Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
    Mógłbyś rozwinąć temat? Bo skojarzenie kuriozalne.
    Kuriozalne jest też mieszanie polityki do piłki. Dzięki ekipie Tuska i jego orędownikom więcej skorzystała Legia niż Lechia, jak już idziesz tropem zabawianie się polityką przy piłce.

    Comment

    • bayern71
      Senior
      • 06-2006
      • 1004

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
      Kuriozalne jest też mieszanie polityki do piłki. Dzięki ekipie Tuska i jego orędownikom więcej skorzystała Legia niż Lechia, jak już idziesz tropem zabawianie się polityką przy piłce.
      Zgadzam się, że to jest kuriozalne. Ale nie ja to wymyśliłem. To Tusk wykorzystuje instrumentalnie piłkę nożną próbując odwrócić uwagę od prawdziwych problemów.
      A Lechii nie lubię i chętnie widziałbym ją w VI lidze. I jako kibic mam do tego prawo na razie.
      Czy Legia skorzystała na stadionie czy ITI jest kwestią dyskusyjną. Zobaczymy z jakim saldem zakończą tą inwestycję.

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        Bayern nie rozśmeszaj ludzi - stadion za 500 baniek dostaliście za free od miasta bo dzierżawa 2 bańki to jest śmieszna kwota (miasto praktycznie nigdy nie odzyska tych pieniędzy), szczególnie, że zarabiacie na tym na czysto 4 banki (dzierżawa 2, kontrakt z pepsi na 6), do tego bez stadionu nie byłoby sponsorów, zachwytów mediów itp więc Wasza przyjaźń z włądzą czy to wcześniej komunistyczną czy dzisiaj z PO przynosi Wam wymierne korzyści.

        Co do przedostatniej kolejki ligowej - niezłe rozstrzygnięcia z mojego punktu widzenia.
        Widać, że gdyby w Widzewie było trochę kasy to w oparciu o ten skład można by pograć o puchary conajmniej. Ale jak zawodnicy nie mają płacone to pokazują, że potrafią grać tylko wtedy jak im się zechce.
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • bayern71
          Senior
          • 06-2006
          • 1004

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
          Bayern nie rozśmeszaj ludzi - stadion za 500 baniek dostaliście za free od miasta bo dzierżawa 2 bańki to jest śmieszna kwota (miasto praktycznie nigdy nie odzyska tych pieniędzy), szczególnie, że zarabiacie na tym na czysto 4 banki (dzierżawa 2, kontrakt z pepsi na 6), do tego bez stadionu nie byłoby sponsorów, zachwytów mediów itp więc Wasza przyjaźń z włądzą czy to wcześniej komunistyczną czy dzisiaj z PO przynosi Wam wymierne korzyści.

          Co do przedostatniej kolejki ligowej - niezłe rozstrzygnięcia z mojego punktu widzenia.
          Widać, że gdyby w Widzewie było trochę kasy to w oparciu o ten skład można by pograć o puchary conajmniej. Ale jak zawodnicy nie mają płacone to pokazują, że potrafią grać tylko wtedy jak im się zechce.
          VanPurRz - chyba coś Ci się przytkało. Legia dostała owszem stadion od miasta. Ale stadion dostali od państwa także Lechia (emesowi się wydaje że go zbudowali kosmici), Śląsk, Korona, Wisła, Cracovia, Lech. Górnik i Jagiellonia się budują też nie za własne środki. Rozumiem, że ten stadion, który powstanie w Łodzi (już się zgubiłem czy dla RTS, ŁKS czy też wspólny) to ze składek członkowskich klubu kibica? No bo oczywiste jest, że nie będzie efekt przyjaźni z władzą???
          A co do waszej (RTS) gry w ostatnich kolejkach to jest zwykły wstyd. Chamskie podkładki Ruchowi i Lechii to był powrót do najgorszych lat Fryzjera.

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
            ....emesowi się wydaje że go zbudowali kosmici....
            Z moich wypowiedzi nic takiego nie wynika, ale co mi szkodzi wykazać się empatią, nie ewoluując tego wątku

            Comment

            • bayern71
              Senior
              • 06-2006
              • 1004

              Empatia jest bardzo pożyteczna w niektórych sytuacjach. To ja też już tylko suche fakty
              Koszt stadionu dla Lechii - 863 mln
              Koszt stadionu dla Legii - 460 mln
              No jakby nie liczył to jednak Lechii się to bardziej opłacało.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Zythum zapomniał o meczach szczególnie z Lechią i wielkim WIDZEWSKIM CHARAKTERZE, no cóż zdarza się pomylić
                U nas ciąg dalszy żenady.Awans z takim podejściem piłkarzyków jest niemożliwy.
                Mając taki skład i kasę jak na zaplecze powinni może "zgubić" do tej pory kilka punktów ,jest odwrotnie.No cóż widać nie każdemu zależy grać w e-klasie...


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Pogoniarzu czy koniecznie mam wyciągać podobne mecze innych drużyn? Czy wystarczy tylko mecz który się odbędzie a w którym kibice Wisły chcą porażki swojej drużyny aby Śląsk zdobył tytuł?
                  Ja osobiście nie cieszyłem się z porażki z Lechią bo nie jestem z Łodzi ale rozumiem nastawienie łodzian (temat nie na net) chociażby za vlepki i transparenty łks po wydarzeniach w Poddębicach.
                  Co do samego meczu to w ogóle go widziałeś? Ja byłem i obie drużyny grały padakę ale niemałą przyczyną była temperatura i pora meczu. Wreszcie czyżby Widzew był obecnie taką drużyną która nie może przegrać z Lechią? Zastanów się. Mieliśmy do meczu z nimi raptem dwie wygrane w rundzie rewanżowej i niewiele więcej punktów w tej rundzie od Lechii zdobyliśmy. Spotkały się dwie równe drużyny, jedna wygrała. A nie wygrała by gdyby sędzia uznał gola Matusiaka (czy myślisz, że Matusiak strzelał wiedząc, że sędzia i tak nie uzna? czy może fakt strzelenia gola przez Widzew świadczy, że wcale tego meczu nie chcieli nasi piłkarze przegrać?

                  I na koniec idąc Twoim tokiem rozumowania to Pogoń handluje większość meczów bo przecież przegrywa z drużynami lktóre są za nią w tabeli?
                  Ale łatwo się przyjmuje optykę która jest wygodna do preferencji klubowych (politycznych czy jakichkolwiek) a która niewiele ma jednak z rzeczywistością.

                  ps. Czy Legia też oddała mecz Lechii? To chyba jeszcze większa sensacja niż wygrana Lechii na Widzewie? Czy Ruch oddał punkty ŁKS? Wszak w tabeli dzieli ich przepaść?
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Pogoniarzu czy koniecznie mam wyciągać podobne mecze innych drużyn? Czy wystarczy tylko mecz który się odbędzie a w którym kibice Wisły chcą porażki swojej drużyny aby Śląsk zdobył tytuł?
                    [...]
                    Wypierz swoje brudy w innej wodzie. Wisła będzie się (ewentualnie) tłumaczyć za 5 godzin

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      PPS: VanPurRz, że Ty nie odróżniasz trybun od boiska to już bym się naprawdę nie spodziewał

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                        A ja chciałem pogratulować Legii Mistrzostwa
                        Z przyjemnością odszczekuję przedwczesne gratulacje!
                        Cieszy mnie też to, że dzisiaj WKS wygrał bo był lepszy od wiślackiej zbieraniny a nie dlatego, że zapłacił ca 400 tysięcy złotych.

                        Comment

                        • darek99
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 2147

                          Gratulacje dla WKS Śląsk Wrocław i wielki szacunek dla Oresta Lenczyka.
                          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                          Epikur z Samos.

                          Comment

                          • zipkeczup
                            Senior
                            • 07-2008
                            • 215

                            Chciałbym się mylić, ale chyba marzenia o Lidze Mistrzów znowu trzeba odsunąć na rok.
                            Ja podpisałem umowę na gajowego z wąsami.

                            Comment

                            • Ahumba
                              Senior
                              • 05-2001
                              • 8962

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zipkeczup Wyświetlenie odpowiedzi
                              Chciałbym się mylić, ale chyba marzenia o Lidze Mistrzów znowu trzeba odsunąć na rok.
                              OPTYMISTA
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                              Comment

                              • babalumek
                                Senior
                                • 02-2004
                                • 1207

                                Wracałem przez centrum z meczu żużlowego, mnóstwo ludzi w barwach zielonych w centrum, głównie oczywiście albo śpiewających kibiców koło 30 stki albo też śpiewających nawalonych małolatów. W każdym razie centrum miasta wygląda, jakby miasto zostało odbite jakiemuś wrogowi Znajomi kibice też balują, ale ja jutro do pracy iść muszę więc... Ja powiem tak. Każdy ma świadomość że Śląsk to nie drużyna na LM. Ale kto w zamian? Ruch? Legia sama sobie winna, z taką formą są obecnie słabsi od Śląska. Śląsk gra jak gra ale wygrywa. Oby tak samo było w pucharach.
                                MRKS Kuźnia Jawor

                                WTS Sparta Wrocław

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎