Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    A mnie z Polaków najbardziej podobał się Grosicki, nieźle szarpał, wygrywał sporo pojedynków, robił wiatr. Lewandowski moim zdaniem zagral bardzo przyzwoicie, pomagał w rozgrywaniu, uruchamiał skrzydłowych, do tego niezły występ Wszołka i Krychowiaka. Na minus Wawrzyniak, który dawał się ogrywać Milnerowi niemiłosiernie oraz Obraniak - wiem, oddał świetny strzał i miał asystę, ale poza tym podejmował całą masę niedobrych decyzji: niedokłądnie dogrywał, za długo przetrzymywał piłkę i zwalniał kontry.

    Ogólnie postawa naszych zasługuje na pochwałę, pzrede wszystkim walka do końca, mimo remisu gra o 3 pkt i wpuszczcenie drugiego napastnika na boisko. Nieźle kondycyjnie, nie było widać różnicy między naszymi ligowcami a gwiazdami Premier League. Po słabej postawie Ukrainy w ostatnich meczach przyszłość zaczyna wyglądać nieco optymistyczniej.

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Całkiem fajnie zagrali, tylko trochę wykończenia i ostatnich podań zabrakło. Czyli tego co zwykle. Różnica między Polską i Anglią jest niestety taka, że ci drudzy nawet w słabej dyspozycji, jak dziś i w większości ostatnich meczów na naszym terenie, urwą remis lub zwycięstwo, a my nawet z niezłą grą nie możemy postawić kropki nad "i". No cóż, przynajmniej nieźle się to oglądało. Grosicki trochę jeździec bez głowy, ale podoba mi się, że bez kompleksów podejmuje te rajdy i naprawdę jest szybki. Lewandowski szarpał, walczył, ale wolałbym, żeby robił to ktoś inny, a Lewy skupiał się na polowaniu na gole.

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        Piłkarsko po dramacie ery Smudy jest trochę lepiej. Niestety pracy jeszcze więcej. Moim zdaniem Lewandowski był bezproduktywny, jego szarpanie i szukanie gry miałoby sens, gdyby był lepiej wspierany z tyłu, czy to przez skrzydłowych czy przez środkowych pomocników. Ale to nie jego wina, taka karma.
        Wszołek pobiegał ale był raczej zagubiony. Grosicki był efektywniejszy. Duży pozytyw to środkowi obrońcy (i to nie dlatego, że Glik strzelił gola).
        Najbardziej rozczarował mnie Wawrzyniak i Polanski. W wypadku tego pierwszego to od wielu lat zachodzę w głowę dlaczego on jest etatowym reprezentantem? I zaraz sobie odpowiadam - wśród ślepców, jednooki królem.

        Comment

        • relaksio
          Member
          • 01-2009
          • 96

          Graczem meczu wybrałbym Krychowiaka.Lewy słabo, kilka dobrych podań i to tyle.Chyba nawet raz w światło nie strzelił.Groszek jak zwykle dobrze szarpał skrzydłem.
          Poza dużym błędem,gdzie Welbeck znalazł się się sam na sam z Tytoniem.Wasyl jak zawsze solidnie.
          Jedną z gorszych person był sędzia.Wyniku nie wypatrzył,ale jego faule nawet dyskusyjne nie były.
          Ogólnie byliśmy lepsi,ale bez ostatnich podań wiele się nie zdziała.
          Poprawić to i będzie dobrze.
          POLAKIEM jestem i dobre
          PIWO nie jest mi obce...

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            No i zapomniałem o najważniejszym dla mnie. Kadra wygląda na zespół składający się z grających w tym momencie najlepiej. Można by się przyczepić o pierwszy skład dla Grosickiego czy Polanskiego, o powołanie dla Mierzejewskiego ale zaczyna być tak jak być powinno. Dla mnie kadra nie może być 12 miesięcy trenowanym zespołem wybrańców, musi składać się aktualnie wyróżniających się piłkarzy i to trener odpowiada za to jak ich połączyć i umotywować. Panie Waldku, pan się nie boi...

            Comment

            • relaksio
              Member
              • 01-2009
              • 96

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
              Najbardziej rozczarował mnie Wawrzyniak i Polanski. W wypadku tego pierwszego to od wielu lat zachodzę w głowę dlaczego on jest etatowym reprezentantem? I zaraz sobie odpowiadam - wśród ślepców, jednooki królem.
              Może Boenish lepszy ?
              POLAKIEM jestem i dobre
              PIWO nie jest mi obce...

              Comment

              • Mason
                Senior
                • 02-2010
                • 3280

                Może byłby lepszy, gdyby grał.
                JEDNO PIVKO NEVADI!

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika relaksio Wyświetlenie odpowiedzi
                  Może Boenish lepszy ?
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                  Może byłby lepszy, gdyby grał.
                  Oczywiście, że nie ale to wybór między anginą a świnką

                  Comment

                  • relaksio
                    Member
                    • 01-2009
                    • 96

                    Wawrzyniak to nie klasa światowa, ale nie jest najgorszy.Może gra w kratkę, ale nie ma obecnie lepszego gościa na tą pozycję.
                    POLAKIEM jestem i dobre
                    PIWO nie jest mi obce...

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      Premier o kibicach, którzy wbiegli na płyte stadionu podczas niedoszłego meczu z Anglikami:
                      Ich akcja nikomu nie zagrażała. Moim zdaniem nie zasługują na karę. Trzeba dbać o bezpieczeństwo na stadionach, ale to była wyjątkowa sytuacja
                      A chłopaczki krzyczące "Donald matole..." zagrażali? Pewnie dlatego, że nie wstawiły się za nimi medialne pieski łańcuchowe z Wiertniczej?

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        W Białymstoku nie poszło o zagrażanie, tylko znieważanie.

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          W Białymstoku nie poszło o zagrażanie, tylko znieważanie.
                          A Donalda to znieważało? Którego? Zacytuję za bodaj Pińskim: Wiadomo, który jest matołem

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            A ilu Donaldów jest w rządzie? Przyśpiewka leci "Donald matole, twój rząd obalą kibole". Przepis o znieważaniu przedstawicieli organów państwowych jest kontrowersyjny, ale kibice robiący wielkie oczy, że ktoś ich oskarża o obrażanie (jak na filmie z Białegostoku: my obrażaliśmy? w jaki sposób?), po prostu się ośmieszają. Chyba że zatarła się u nich granica między słownictwem normalnym i obraźliwym, co w sumie nie dziwi.

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              Chodziło mi o zdarzenie kiedy pokazano transparent wyłącznie z napisem "Donald matole".

                              Ale nie w tym rzecz. Dla mnie sednem około kibolskich operacji jest instrumentalne traktowanie prawa, częste jego nadużywanie i pokazywanie, że wyłącznie władza ma monopol na jego interpretację. To prowadzi w pierwszej kolejności do strachu a w konsekwencji do wycofania się z jednego z najistotniejszych aspektów aktywności społecznej - monitorowania i krytyki postępowania władzy.

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Ok, o tym nie wiedziałem. Akcje antykibolskie są faktycznie przeprowadzane bezsensownie, bo siłowo i na zasadzie winy zbiorowej, ale czy mają coś wspólnego z ogólnym kneblowaniem ust narodowi? Moim zdaniem nie, choć wiem, że dla wielu kibiców tak, bo uważają się za jedynych prawdziwych przedstawicieli narodu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎