet mineli kogoś z Lecha to nie wiedzieli co dalej).
                            Jeżeli Lech kupi Tschibambę to wzmocni atak ale bez transferów słabo widzę przejście III rundy eliminacji.
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              Definitywnie padł KS Hetman Zamość. Prezydent miasta obiecał dotację w wysokości 300 tys. zł przeznaczyć na seniorską piłkę realizowaną przez AMSPN Hetman. Mojego Hetmanka nie będzie, nowy sięga historią zeszłego wieku a dokładnie 1993 roku.
                              Ciekawe ile w pomyśle Pana Prezydenta koniunkturalizmu i chęci pozyskania głosów środowisk lewicowych poprzez prezesa AMSPN? Ale to tylko takie frustracje z krańców Polski B

                              Comment

                              • PanOptikon
                                Member
                                • 07-2010
                                • 75

                                Można by rzec, że Lech wygrał z Interem w Lidze Mistrzów .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎