Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bayern71
    Senior
    • 06-2006
    • 1004

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie było się czym zachwycać. Pierwszy mecz - dzięki sędziemu (Bramka-spalony i kartka dla Molde nie wiadomo z czego). Drugi mecz - fart.
    Ale fakt liczy się awans/
    Absurd

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      Absurdem jest ogłoszenie przez trenera Legii, że plan minimum został wykonany...

      Comment

      • bayern71
        Senior
        • 06-2006
        • 1004

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
        Absurdem jest ogłoszenie przez trenera Legii, że plan minimum został wykonany...
        Dlaczego?
        Last edited by bayern71; 09-08-2013, 10:25.

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          Awans do LE
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Kibicom Lecha gratuluję głębokich historiozoficznych przemyśleń, którymi byli łaskawi podzielić się z innymi.

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Steaua Bukareszt na drodze Legii do LM.
              Kilka lat temu stanęła na drodze Zagłębia Lubin, z którym wygrała oba mecze jedną bramką.

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                To jak, będzie awans czy nie? Przeciwnik do wielkich nie należy.
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • Gringo
                  Senior
                  • 07-2007
                  • 2151

                  To się nazywa niefart. Jedyny polski klub który zasługuje na LE, trafia na Sevillę.
                  Ale jak spaść to z wysokiego konia.
                  Last edited by Gringo; 09-08-2013, 12:32.

                  Comment

                  • genea
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 1515

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                    To się nazywa niefart. Jedyny polski klub który zasługuje na LE, trafia na Sevillę.
                    Ale jak spaść to z wysokiego konia.
                    Trochę więcej optymizmu Koń jaki jest każdy widzi Jeszcze się okaże (czego życzę im z całego serca), że i tego konia zajeżdżą... Od Belgów też mieli przecież dostać oklep...
                    Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                    Bractwo Piwne

                    Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                    Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                    Comment

                    • pioterb4
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 4322

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dlaczego?
                      Legia w pucharach rozegrała w tym roku 4 mecze. 2 z kelnerami z Walii, których boisko wyglądało gorzej niż to przed moją podstawówką. Kolejne dwa mecze z drużyną która na chwilę obecną zajmuje 13ste miejsce w lidze norweskiej. Obu tych meczy Legia nie wygrała, o awansie zdecydowały gole strzelone na wyjeździe a właściwie gol.

                      Cele powinny być stawiane rozważnie, z uwzględnieniem możliwości, ale mimo wszystko w taki sposób by ich realizacja była jakąś wyraźną wartością. Ograliśmy ogórów z Walii, dowieźliśmy ledwo remis ze skandynawskim zapleczem i plan na ten rok wykonany? I to mówi trener mistrza Polski, drużyny najlepiej prosperującej finansowo w naszej lidze, z nowoczesnym stadionem i wielkimi ambicjami, które pan Leśniodorski podkreśla na każdym kroku? Kurde ja bym chciał mieć w swojej pracy takie cele na rok jakie mają nasi najlepsi drużynowi piłkarze. Będę wyrzucał śmieci po sobie i wyłączał komputer po pracy, cel minimum zrealizowany

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Trochę apropos Legii - nie zakończona czwarta kolejka a już tylko 4 zespoły są bez porażek. Wydawało się, że zeszły sezon był cienki ale ten jeden wskaźnik sugeruje, że dno przed nami.

                        Comment

                        • bayern71
                          Senior
                          • 06-2006
                          • 1004

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Legia w pucharach rozegrała w tym roku 4 mecze. 2 z kelnerami z Walii, których boisko wyglądało gorzej niż to przed moją podstawówką. Kolejne dwa mecze z drużyną która na chwilę obecną zajmuje 13ste miejsce w lidze norweskiej. Obu tych meczy Legia nie wygrała, o awansie zdecydowały gole strzelone na wyjeździe a właściwie gol.

                          Cele powinny być stawiane rozważnie, z uwzględnieniem możliwości, ale mimo wszystko w taki sposób by ich realizacja była jakąś wyraźną wartością. Ograliśmy ogórów z Walii, dowieźliśmy ledwo remis ze skandynawskim zapleczem i plan na ten rok wykonany? I to mówi trener mistrza Polski, drużyny najlepiej prosperującej finansowo w naszej lidze, z nowoczesnym stadionem i wielkimi ambicjami, które pan Leśniodorski podkreśla na każdym kroku? Kurde ja bym chciał mieć w swojej pracy takie cele na rok jakie mają nasi najlepsi drużynowi piłkarze. Będę wyrzucał śmieci po sobie i wyłączał komputer po pracy, cel minimum zrealizowany
                          Cel minimum (bo chyba nie chwyciłeś) został postawiony rozważnie. Był nim awans do fazy grupowej któregoś z pucharów. Dzięki temu zarobili około 18 mln i zbilansowali budżet. A czy udało się to w trzech, pięciu czy 38 meczach nikogo nie obchodzi. Dzięki temu znów jesteśmy w piłkarskiej Europie,
                          Tak na marginesie w zeszłym roku mistrz Polski został znokautowany przez inne "skandynawskie zaplecze". I planu minimum nie wykonał.
                          Prezes Legii nazywa się Leśnodorski. Oszczędź sobie takich prymitywnych żartów.

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Ojej. Chciałem coś napisać o Legii, ale chyba dam spokój. Nie chcę wyjść na prymitywa lub Legiożercę.

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              Ja napiszę - wczoraj oglądałem większą część meczu Pogoń - Śląsk, i mimo całej bylejakości było to znacznie lepsze widowisko niz popisy Legii w LM.

                              Comment

                              • pioterb4
                                Senior
                                • 05-2006
                                • 4322

                                Dzięki Bayern a wyjaśnienia. Bo wiesz, ja naiwnie myślałem, ze celem minimum dla mistrza Polski to powinien być awans do Ligi Mistrzów a nie "jakiejś fazy pucharowej jakiś europejskich rozgrywek". Za rok proponuję ustawić cel minimum na awans do drugiej rundy pucharu Polski, będzie jeszcze bardziej na wyciągnięcie ręki.

                                Cel minimum to taki zakres obowiązków podstawowych - nasze zadania zostały wykonane, wszystko co poza nie wykracza to bonus. Jeśli dla Legii pokonanie 13stej drużyny Norwegii, której nazwisk piłkarzy nikt poza Norwegią nie zna to szczyt marzeń to ok, nie mam więcej pytań.

                                Przepraszam za przekręcenie nazwiska pana prezesa, zrobiłem to nieumyślnie - pisałem z pamięci. Teraz kiedy jego team pogromił (dwukrotnie remisując) Molde na pewno lepiej mi się ono utrwali w pamięci.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎