Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    Ja tam się trochę Kopenhagi obawiam.Najchętniej widziałbym za przyszłego rywala Macabi lub Bate Borysów.

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Melikson jest DZIK! Coś tam o nim słyszałem, ale nie śledzę polskiej ligi i specjalnie się nie przejmowałem kolejnym "objawieniem". Ale gość jest dzik... Nie ma dla niego przegranych piłek, nie ma prostopadłego podania, którego nie dałoby się zagrać na milimetr, nie ma niczego.

      Wisła wykorzystała chyba cały limit szczęścia i przychylności sędziowskiej, w następnym dwumeczu trzeba będzie się bardziej sprężyć. Ale trzeba im oddać, że byli zabójczo skuteczni i to też trzeba umieć. A mówi to nienawidziciel Włochów.

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
        Bardzo dobra gra Wisły i łatwi przeciwnicy w następnej rundzie.
        Levadia też miała być łatwa . Ale to inny trener, inne podejście. Wczoraj Litex nie miał wiele do gadania, Wisła grała pewnie i spokojnie
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Udało się Legii i Śląskowi jakoś awansować, ale z taką grą , nie wróżę im sukcesów.Kopanina , błędy indywidualne zatrważające, wyszkolenie techniczne tak samo, oddychanie rękawami(Legia) od 70 minuty.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • foral
            Junior
            • 05-2002
            • 8

            Co prawda to prawda straszny piach wczoraj grała Legia jak z trybun było to widać to w tv wyglądało to zapewne jeszcze gorzej

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika foral Wyświetlenie odpowiedzi
              Co prawda to prawda straszny piach wczoraj grała Legia jak z trybun było to widać to w tv wyglądało to zapewne jeszcze gorzej
              No niezbyt ciekawie to wyglądało.Zobaczymy na kogo trafią, już niedługo losowanie.
              Last edited by Pogoniarz; 05-08-2011, 07:25.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • bayern71
                Senior
                • 06-2006
                • 1004

                Od oglądania meczu mogły zęby rozboleć ale na trybunach to był miły wieczór. Ciepło, dużo walki, emocje, korzystny wynik. Żyleta przeszła siebie - doping non - stop.
                Nie można zapominać, że Turcy finansowo są w porównaniu z polską ligą potentatami i kupują piłkarzy za pieniądze o jakich możemy pomarzyć. Awans jest sukcesem
                Minusem była niska frekwencja (20.000 z małym okładem) ale nie ma się co dziwić. Bilety na trybunie głównej zaczynały się od 90 PLN. Nie każdego stać na taki wydatek.

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  Nieźle. Chyba nawet ten stary góral z reklamy Tatry nie pamięta kiedy to 3 nasze drużyny grały mecze w epucharach pod koniec sierpnia
                  Gra jak gra. Ja pamiętam jak w zeszłym roku po słabiutkim dwumeczu Lecha (choć przypominam, że w losowaniach miał współczynniki Amiki) ze Spartą, mówiłem, że to już koniec i maksimum możliwości. Mam nadzieję, że na zasadzie analogii w tym roku też to nie będzie koniec.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                    No niezbyt ciekawie to wyglądało.Zobaczymy na kogo trafią, już niedługo losowanie.
                    Chyba najlepiej jak mogli APOEL Nikozja, no szansa ogromna


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • bayern71
                      Senior
                      • 06-2006
                      • 1004

                      Dawno tak blisko LM nie było. Apoel jest zespołem zagadką. Skład naszpikowany Latynosami (głownie z Brazylii). Jest też Solari z Argentyny (nie ten z Realu tylko brat). Jak to zaskoczy może być ciężko. W poprzedniej rundzie wyeliminowali mistrza Słowacji. Wolałbym chyba bardziej przewidywalny klub oparty na tubylcach jak BATE albo rozsprzedaną Kopenhagę.

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Już chyba trzy razy pytałem: Jak nie teraz to kiedy? Więc nie przesądzajmy o awansie z APOELem.

                        Ale jak nie teraz to kiedy?

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Jeszcze zanim gumowy młotek otrzyma pierwszy z przedstawicieli browarów, na inaugurację przyznaję go sam sobie:

                          1) przed odtworzeniem meczu Śląska wiedziałem, że awansowali; a jednak włączyłem
                          2) w połowie drugiej połowy uświadomiłem sobie, że będzie dogrywka (czas nagrania); mimo to i mimo poziomu meczu oglądałem dalej
                          3) w połowie dogrywki wiedziałem, że będą karne (dokładniej przeanalizowałem czas nagrania); oglądałem dalej
                          4) pod koniec dogrywki uświadomiłem sobie, że jedyny emocjonujący fragment, czyli karne, nie nagrał mi się - tu jedą ręką włączyłem przewijanie, a drugą za łeb i w ścianę, i w ścianę...

                          Śląsk miał chwilami przebłyski, ale całościowo jednak średnio radził sobie z konstruowaniem ataków. No cóż, zobaczymy, co dalej.

                          A Wisła już raz była bardzo blisko LM, gdy trafiła na Anderlecht, który potem zdaje się przegrał wszystkie mecze w grupie.

                          Comment

                          • YouPeter
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 2379

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                            A Wisła już raz była bardzo blisko LM, gdy trafiła na Anderlecht, który potem zdaje się przegrał wszystkie mecze w grupie.
                            Z Panaithinaikosem byłą nawet bliżej awansu.



                            Losowanie el. LE:

                            Legia - Spartak Moskwa
                            Śląsk - Rapid Bukareszt
                            Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Koniec końców tak, ale chodzi mi o losowanie.

                              Comment

                              • foral
                                Junior
                                • 05-2002
                                • 8

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Od oglądania meczu mogły zęby rozboleć ale na trybunach to był miły wieczór. Ciepło, dużo walki, emocje, korzystny wynik. Żyleta przeszła siebie - doping non - stop.
                                Nie można zapominać, że Turcy finansowo są w porównaniu z polską ligą potentatami i kupują piłkarzy za pieniądze o jakich możemy pomarzyć. Awans jest sukcesem
                                Minusem była niska frekwencja (20.000 z małym okładem) ale nie ma się co dziwić. Bilety na trybunie głównej zaczynały się od 90 PLN. Nie każdego stać na taki wydatek.
                                Jeden jedyny raz byłem na krytej na meczu z craxom co było chyba 5-0 jak usłyszałem siadaj bo zaslaniasz to powiedzialem nigdy więcej.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎