Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Fajnie zmontowany ten film i dużo ciekawych zdjęć w dobrej jakości a niektóre bardzo świeże, z wiosennej rundy. A, że robione pod tezę? Nasze dziennikarzyny też to robią...

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      Angole strasza swoich huliganów,że na Euro mogą dostać po głowie.Ha ha ha.Ale jaja.To tak jakby złodziej straszył kolegów po fachu przed wyjazdem do innego miasta bo tam sa lepsi "fachowcy".
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • kony
        breweriarz
        • 08-2005
        • 1701

        Podobno w trakcie kręcenia filmu rozmawiano też m.in. z Aviramem Baruchyanem ale on powiedział że jego nie wyzywali więc pominęli to przy montażu bo nie pasowało do tezy.

        Comment

        • Els
          Senior
          • 12-2011
          • 113

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          Tak jak zgadzam się, że jest problem z nienawiścią wśród kibiców, to ten reportaż wyrządza niedźwiedzią przysługę wszystkim tym, którzy próbują z nią walczyć. Bardzo stronniczy, a mapka to już w ogóle żenada.

          Co dwudziesty pracownik pracuje w szarej strefie. Dla połowy z nich jest to jedyna forma zarobkowania


          I hipokryta Stec. On i jego gazetka robią dokładnie to samo.
          Przypadkiem opisuje własne metody działania :

          https://www.facebook.com/kufleikapsle

          Comment

          • ppns
            Senior
            • 10-2002
            • 1737

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
            Walnie Jan Vincent Rostowski. Budżety samorządów mają być zrównoważone, [..]
            Swoją drogą to jest bardzo oryginalna teoria, żeby profesjonalny klub utrzymywało miasto. O ile dobrze wiem, zabrania tego ustawa o finansach publicznych. Miasto płaci więc za "szkolenie młodzieży", a klub robi z tym hokus pokus do czasu, aż zainteresuje się tym CBŚ.

            [..].
            Podziwiam Krzysiu Twój optymizm co do możliwości przestrzegania ustawy budżetowej
            przez samorządy w kwestii utrzymywania klubu sportowego przez miasto.
            Przykład Wrocławia , którego prezydent maniakalnie i bezrozumnie pompuje budżetowe
            pieniądze w podrzędny klub kopaczy ( WKS Śląsk ) , nastraja pesymistycznie.
            Cwaniactwo piłkarzyków w Oporowskiej w dojeniu miejskiej kasy ( kwoty są milionowe )
            przerasta wszelaką wyobraźnię , przy przerażającej nieudolności Wielkiego Sternika.

            Uprzedzając dalsze posty , ewentualnie ripostujące moją wypowiedź o cwaniaczkach
            ze Śląska Wrocław zapytam : Jak to możliwe , że w reprezentacji Polski na Euro 2012
            nie ma żadnego piłkarza z drużyny mistrza Polski?
            piwoppns@wp.pl

            Comment

            • Kwadri
              Senior
              • 10-2009
              • 1216

              AWANS !!!

              Hehe wygrana w Kątach Op. 4-1 i awans do A-Klasy !!!

              Last edited by Kwadri; 03-06-2012, 23:07.
              www.lkschmielowice.futbolowo.pl

              Comment

              • jacekwerner
                Senior
                • 05-2004
                • 2837

                Moje szczere gratulacje, ale teraz to ty chłopie trenuj, trenuj bo ty w A-klasie jesteś Zdrowie Twoje i kolegów z drużyny
                Ochotnicza Straż Piwna
                BAZA = 7446

                Comment

                • pizmak666
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 1898

                  "Ty mniej gorzałka pij! Ty więcej trenuj! Ty w A-klasie będziesz grał, Ty ciulu, Ty!"
                  „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                  "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                  Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                  Comment

                  • bayern71
                    Senior
                    • 06-2006
                    • 1004

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Od dawna słychać peany na temat geniuszu boskiego Leo. Ale jak sie temu lepiej przyjrzeć to wydaje się że jest on jest raczej mistrzem autokreacji. Oto skład z meczu z Ekwadorem na ostatnich MŚ
                    Artur Boruc - Marcin Baszczyński, Mariusz Jop, Jacek Bąk, Michał Żewłakow - Euzebiusz Smolarek, Radosław Sobolewski (68 min. - Ireneusz Jeleń), Mirosław Szymkowiak, Arkadiusz Radomski, Jacek Krzynówek (78 min. - Kamil Kosowski) - Maciej Żurawski (84 min. - Paweł Brożek).
                    Szymkowiak, Sobolewski - sami zrezygnowali, Radomski - dopiero dochodzi do siebie po kontuzji bo by grał. Baszczyński nie nadaje się w obecnej dyspozycji do gry w reprezentacji. Błaszczykowskiego nie było bo miał kontuzję. Za Sobolewskiego i Radomskiego wejdzie Dudka z Lewandowskim, a za Baszczyńskiego Wasilewski. Wszyscy z kręgu zainteresowania Janasa. Czyli grają ci sami tylko starsi.
                    Panie Beenhakker! Coś pan wniósł do polskiej piłki??? Bo co wynosisz to wiem.
                    Pozwoliłem sobie zacytować swojego posta sprzed lat. Leo już nie ma Bogu dzięki. Jest Franz, też niedobrze. Po Franzu jedziemy (ja jestem w pierwszym szeregu ponieważ uważam go za idiotę, który ma problem elementarnym myśleniem) ale skład jest zmieniony prawie w całości (zostali Błaszczykowski, Wasilewski i kawałek Dudki) i to jest pochwała.
                    Tym razem jestem jednak optymistą. Od czasów Bońka (czyli 82 bo 86 to już nie to) czyli 30 lat takich piłkarzy nie mieliśmy. Podwójni mistrzowie Niemiec (i to nie ława ale gwiazdy), Szczęsny, Obraniak (mam tu małe wątpliwości), Wolski, Rybus i reszta przeważnie solidnych graczy gwarantują nam niezły poziom gry.
                    Jest oczywiście minus czyli trener- przygłup. Zatrważające są stale fragmenty oraz brak werbalnej reakcji na wydarzenia boiskowe (tzn. zmiany) - o tzw. systemie gry (czy raczej jego braku) przez grzeczność przemilczę. A tyle de facto może wnieść trener. Czyli klasyczna dupa.
                    I teraz ciekawe co wygra. Geniusz Lewandowskiego czy prymitywizm Franza.
                    Ja jestem optymistą. Ci piłkarze są nową jakością w naszej piłce. Mają system gry we krwi. Dla mnie mecz każdy Borussi (Polonii ) Dortmund jest wydarzeniem weekendu a nasi krajanie rozdają w nich karty.
                    I jeszcze dodatkowo czekam na wykreowanie nowej gwiazdy (Wolski?)
                    Last edited by bayern71; 06-06-2012, 22:22.

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Też właśnie szukam analogii i różnic pomiędzy obecną sytuacją przedturniejową a poprzednimi. Gdy awansowali do Korei i Japonii, wiadomo - wmówili sobie, że są wielcy, były jakieś teksty o mistrzostwie, a rezultaty wszyscy widzieli. Przed mistrzostwami w Niemczech myślałem - drugi raz tego samego błędu nie popełnią. Niestety znowu okres przed turniejem został zmarnowany. Przed Austrią i Szwajcarią powiedziałem sobie: do trzech razy sztuka. Już nie skrewią! Autentycznie wierzyłem w "Benhałera", ale nasi znowu odstawali technicznie i motorycznie od prawie wszystkich.

                      Teraz, choć wyniki i gra są chyba lepsze niż przed tamtymi turniejami, paradoksalnie nie jestem nadmiernym optymistą, bo obecność kilku klasowych piłkarzy w drużynie jakoś za mało przekłada się na jej grę. Podobnie z tzw. utalentowaną młodzieżą - taki Wolski w ostatnich spotkaniach rozczarowywał. Dla mnie najlepszy mecz za Smudy rozegrali w Krakowie z USA. Przegrali go czy zremisowali, nie pamiętam, ale ciąg na bramkę mieli piękny. I tak bym chciał - mogą nie wyjść z grupy, ale niech dadzą radość z oglądania. Oczywiście mogą też wyjść przynudzając, biorę to , ale niech nie będzie tak, że skończą w fazie grupowej, jednocześnie przynudzając, jak podczas ostatnich turniejów.

                      Ale ogólnie nie mogę się już doczekać. Zawsze najbardziej lubiłem piłkę reprezentacyjną i każde MŚ czy ME oglądam prawie od deski do deski. W moim CV terminy rezygnacji z pracy dziwnie często pokrywają się z datami rozpoczęcia tych turniejów.
                      Last edited by żąleną; 07-06-2012, 00:26.

                      Comment

                      • Rzeszowiak
                        Piwny Radykał
                        • 04-2009
                        • 1596

                        A ja właśnie o Obraniaka się nie obawiam - to jest solidny gracz klasy europejskiej. Wychowany i ograny w dobrej lidze, dobry technicznie, na pewno turniej go nie przerośnie. Zresztą, jak nie Obraniak to kto...

                        Moim zdaniem największy problem to defensywni pomocnicy. O ile Polański radzi sobie w destrukcji, to wszyscy (Polański, Dudka, Murawski) są mało kreatywni. Jeśli wyłączą Obraniaka i Błaszczykowskiego okaże się, że nasza pomoc w ataku pozycyjnym nie istnieje.

                        Mnie osobiście nie przekonuje natomiast Rybus - sporo mu jeszcze brakuje aby zostać dobrym piłkarzem, ogrywanie kelnerów z Andory to jednak łatwiejsze zadanie niż walka z Grekami, Rosjanami czy Czechami.

                        No i ta lewa obrona....Boenisch przynajmniej ograny w Bundeslidze i nie spanikuje w meczu, ma też naprawde dobre dośrodkowanie, Wawrzyniak poza grą w Legii żadnych atutów już nie ma (o ile to jakikolwiek atut).

                        Comment

                        • Piecia
                          Senior
                          • 02-2002
                          • 3307

                          może o EURO porozmawiajmy tutaj?

                          wszystko co nie związane z tematyką serwisu, ogólne rozmowy.


                          wymaga to moim zdaniem oddzielnego tematu - na mniej niż 14 tyś odpowiedzi

                          PS. ktoś jutro na Grecji na narodowym?
                          Koniec i bomba,
                          Kto nie pije ten trąba !!!
                          __________________________
                          piję bo lubię!

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Balotelli - zobaczmy to jeszcze raz.


                            Comment

                            • Samael
                              Senior
                              • 09-2007
                              • 153

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Fornalik - kolejny Ślązak który kazał się pożreć?!
                              Hehe komiczny wybor nowego selekcjonera.To mozemy zapomniec o MŚ :/

                              Comment

                              • Rzeszowiak
                                Piwny Radykał
                                • 04-2009
                                • 1596

                                Polecam obejrzeć wypowiedź Piechniczka po wyborze selekcjonera Chyba jeszcze nie słyszałem nic tak żenującego dotyczącego naszej piłki kopanej.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎