Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie używałbym tak szybko słowa "wstyd". Przecież nie wszystkie nasze drużyny rozpoczęły jeszcze "grę" w pucharach
    Uważam ,że wstyd to delikatne określenie, sam to przeżyłem po odpadnięciu z Fylkirem(jeszcze większy obciach).Najgorsze, jest to, że zespół z Kazachstanu technicznie były troszkę lepszy, taktycznie o niebo.Kibicom co pojechali taki szmat drogi piłkarzyki powinni zwróciĆ koszt wyjazdu i w lidze naprawdę zapie...
    Ciekawostką jest też odpadnięcie Słoweńskiego zespołu z... Kazachami.Czyli Oni rosną w potęgę , a my spadamy w dno dna?


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • peter007
      Senior
      • 06-2004
      • 2820

      Jaga przez całą rundę wiosenną grała padakę i teraz po prostu nie odbiegli od tego do czego przyzwyczaili
      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        Nie chce mi się szukać tematu siatkarskiego, a jako, że tutaj często wylewa się pomyje politycznej poprawności na łby kibiców, to tak sobie zagaję:

        Czy zauważyliście co kibole siatkarscy śpiewają, dumnie dzierżąc nad głowami szaliki biało-czerwone (nota bene te same, które na otwartych arenach są jakoby symbolami ksenofobii i zaściankowości, przynajmniej dla niektórych)?
        "Zawsze tam gdzie ty" Lady Panku i pioseneczkę z Kinksajzu... A może to się nadaje do tematu "Dowcipy..."?

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          Kibice, nie kibole. Kibice siatkarscy nie demolują hal, nie intonują wulgarnych przyśpiewek, nie wbijają noża w plecy kibicom innych drużyn.

          Nie lubię tego sformułowania, ale to marna prowokacja z Twojej strony
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            To nie prowokacja (dlatego marna(?)).
            Mnie naprawdę bawią te festynowe śpiewy na piłce uderzanej podane w patriotycznym anturażu. Zresztą tak samo jak dywagacje kto jest kibolem i dlaczego nie kibicem

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
              szaliki biało-czerwone (nota bene te same, które na otwartych arenach są jakoby symbolami ksenofobii i zaściankowości, przynajmniej dla niektórych)
              Przecież ksenofobia i zaściankowość nie mają wstępu na trybuny prawdziwych kibiców - np. na młyn Lecha, skąd ją ostatnio pogoniono.

              Ogólnie ciekawa jest kwestia zainteresowania aktywnych kibiców kopanej kibicami siatkówki. Ci drudzy chyba powoli stają się solą w oku tych pierwszych: wypełniają obiekt, klaszczą, śpiewają, są ubrani w barwy. Czy trzeba czegoś więcej? Na pewno nie polityki, którą notorycznie mieszają z futbolem fanatycy piłkarscy. Być może niedługo "pikole" będą wypełniać również stadiony piłkarskie i upadnie jeden z największych argumentów tzw. fanatyków - że bez nich nie będzie atmosfery.

              Jedyne, co mi się nie podoba, to ten odgórny zapiewajło rodem z wesel: "a teraz śpiewamy to", "a teraz wstają tylko panie" itp., no i te piosenki z filmów i seriali. Ale w sumie wolę to od "J... PZPN" albo "ktoś tam to stara k..."

              Comment

              • Latarnik
                Premium Lamplighter
                • 06-2004
                • 5004

                FIFA Women's World Cup

                Nie wiem czy ktoś z Was oglądał dziś mecz ćwierćfinałowy Brazylia:USA.
                Od początku było mi obojętne kto wygra.
                Ale jak brazylijki wyrównującą bramkę musiały zdobyć z wymuszonego karnego, który musiał być powtórzony bo bramkarka go obroniła, zacząłem kibicować USA.
                Od 65 min USA grało w 10.
                Mecz kończy się wynikiem 1:1
                W drugiej minucie dogrywki Brazylia wychodzi na 2:1 po akcji ze spalonego.
                Tuz przed końcem drugiej części dogrywki USA wyrównuje na 2:2 po pięknej główce.
                Rzuty karne, piękna obrona amerykanki i USA wygrywa 5:3

                Faceci nie potrafią dostarczyć tylu emocji, szkoda tylko, ze kobitki nie wymieniają się koszulkami
                5420 kapsli z wypitych piw
                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                  FIFA Women's World Cup



                  Faceci nie potrafią dostarczyć tylu emocji, szkoda tylko, ze kobitki nie wymieniają się koszulkami
                  Na Eurosporcie widziałem jak Szwedka wymieniała się koszulką z jakimś kibicem,chyba Niemcem.Ale nie było to jakoś fest ekscytujące Chociaż...........ten sposób ściągania koszulki.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • Latarnik
                    Premium Lamplighter
                    • 06-2004
                    • 5004

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                    Na Eurosporcie widziałem ...
                    Myślałem raczej o stylu jaki był pokazany w "Seksmisji"
                    5420 kapsli z wypitych piw
                    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                      Na Eurosporcie widziałem jak Szwedka wymieniała się koszulką z jakimś kibicem,chyba Niemcem.Ale nie było to jakoś fest ekscytujące Chociaż...........ten sposób ściągania koszulki.
                      A Szwedka została później oskarżona (głównie w mediach niemieckich) o epatowanie seksualnością.
                      PS: a dla mnie takie sportowe staniki są aseksualne

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                        FIFA Women's World Cup

                        Nie wiem czy ktoś z Was oglądał dziś mecz ćwierćfinałowy Brazylia:USA.
                        Od początku było mi obojętne kto wygra.
                        Ale jak brazylijki wyrównującą bramkę musiały zdobyć z wymuszonego karnego, który musiał być powtórzony bo bramkarka go obroniła, zacząłem kibicować USA.
                        Od 65 min USA grało w 10.
                        Mecz kończy się wynikiem 1:1
                        W drugiej minucie dogrywki Brazylia wychodzi na 2:1 po akcji ze spalonego.
                        Tuz przed końcem drugiej części dogrywki USA wyrównuje na 2:2 po pięknej główce.
                        Rzuty karne, piękna obrona amerykanki i USA wygrywa 5:3

                        Faceci nie potrafią dostarczyć tylu emocji, szkoda tylko, ze kobitki nie wymieniają się koszulkami
                        Oglądałem, co ta sędzina wyprawiała, normalnie szok.Jako męski szowinista-do garów i chłopowi robiĆ dobrze , jeśli ma chłopa
                        Last edited by Pogoniarz; 11-07-2011, 10:01.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • kony
                          breweriarz
                          • 08-2005
                          • 1701

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jedyne, co mi się nie podoba, to ten odgórny zapiewajło rodem z wesel: "a teraz śpiewamy to"...
                          Całkiem jak przy Łazienkowskiej na meczu Legii. Ewenement w ekstraklasie.

                          Comment

                          • bayern71
                            Senior
                            • 06-2006
                            • 1004

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
                            Całkiem jak przy Łazienkowskiej na meczu Legii. Ewenement w ekstraklasie.
                            Przed meczami jeśli już. Hadaj w trakcie meczu odzywa się tylko z okazji bramek (w ostatnim sezonie gardła sobie nie zniszczył z tego powodu). Piosenek nie intonuje, krzyczy na tematy organizacyjne. Żeby była jasność dla mnie to buractwo, no ale nie umywa się to jednakowoż do "animacji" na meczach siatkówki.

                            Comment

                            • kony
                              breweriarz
                              • 08-2005
                              • 1701

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Przed meczami jeśli już. Hadaj w trakcie meczu odzywa się tylko z okazji bramek (w ostatnim sezonie gardła sobie nie zniszczył z tego powodu). Piosenek nie intonuje, krzyczy na tematy organizacyjne. Żeby była jasność dla mnie to buractwo, no ale nie umywa się to jednakowoż do "animacji" na meczach siatkówki.
                              Oczywiście porównanie jest nieco przejaskrawione ale z okazji bramek to się spikerzy odzywają na każdym stadionie. Hadaj jest znany z tego, że zachowuje się dość tendencyjnie. Nie bywam na tym stadionie ale w transmisjach słychać, że nie jest to tradycyjny stadionowy spiker. To prawda, że piosenek nie intonuje (tego by jeszcze brakowało ;-) ) ale zdarza mu się wygłaszać opinie czego robić nie powinien.

                              Comment

                              • bayern71
                                Senior
                                • 06-2006
                                • 1004

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
                                Oczywiście porównanie jest nieco przejaskrawione ale z okazji bramek to się spikerzy odzywają na każdym stadionie. Hadaj jest znany z tego, że zachowuje się dość tendencyjnie. Nie bywam na tym stadionie ale w transmisjach słychać, że nie jest to tradycyjny stadionowy spiker. To prawda, że piosenek nie intonuje (tego by jeszcze brakowało ;-) ) ale zdarza mu się wygłaszać opinie czego robić nie powinien.
                                Mogę się mylić ale nie kojarzę tego typu wystąpień. W czasie meczu (czyli w czasie transmisji) krzyczy tylko z okazji bramek. ITI (w swej niczym nieskrępowanej mądrości) zamontowało niedaleko sektora gości szczekaczki, które momencie niestosownego do sytuacji zachowania (wyzwisk zazwyczaj), zaczynają wygłaszać głupie komunikaty - może mylisz je ze spikerem. Sam Hadaj jest raczej cicho podczas meczu. Co innego przed, wtedy sobie pokrzykuje. W moim sektorze jest ignorowany.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎