Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • perłyfan
    Senior
    • 02-2003
    • 1244

    Dobrze, że nie zagra ten wielki, czarnoskóry napastnik. Podobno potrafi być groźny. Ja bym tak stawiał 1:0 dla Polaków. To będzie dobry wynik
    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      To może małe typowanko? Dla zwycięzcy w nagrodę UŚMIECH PREZESA (odciśnięty w betonie )

      Ja jak zwykle optymistycznie 2:0 dla Groclinu.
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • Maremali
        Senior
        • 05-2002
        • 1955

        Jako, że moje typowania nigdy sie nie sprawdzają dam 1:1
        http://maremali.web-album.org/

        Comment

        • Wujcio_Shaggy
          Senior
          • 01-2004
          • 4628

          Mila i Kriżanac mają podobno kontuzje. Jeżeli nie zagrają, to pewnie skończy się na 0-0. W przeciwnym przypadku obstawiam 1-0.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

          Comment

          • ango
            Junior
            • 10-2003
            • 25

            Wieszczycki: 0-0 byłoby dobrym wynikiem

            - Powiem szczerze - będę zadowolony z bezbramkowego remisu - powiedział "Rzeczpospolitej" Tomasz Wieszczycki.

            No z takim podejściem, to nie wróżę sukcesu.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Wieszczycki zawsze był człowiekiem o małych aspiracjach. Czasem się zastanawiam, po co w ogóle gra w piłkę, jeśli nie wierzy w swój zespół.

              Z drugiej strony, jeśli nasza liga nie będzie zaczynać się wcześniej, to zawsze na wiosnę będziemy stać na straconej pozycji w pucharach europejskich.

              Comment

              • perłyfan
                Senior
                • 02-2003
                • 1244

                No otwiera się szansa--Bodeuax gra w dziesiatkę!!!
                JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                Comment

                • biermann
                  Senior
                  • 09-2001
                  • 2552

                  Chwila oddechu pfuuuu. Bramka wisi w powietrzu. Mam nadzieję, że padnie zaraz po przerwie.
                  Last edited by biermann; 26-02-2004, 18:54.
                  "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                  Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                  Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                  Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                  Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                  Comment

                  • IX1
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 148

                    No i stało się 0-1 dla Bordo.Po dobrej grze w pierwszej połowie nie zanosiło się na to.Niestety nie wykorzystane sytuacje mszczą się.To już może być koniec przygody Groclinu w pucharach.Brak Niedzielana jest bardzo widoczny a Rasiak to nie ta klasa.
                    Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

                    Comment

                    • lzkamil
                      kierowca bombowca
                      • 01-2003
                      • 3611

                      Szkoda Groclinu, po cichu na nich liczylem...

                      a wracajac do wczorajszego dnia
                      biermann napisał(a)
                      Na szczęście znalazł sie Kahn ( od dzisiaj już go lubię). Do tej pory był to bramkarz, którego mozna było cenić za klase bramkarską ale wręcz go niecierpiałem. Do dzis. Dzięki ci Kahn - naprawde wiele zrobiłeś dla pieknego futbolu .
                      Tylko się dziwię czemu chcą ukarać Lehmanna za to, że powiedział, że jest lepszym bramkarzem i jemu należy się nr 1 w reprezentacji Niemiec ?????
                      Tez nie przepadam za Kahnem bo gosciu po prostu bywa malo sympatyczny. Ale w****ia mnie jak wszyscy co nie lubia danego bramkarza skacza z radosci jak mu sie zdarzy puscic szmate czy zrobic glupi blad. Wspolczuje Kahnowi mimo ze go nie lubie. Slysze czasem opinie komentatorow i zwyklych kibicow tu na wyspach, jak Seaman jeszcze gral to niektorzy mu wiecej wypominali spektakularne bledy nawet sprzed wielu lat, niz wielokrotnie czestsze sytuacje kiedy niesamowitymi interwencjami ratowal dupe Angolom i Arsenalowi. Tak samo wystarczy poczytac komentarze pod artykulami w sieci w polskiej prasie o Dudku - jak tylko pusci bramke ze swojej czy nie swojej winy to jak sie ludziska ciesza! Chyba dlatego ze sam grywam na bramce to jak ogladam mecze to kibicuje obu bramkarzom, no chyba ze jedna z druzyn jest Polska, Widzew czy Liverpool Ale nawet bramkarzowi przeciwnikow nigdy nie zycze takich sytuacji jak mial Kahn.
                      Jak napastnik skiksuje albo obronca zrobi blad nawet kosztujacy strate bramki to za tydzien nikt o tym nie pamieta. A bramkarzom wszystko sie pamieta do konca kariery albo i zycia

                      Aha, co do Lehmanna - z tego co wiem zostal ukarany za wycieczki osobiste na temat zycia prywatnego Kahna.
                      Last edited by lzkamil; 26-02-2004, 20:41.
                      Lepszy jabol pod okapem
                      niż GŻ, CP i KP !


                      Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                      Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                      Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                      Comment

                      • biermann
                        Senior
                        • 09-2001
                        • 2552

                        biermann napisał(a)
                        Chwila oddechu pfuuuu. Bramka wisi w powietrzu. Mam nadzieję, że padnie zaraz po przerwie.
                        Cholipa Środa Popielcowa była wczoraj , a mi dziś przyjdzie posypać głowę popiołem po nadmiernym optymizmie. Zawsze jest tak gdy podpale sie na konkretny wynik sportowy jest odwrotnie. Koniec. Od dziś mocno optuję za wygraną Francuzów ( ) w rewanżu.
                        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                        Comment

                        • baklazanek
                          † 2014 Piwosz w Raju
                          • 08-2001
                          • 3562

                          Rasiak znowu zrobił wszystko żebym nie miał dobrego zdania o nim. Jak kiedyś coś złego o nim napisałem wiele osób się oburzyło ale po jakimś czasie inne osoby tez przyłączyły się do krytyki i głosy sprzeciwu znikły, dzisiejszy mecz pokazał że słusznie. Rasiak nadaje się do gry w piłkę i jest lepszy od wielu innych ale do reprezentacji czy do klubu który ma wielkie aspiracje się nie nadaje. Chłopak po prostu się gubi gdy ma piłkę przy nodze. Może jeszcze poćwiczy i nauczy się tego i owego w końcu jeszcze młody jest. A co do samego Grodziska to niewątpliwie zabrakło im siły, nie można mieć do nich pretensji o to w końcu zima robi swoje w Polsce.
                          A jeżeli chodzi o Kahna to kiedyś w PN ukazał się krótki cytat polskiego bramkarza(niestety nazwiska nie pamiętam) grającego niegdyś w Karlsruhe razem z Kahnem. Obaj bramkarze na zgrupowaniach zawsze mieszkali razem i Polak mówił że bał się iż Kahn w nocy udusi go poduszką

                          Comment

                          • IX1
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 148

                            Pycha Kahna została ukarana.Przed meczem Bayern-Real twierdził,że nie boi się Brazylijczyków a powinien.Zapomniał biedaczek,co mu zrobił Rivaldo w finale MŚ w Korei.Może po strzale Roberto Carlosa nabierze pokory dla wirtuozów futbolu z Brazylii.
                            Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Groclin-Bordeaux

                              Jak się gra chodzonego przez całą drugą połowę...

                              Bordeaux było najsłabszą drużyną z tych, które zagrały w Grodzisku w pucharze UEFA. Jak można było z nimi nie wygrać... Cała nadzieja w tym, że na wyjazdach chłopaki grają o niebo lepiej.

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                Mimo, że wydarzenia boiskowe (czerwona kartka dla Francuzów) przemawiały za Groclinem, mecz skończył się dla nich najgorzej jak mógł. Stracić bramkę u siebie w 90 minucie, z drugiej strony przespali drugą połowę i chyba za bardzo uwierzyli w remis.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎