Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    Wczoraj ok. 17 wyjeżdżałem z Poznania. Po drodze mijałem położoną na jakimś poznańskim wygwizdowie stacyjkę kolejowę. Setki funkcjonariusze policji, mnóstwo policyjnych samochodów, wozy strażackie. Myśleliśmy, że zdarzył się jakiś wypadek pociągów. A to były tylko przygotowania na przyjazd kibiców warszawskiej Legii.

    Comment

    • Aldach
      Senior
      • 07-2003
      • 1269

      Kiszot napisał(a)
      Chyba trzeba będzie z nimi pogadać po męsku
      Mam nadzieję, że obędzie się bez męskich rozmów bo znowu stadion zamkną . A Rozbark wygrał z Sośnicą 1:0. Pierwszy raz byłem na meczu z synem. Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że jak wpadłą bramka i publika (całe 100 osób) zaczęła się drzeć z radości to Tymek zaczął ryczeć ze strachu i trzeba go było uspokajać

      Comment

      • IX1
        Senior
        • 01-2004
        • 148

        Dosyć ciekawe roztrzygnięcia w pierwszej lidze.Polonia wygrywa z Groclinem(czyżby przebudzenie Polonii).Groclin zmniejszył do minimum swoje szanse na tytuł.Wisła Płock po zwycięstwie nad Polkowicami przedłużyła nadzieje Widzewa na utrzymanie się w lidze(chociaz sam Widzew potwierdził swoje aspiracje drugoligowe )
        Gratulacje dla Lecha za frekwencję,wasze
        Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Obejrzałem skrót z meczu Pogoni.Pierwsza bramka dla Pogoni.-powinien być spalony,w konsekwencji akcji ewidentny faul Bledzewskiego i karny.
          Brutalny faul Czerwca bez piłki -bez konsekwencji.Kosa bez piłki Czerwca-żółta kartka.Wbiegnięcie działaczy z Jaworzna na murawę i przepychanki z sędzią.W tej akcji uczestniczą też zawodnicy Szczakowianki i nic .Gol na 2:2-spalony zawodnik gości.
          Gol na 3:2 Trałka(piłkarz Pogoni)wyskoczył do piłki i z impetem wpadł na niego Bledzewski-(to działo się jednak w piątce),pilka przeleciała dalej i Masternak wpakował ją głową do bramki.Bramkarz udaje uraz po czzym wstaje i biegnie do arbitra i wrzuca mu ile wejdzie przez długi czas- i co? i nic!Po meczu Bledzewski żalił sie,że został staranowany przez dwóch zawodników Pogoni i wszyscy to widzieli .Przegrali ,gdyż nie potrafili wykorzystać kilku klarownych sutuacji i słabszej gry Pogoni.Na meczu około 18-19 tysięcy kibiców.
          Dalej dochodzę do siebie... po tych emocjach


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • darek99
            Senior
            • 04-2002
            • 2147

            Browa dla Legii, pojechali z Lechem aż miło
            Attached Files
            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
            Epikur z Samos.

            Comment

            • bury_wilk
              Senior
              • 01-2004
              • 2655

              No wreszcie. 3-1 z Groclinem i to w niezłym stylu. Mam nadzieje, ze teraz będzie tylko lepiej.

              Lubię kiedy się zieleni
              Lubię jak się piwo pieni...

              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

              Comment

              • albeertos
                Senior
                • 10-2001
                • 2313

                darek99 napisał(a)
                Browa dla Legii, pojechali z Lechem aż miło
                Gdyby pojechali "jak miło" to musiałoby być co najmniej 0-3.
                A poza tym ręka Jóźwiaka w polu karnym Legii w 24 minucie i sporo szczęścia w ostatnich minutach - Lech miał kilka okazji.
                (_)>
                Nigdy się nie poddawaj!!!
                Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                Lech jest tam gdzie jego wiara
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • szarpik
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 676

                  Tak naprawde to ta twoja Legia wcale nie była na boisku lepsza , mieli troche fuksa i troche przychylnego sędziego choć niestety wynik idzie w świat i tego nie da się zakwestionować
                  WWW.EKSTRAKLASA.NET

                  Comment

                  • darek99
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 2147

                    szarpik napisał(a)
                    Tak naprawde to ta twoja Legia wcale nie była na boisku lepsza
                    Wiem, to nie tak miało być, wiara w Poznaniu liczyła na święto i dobry wynik , a Legia zawaliła sprawę bo wygrała
                    Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                    Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                    skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                    Epikur z Samos.

                    Comment

                    • IX1
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 148

                      bury_wilk napisał(a)
                      No wreszcie. 3-1 z Groclinem i to w niezłym stylu. Mam nadzieje, ze teraz będzie tylko lepiej.

                      A ja mam nadzieję,że nie,następny mecz gracie z Widzewem.Jeśli Polonia wygra to ... nawet Franz nie pomoże
                      Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

                      Comment

                      • Wujcio_Shaggy
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 4628

                        Nie życzę Widzewowi spadku (wręcz przeciwnie), ale jeżeli w Wielką Sobotę Polonia zagra tak, jak w ostatnią sobotę (moim zdaniem najlepszy mecz KSP w całym sezonie), to Widzew nie może liczyć chociażby na punkt. Mam nadzieję, że chłopaki nie dojdą teraz do wniosku, iż są wystarczająco dobrzy, aby wygrać z Łodzianami "na stojąco", ale pokażą w tym (i kolejnych) meczach zaangażowanie i wolę walki od pierwszej do ostatniej minuty, czyli tradycyjną polonijną waleczność.
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                        Comment

                        • IX1
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 148

                          Myślę,że Smuda zmotywuje odpowiednio Widzewiaków do gry.On to potrafi.Mecz z Polonią może być początkiem walki o utrzymanie.
                          za Legię aby pokonała Polkowice(to jest też w interesie Polonii)
                          Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

                          Comment

                          • baklazanek
                            † 2014 Piwosz w Raju
                            • 08-2001
                            • 3562

                            Engel został menadżerem Poloni. Odnoszę wrażenie że były selekcjoner nie wie za bardzo co ze sobą zrobić. Raz mówi że chce zostać trenerem dobrej drużyny i już lada dzień podpisze kontrakt a jakiś czas później obejmuje stanowiska dyrektorskie w polskich klubach. Oby Poloni wyszło to na dobre.
                            Ciekawią mnie najbliższe mecze Poloni gdyż okaże się w nich czy rzeczywiście odzyskała wiarę oraz ich umiejętności są wysokie. Bo tak do końca nie wiadomo czy Groclin po prostu nie odpuścił sobie meczu.

                            Comment

                            • IX1
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 148

                              Mnie też dziwi porażka Groclinu,ale jeśli odpuścili mecz to byłaby to największa głupota z ich strony.Stracili szansę na mistrza Polski
                              Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 08-2001
                                • 3562

                                Nieraz tak jest jak się wygra parę meczy i to wysoko a następnie przyjeżdża się na mecz ze słabiutką drużyną i się ją lekceważy. Brakuje motywacji, chęci?? Nie wiem. Zobaczymy jak to będzie się dalej układać.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎