Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aldach
    Senior
    • 07-2003
    • 1269

    NO wierzę, że grupa ITI to nie jakieś leśne dziadki myślące tylko o wydrenowaniu klubu z kasy lub o pozyskaniu atrakcyjnych terenów w miastach. Pan Walter raczej poważnie podchodzi do swoich inwestycji. Szkoda tylko , że zainwestował w Legię a nie na przykład Polonię Bytom

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      Jutro w Płocku Wiślane derby. Wisła Płock kontra Wisła Kraków. Może uda się urwać jakieś punkty liderowi (Legia na pewno by się ucieszyła ). Petra nie przegrała jeszcze w tym sezonie meczu na własnym stadionie. Ja po cichu liczę na remis 2:2. I za to dzisiaj wypiję
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        Aldach napisał(a)
        NO wierzę, że grupa ITI to nie jakieś leśne dziadki myślące tylko o wydrenowaniu klubu z kasy lub o pozyskaniu atrakcyjnych terenów w miastach. (...)
        Z Legii to akurat nie bardzo da się kasę wydrenować (jakieś 19 milionów długu), a o tych terenach to coś tam ITI nie raz przebąkiwało - ale zobaczymy, może okaże się rzeczywiście poważną inwestycją w piłkę nożną; pierwszą z całego szeregu poważnych inwestycji w polskie kluby futbolowe.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          Pinio74 napisał(a)
          Petra nie przegrała jeszcze w tym sezonie meczu na własnym stadionie.
          nie zebym się czepiał szczegółów ale czy przypadkiem klub z Płocka nie nazywa się Wisła? juz swego czasu na Forum było o tym, że żenujące jest nazywanie klubów nazwami sponsorów (również i dla mnie ktos zwrócił z tego powodu uwagę jak napisałem Dospel zamiast GKS)

          Trzymajmy się historycznych i właściwych nazw klubów - precz z komercją
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • Pinio74
            Senior
            • 10-2003
            • 3881

            Piecia napisał(a)
            nie zebym się czepiał szczegółów ale czy przypadkiem klub z Płocka nie nazywa się Wisła? juz swego czasu na Forum było o tym, że żenujące jest nazywanie klubów nazwami sponsorów (również i dla mnie ktos zwrócił z tego powodu uwagę jak napisałem Dospel zamiast GKS)

            Trzymajmy się historycznych i właściwych nazw klubów - precz z komercją
            Niezupełnie się zgadzam, chociaż masz dużo racji, ale po kolei:
            Po pierwsze: napisałem Petra, bo nie chciałem powtarzać po raz kolejny nazwy Wisła.
            Po drugie: sponsorem jest Orlen a nie Petra.
            Po trzecie: jest to zupełnie inny przypadek niż Dospel. W Płocku są zatwardziali kibice, którzy uważają, że Petra jest jedyną słuszną nazwą i cały czas w ten sposób dopingują drużynę.

            Poza tym w porządku, mnie się nazwa WISŁA PŁOCK bardzo podoba.
            Twoje zdrowie
            Last edited by Pinio74; 09-04-2004, 14:23.
            BIRRARE HUMANUM EST

            Comment

            • biermann
              Senior
              • 09-2001
              • 2552

              Kryzys Arsenalu był krótszy niż co niektórzy się spodziewali, szkoda tylko, że przyszedł w takim momencie. Dziś zagrali już rewelacyjne 45 minut drugiej połowy pokonując Liverpool 4:2, a to co wyczyniał Henry mijając obrońców jak tyczki to zupełnie inna historia.
              Jak oni mogli tak kiepsko zagrać z Chelsea
              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                Nowy właściciel Legii będzie mógł zapewnić stabilność finansową oraz poziom sportowy nieco wyższy od tego jaki prezentuje Wisła Kraków. Szefostwo raczej nie zacznie wykładać pieniędzy na kontrakty w wysokości od 300 do 500 tyś. euro rocznie dla zagranicznych graczy. A z takimi kwotami dla solidnych graczy którzy mogli by zapewnić odpowiedni poziom musieli by się liczyć. Pozostanie więc chyba budowa zespołu oparta o polskich przeciętniaków uzupełnionych o zawodników zagranicznych niechcianych gdzie indziej.
                Pozwoli to pewnie na osiąganie 2 czy 3 rudny pucharu UEFA ale raczej na nic więcej.
                Wiem że to na tle innych drużyn spore osiągnięcie ale jednak chyba każdemu z nas marzy się polski klub który będzie w stanie konkurować przynajmniej z europejskimi średniakami.
                Oczywiście chciał bym się mylić i mam nadzieję że tak będzie.

                Comment

                • biermann
                  Senior
                  • 09-2001
                  • 2552

                  Oczywiście chciał bym się mylić i mam nadzieję że tak będzie.
                  To właściwie chciałbyś się mylić czy masz nadzieje, że tak będzie , bo ja mam nadzieję, że tak będzie tzn powstanie drużyna która będzie zdobywała góra 2 - 3 rundę pucharu UEFA, a w lidze mistrzów to wole widzieć Wisłę lub Groclin Dyskobolia.
                  I w ten sposób naraziłem sie Warszawiakom a teraz narażę sie Poznaniakom. Dla dobrego wizerunku polskich drużyn w przyszłorocznych pucharach lepsze będzie jak puchar Polski zdobędzie Legia a nie Lech, co pozwoli Groclinowi załapac sie do pucharów. No chyba, że zdaży się cud i Groclin będzie w pierwszej trójce, wtedy na sukcesie Legii mi nie zależy, choc wiem, że ewentulana przygoda Lecha w pucharach może się skończyć na rundzie wstępnej
                  "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                  Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                  Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                  Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                  Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                  Comment

                  • IX1
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 148

                    biermann napisał(a)
                    Dla dobrego wizerunku polskich drużyn w przyszłorocznych pucharach lepsze będzie jak puchar Polski zdobędzie Legia a nie Lech, co pozwoli Groclinowi załapac sie do pucharów. No chyba, że zdaży się cud i Groclin będzie w pierwszej trójce, wtedy na sukcesie Legii mi nie zależy, choc wiem, że ewentulana przygoda Lecha w pucharach może się skończyć na rundzie wstępnej [/B]


                    Nic dadać,nic ująć.Pewnie też się narażę Poznaniakom ale nie widzę Lecha podbijającego stadiony piłkarskie Europy.Chociaż...Groclinowi też nie dawano szans w meczach z Herthą.
                    Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

                    Comment

                    • baklazanek
                      † 2014 Piwosz w Raju
                      • 08-2001
                      • 3562

                      Wisła Płock-Wisła Kraków 4:2 do przerwy. Nie będe ukrywał że taki wynik mnie satysfakcjonuje
                      Widzew na razie jest do tyło o jedną bramkę. Jeżeli w drugiej połowie nie odrobią strat sytuacja może być naprawdę krytyczna.

                      Comment

                      • pjenknik
                        • 08-2001
                        • 3388

                        A Swornica Czarnowąsy pokonała 3:1 Polonię Bytom.
                        Po tej porażce trener bytomian podał się do dymisji.
                        Po co Swornica awansowała do 3 ligi?
                        Aby pokonać Odrę Opole i Polonię Bytom
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • pjenknik
                          • 08-2001
                          • 3388

                          No w Płocku 4:4. Brawo Frankowski!
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            Brawo Płock! Brawo Świt! Zaczyna być ciekawie.

                            Już niedługo szlagierem w naszej ekstrakasie będzie mecz

                            MKS Pogoń - Swornica Czarnowąsy.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • IX1
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 148

                              Polonia-Widzew 1-1.Gramy dalej
                              Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                pjenknik napisał(a)
                                A Swornica Czarnowąsy pokonała 3:1 Polonię Bytom.
                                Po tej porażce trener bytomian podał się do dymisji.
                                Po co Swornica awansowała do 3 ligi?
                                Aby pokonać Odrę Opole i Polonię Bytom
                                Cóż można powiedzieć.Wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd.Żeby chociaż to była przegrana po walce.Ale te skórokopy nawet nie zawalczyli tak i jak z Zagłębiem.
                                Tym razem chyba się nie skończy na gonieniu.Trzeba będzie gwiazdeczkom ręcznie wytłumaczyć na czym polega gra w piłkę nożną.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎