Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • babalumek
    Senior
    • 02-2004
    • 1207

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Plan na sezon: Wisła w LM, Śląsk i Legia w LE.
    Odważnie.
    MRKS Kuźnia Jawor

    WTS Sparta Wrocław

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Bus opłacony, w piątek Pogoń On Tour w nowej rundzie-Polkowice nasze
      Co do gry Wisły, duży fart i raczej awans dalej.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • bayern71
        Senior
        • 06-2006
        • 1004

        Wczoraj całkiem niechcący obejrzałem drugą połowę Superpucharu Francji (rozgrywanego dla reklamy poza Francją). No i to było przeżycie. Strzelanina. W ostatnich 5 minutach 5 bramek. Właściwie co akcja to karny lub bramka (karny też bramkowy). Marsylia pokazała jak się wygrywa mecze przegrane. Reklama się udała.

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          Co te chłopy ze Śląska dziś wyprawiały, to się w głowie nie mieści. Fajnie grali, naprawdę zdominowali rywala, tylko im bliżej bramki tym gorzej. A to co wyprawiał Ćwielong to już szczyt szczytów...
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • babalumek
            Senior
            • 02-2004
            • 1207

            Wszyscy na Ćwielonga jadą, facet nie miał dnia ale wiatru robił sporo, po jego zejściu nic się nie zmieniło. Tak naprawdę to do zmiany po 45 min nadawał się Mila, który dzisiaj miał tragiczny dzień, a po 60 min Elsner, który też nie mógł się odnaleźć. Sztylka nie przekonywał tym razem na prawej stronie. Ale i tak powinno być spokojne 2:0.
            MRKS Kuźnia Jawor

            WTS Sparta Wrocław

            Comment

            • foral
              Junior
              • 05-2002
              • 8

              A Legia wygrała w turcji 1-0.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika foral Wyświetlenie odpowiedzi
                A Legia wygrała w turcji 1-0.
                Nie spodziewałem się zwycięstwa Legii, dobra zaliczka
                Na plus też ponad 200 kibiców , mieli "parę km" by tam dotrzeĆ.
                Dziś nasze 300 km to bajka w porównaniu do tureckiej eskapady.Piwko trzeba kupiĆ i w drogę


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • WojtekW
                  Member
                  • 03-2011
                  • 73

                  Brawo Legia, w końcu sensowny transfer-Ljuboja. Śląsk troche miał pecha i wiecznie nieskutecznego Ćwielonga. Wierzę w awans wszystkich trzech zespołów. Wisła jak przejdzie Bułgarów to już na bank gra w grupówce LE i mamy polską "złotą" piłkarską jesień
                  Last edited by WojtekW; 29-07-2011, 15:27.

                  Comment

                  • foral
                    Junior
                    • 05-2002
                    • 8

                    Dla ciwielonga pogoda była nie sprzyjającą. Wisła ma duże szanse na awans.Legia się fajnie kibicowski zaprezentowała. Byle u siebie nie podpalili się i nie bronili wyniku z wyjazdu
                    Last edited by foral; 29-07-2011, 15:49.

                    Comment

                    • kamcio1990
                      Senior
                      • 11-2010
                      • 300

                      Na rozpoczęcie sezonu mamy już pierwszą kontrowersyjną decyzję sędziów, mianowicie wątpliwa bramka na 0-5 Rudnevsa w meczu z ŁKS-em. Swoją drogą nie spodziewałem się takiego rozpoczęcia sezonu ze strony Lecha, tym bardziej znając ich wyniki sparingowe.

                      Comment

                      • Mason
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 3280

                        E tam kontrowersja. Jakby to była bramka na 0:1 to wtedy ok, ale na rozstrzygnięcie meczu to nie miało żadnego wpływu.
                        JEDNO PIVKO NEVADI!

                        Comment

                        • kamcio1990
                          Senior
                          • 11-2010
                          • 300

                          Owszem zgadza się - bramka ta nie miała już żadnego wpływu na przebieg meczu. Chodzi mi tu bardziej o sędziów, dla nich to też była inauguracja sezonu.

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Ciekawie było na wyjeździe.Nas ponad 200 plus Legia z 10 osób.Pieski tuska zrobione w balona, odnośnie startu.Dwa auta stały tam gdzie pisaliśmy na forum, a pieski zdziwione ,że tak mało skoro było ponad 200 na liście.Także dorwali nas dopiero kole ZG.Powrót eskorta za Gorzów i fajna akcja.Chłopakom skończyło się piwo (bus 21 twarzy ze Szczecina plus 2 Legii, 10 studentów , reszta pracuje, średnia wieku z 24 lata, ekipa melanżowa .
                            Odnośnie akcji blokady stacji, zero zjazdu.Super kiero mówi kończy mi się benzyna, to tlf i blokada drogi .Samochodów mnóstwo stało i pieski załamane.Pozwolili łaskawie zjechaĆ i my grzecznie dobry wieczór potrzebujemy towar na melanż i chcemy coś zjeśĆ.Kobiety na pewnej stacji zadowolone uśmiechnięte," zero promocji".Tusk i jego wierne pieski werbalnie usłyszały co nie co.
                            Mecz dziwny gra do jednej bramki, mianowicie gospodarzy, ale nasz nowy nabytek był tak niemiłosiernie wykaszany równo z trawą ,że nie miał szans wytrwa nawet pół godziny.Nasz trenerio przywiózł tylko dwóch napastników, którzy grali od początku...Górnik strzelił fantastyczną bramkę, my mieliśmy sporo sytuacji, ale gra przeciwko 11 zawodnikom stojącym na własnej połowie i wykopującym piłkę po trybunach nie jest łatwe, szczególnie z jednym napastnikiem niekoniecznie kumatym.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              No losowanie w sumie udane , ale znowu Angole, czy ktoś sobie robi jaja Drugie miejsce jakoś może się uda cudem ogarnąĆ
                              Oj Wyspiarze to farciarze.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • K-2
                                Member
                                • 06-2011
                                • 41

                                Grupę mamy bardzo dobrą imo Anglia zawsze jest b. mocna, ale równie często zdarzają im się wpadki Ukrainą w tych latach już bym się nie przejmował aż tak A poza tym ja mam odmienne od większości społeczeństwa zapatrywanie na reprezentację i F. Smudę - mianowicie uważam, że nasza repra pod jego wodzą bardzo dobrze się zgra i spokojnie z grupy na Euro wyjdziemy
                                Co do meczu Legii, to nie wiem ile osób go oglądało, ale Legia grała najsłabiej z całej trójki naszych zespołów w rozgrywkach UEFA i tylko jedna szczęśliwa akcja dała gola ale mam nadzieję, że wszystkie zespoły awansują
                                Pisałem ja - kibic Kolejorza

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎