Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
    Sugerujesz, że Wiśle się nie chciało, wyszła żeby odwalić szychtę i do domu?
    Może źle to ująłem, ale temperatura tego meczu była tak letnia, a poziom techniczny i organizacyjny gry wiślaków tak mizerny, że właśnie takie skojarzenie mi się nasunęło.

    Comment

    • darek99
      Senior
      • 04-2002
      • 2147

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
      Niedługo Derby i mecz z Legią. Te mecze wyjaśnią o co gramy
      No to masz już jasność.
      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
      Epikur z Samos.

      Comment

      • bayern71
        Senior
        • 06-2006
        • 1004

        Jednak polskie drużyny nie mogą zagrać dwoch dobrych meczy w tygodniu. Po świetnym meczu w Bukareszcie przyszedł słaby mecz z Widzewem. Gdyby nie fantastyczna interwencja Kuciaka w pierwszej połowie mogłoby dojść do kompromitacji (w końcu gdzie szukać punktów jak nie z takimi drużynami). W drugiej lepiej i bramki wychowanków. Wielkie brawa dla Żyry (za bramkę i świetną akcję z pierwszej połowy gdzie po serii zwodów posadził na tyłku obrońcę) i Wolskiego.
        W skrócie armia czerwona została rozbita w Warszawie, a środę odbędzie się dorzynanie watah (używając nieskomplikowanego języka szefa polskiej dyplomacji).
        No i na koniec o dramatycznym zachowaniu kibiców z Łodzi. Nie wiem po co to jeździ po Polsce. Cały mecz wyzwiska, rzucanie rac (w tym na sektor z dzieciakami). Dramat.

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          To na pewno była milicja przebrana za kiboli.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
            No i na koniec o dramatycznym zachowaniu kibiców z Łodzi. Nie wiem po co to jeździ po Polsce. Cały mecz wyzwiska, rzucanie rac (w tym na sektor z dzieciakami). Dramat.
            Zapytaj Zythuma.

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              Against Modern Futbol i tyle w temacie . Kto tego nie rozumie, temu nie wytłumaczę.
              Zdrowa nienawiść jest też pozytywnym uczuciem

              ps. natomiast rozśmieszają mnie płacze legionistów po wpuszczaniu ich w Bukareszcie. Wejście na sektor gości na Legii to jest dopiero skandal włącznie ze zdejmowaniem butów
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • bayern71
                Senior
                • 06-2006
                • 1004

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                Against Modern Futbol i tyle w temacie . Kto tego nie rozumie, temu nie wytłumaczę.
                Zdrowa nienawiść jest też pozytywnym uczuciem

                ps. natomiast rozśmieszają mnie płacze legionistów po wpuszczaniu ich w Bukareszcie. Wejście na sektor gości na Legii to jest dopiero skandal włącznie ze zdejmowaniem butów
                Widzę, że w Łodzi powstaje nowa szkoła psychologii. Zdrowa nienawiść??? Co to takiego???
                Upokarzanie ludzi przez policję i ochronę jest żenujące. A Ty stosujesz zasady Kalego - jak warszawiaków trzepią na bramkach jest śmiesznie, a jak naszych to już skandal.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wejście na sektor gości na Legii to jest dopiero skandal włącznie ze zdejmowaniem butów
                  Wygląda na to, że poziom rewizji był wprost proporcjonalny do poziomu bydła.

                  Co do hasła Against Modern Football, wyjaśniam niezorientowanym. Chodzi o to, żeby bilety były tanie, a w zamian kibice będą robili na trybunach co chcą. Nie wiadomo, dlaczego właściciele klubów nie kwapią się do skorzystania z tej fantastycznej promocji.

                  A teraz na poważnie. Nie chciałbym, żeby atmosfera na meczach była taka, jak ostatnio na meczu Polski z Niemcami w Gdańsku, ale jeśli miałbym wybierać między piknikiem a napirzaniem racami, to wolę piknik. Pikniki szybciej nauczą się śpiewać, niż bydło przestanie być bydłem.

                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                    A teraz na poważnie. Nie chciałbym, żeby atmosfera na meczach była taka, jak ostatnio na meczu Polski z Niemcami w Gdańsku, ale jeśli miałbym wybierać między piknikiem a napirzaniem racami, to wolę piknik. Pikniki szybciej nauczą się śpiewać, niż bydło przestanie być bydłem.
                    Nie wiem Żą, ale chyba jesteś przebranym policjantem albo ukrytym zausznikiem premiera.

                    Tak czy inaczej podejrzewam, że po prostu nie znasz się na nowoczesnych metodach dopingowania.
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Nie jestem nawet kibicem w kapciach, bo nie mam kapci.

                      Comment

                      • Mason
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 3280

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Zdrowa nienawiść jest też pozytywnym uczuciem
                        Rzucanie racami w publiczność to pozytywne uczucie??
                        JEDNO PIVKO NEVADI!

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Na pewno ciepłe.

                          Comment

                          • peter007
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 2820

                            Samo ich odpalanie jest w porządku ale nie wszyscy dorośli do tego co z nimi robić i później zdziwienie, że jest zakaz ich wnoszenia
                            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                            Comment

                            • bayern71
                              Senior
                              • 06-2006
                              • 1004

                              W środę mecz się odbędzie bez udziału kibiców gości. W zamian za darmo wejdą dzieci. Można powiedzieć, że akcja "against modern football" (właściwie against children) nie do końca się powiodła. Teraz zostanie telewizor.
                              Generalnie to mnie to wkurza bo jednak mecz bez kibiców drużyny przeciwnej jest okaleczony ale nie wszyscy dorośli do pewnego standardu i towarzystwa.
                              Duże i dobrze zorganizowane grupy już na Ł3 były (choćby Ruch i Zabrze) ale potrafiły się skupić na dopingu swojej drużyny. Natomiast "czerwona armia" zachowała się podobnie jak "słynna" imienniczka z ZSRR.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Ja z ostatniej kolejki oglądałem dwa mecze
                                Lechia-"Lech" i Cracovia-"Polonia W"Bramek nie zobaczyłem , ale pierwszy mecz naprawdę dobry, drugi to po prostu masakra.Prezesi powinni porozganiać tych grajków, bo szczególnie druga połowa stała na żenującym poziomie
                                Co do rzucanych rac przez Widzew, kolejny strzał w kolano w ruchu kibicowskim.Szkoda słów.
                                Last edited by Pogoniarz; 26-10-2011, 18:14.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎