Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darek99
    Senior
    • 04-2002
    • 2147

    1. Wisła Kraków 18 - 43
    2. Legia Warszawa 18 - 41
    3. Amica Wronki 18 - 39
    Legia Warszawa - Górnik Polkowice 3 - 0

    Robi się ciasno i bardzo ciekawie.
    W przyszłą sobotę mecz na szczycie, jak myślicie, kto będzie liderem ?, ja już wiem
    Attached Files
    Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
    Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
    skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
    Epikur z Samos.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Ahumba napisał(a)
      Brawo Płock! Brawo Świt! Zaczyna być ciekawie.

      Już niedługo szlagierem w naszej ekstrakasie będzie mecz

      MKS Pogoń - Swornica Czarnowąsy.
      Co?Jak?Kto z kim?


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Piecia
        Senior
        • 02-2002
        • 3307

        Dziś pierwsze 3 pkt Jagiellonii tej wiosny - pierwsza połowa fatalna i żenujaca i do przerwy 0-1, w szatni chyba była meska rozmowa i od razu po przerwie Białostoczanie rzucili się do ataku, co przyniosło 2 gole
        Jagiellonia -Piast Gliwice 2-1

        Następna stacja - Legia Warszawa (juz we wtorek)

        Chłopaki się nie przemeczyli - jesli zagraja jak w pierwszych 10 minutach 2 połowy jest szansa na niespodziankę

        Last edited by Piecia; 10-04-2004, 22:22.
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          A trener Jabłoński musi mieć niezły mętlik w głowie. Drużyna strzela dużo bramek i umie przycisnąć najlepszych ale pod koniec albo opadają z sił bądź następuje dekoncentracja. W szatni chyba część zespołu gani za brak konsekwencji w obronie a innych nagradza za skuteczną grę. Tak wiem to cała drużyna odpowiada za obronę i atak. Ale np. trudno mieć pretensje do takiego Jelenia który strzela po dwie bramki w meczu.
          Ciekawi mnie czy prezes Drzymała ma jeszcze zaufanie do trenera swojego zespołu czy jutro bądź w najbliższych dniach usłyszymy o jego zwolnieniu. Ja stawiam że Dusan jeszcze troszkę popracuje.

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Pogoń już prawie dopłynęła do pierwszej ligi, za nią się kotłuje. Brawa dla Arki za zwycięstwo z Cracovią .
            Ciekawie dzieje się w pierwszej lidze, spisany na pewną degradację Świt znów wygrywa, na drugim biegunie Groclin znów przegrywa. Ciekawe, czy Radolsky pakuje już walizki?

            Comment

            • krzysfryna
              Senior
              • 06-2003
              • 107

              Szanowni forumowicze popadaciw w jakieś dziwne skrajności (nie wszyscy ale większość) z jednej strony cieszycie się że polskie kluby pozyskują sponsorów strategicznych i będzie kasa na zawodników,stadion itd.itp; a z drugiej strony prawie że nienawidzicie drużyn które mają baaardzo bogatych sponsorów (Real,Milan...) więc co to jest zazdrość że kluby z zagranicy mają lepiej,przecież nikomu z nieba nic niespadło jeszcze,każdy ma tyle na ile go stać(tak według mnie) po co komu życzyć źle przecież to i tak jest sport więc każdy może wygrać z każdym,a tak do przykładu to np: niekibicowałbym za takim ,dajmy na to, Monaco bo Oni i tak po sezonie najlepszych zawodników sprzedadzą i liczyć się w następnym sezonie niebędą.Faktem jest również że jakby wygrywały tylko kluby bogate to byłoby nudno ale jak już napisałem to jest sport i każdy z każdym może w każdej chwili wygrać, a ja oglądając jakikolwiek mecz kieruję się zasadą "Niech wygra lepszy".

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Łaaa, jakie długie zdanie, gratulacje!

                Większość z nas wykazuje niechęć nie wobec bogatych w ogólności, a tych, którzy wykorzystują swoje bogactwo do opętańczego wykupu gwiazd, w czym kiedyś celował Milan i czołowe kluby włoskie (oprócz Juventusu), a ostatnio Real.

                Ja tam wolę np. Ajax, który graczami swojej szkółki talentów wzbogaca rynek piłkarski. Manchester Utd też do biednych nie należy, co nie przeszkadza mu to prowadzić świetnej szkółki i wprowadzać jej zawodników do pierwszego zespołu (choć ostatnio jakoś rzadziej).

                Comment

                • szarpik
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 676

                  Ależ piękny świąteczny prezent zrobili swoim kibicom piłkarze KOLEJORZA , pokonując Groclin na ich terenie , rewelacyjny mecz jestem pod tak dużym wrażeniem że nie moge długo pisać więc kończe posta , teraz w srode z GKS i jesteśmy w finale pucharu!!!!!!
                  WWW.EKSTRAKLASA.NET

                  Comment

                  • Wujcio_Shaggy
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 4628

                    IX1 napisał(a)
                    Polonia-Widzew 1-1.Gramy dalej
                    Ano: gramy. Ale musimy grać lepiej - jeden mecz z Grodziskiem wiosny nie uczynił... Czy piłkarze KSP musieli znów "zepsuć" święta swoim kibicom???
                    Polonia zremisowała wygrany mecz - mimo, że była lepsza od Widzewa (nie sądzę, żebym się naraził Widzewiakom - obiektywnie trzeba to przyznać). Jednak Widzew pokazał olbrzymią wolę walki, której tym razem Czarnym Koszulom zabrakło: murowanie 1-0 musiało skończyć się remisem przy ambitnej grze przeciwnika.
                    Nie wiem, czy to przypadkiem nie jest minimalizm trenera Broniszewskiego (gdy prowadził Polonię 7 lat temu większość meczów kończyła się wynikiem 1-0). Jeśli tak, to oby zniknął on w meczu z Katowicami w przyszłą sobotę.

                    PS. Liberda chyba sobie odpocznie w następnej kolejce - ale faktem jest, że Lech pokazał pazury.
                    Last edited by Wujcio_Shaggy; 11-04-2004, 18:19.
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                    Comment

                    • darek99
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 2147

                      Jutro mecz 1/2 Pucharu Polski, Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, relacja z meczu w TV regionalnej o 16.30.
                      Może być ciekawy mecz
                      Attached Files
                      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                      Epikur z Samos.

                      Comment

                      • zythum
                        Kot Makawity
                        • 08-2001
                        • 8305

                        żąleną napisał(a)
                        Łaaa, jakie długie zdanie, gratulacje!

                        Większość z nas wykazuje niechęć nie wobec bogatych w ogólności, a tych, którzy wykorzystują swoje bogactwo do opętańczego wykupu gwiazd, w czym kiedyś celował Milan i czołowe kluby włoskie (oprócz Juventusu), a ostatnio Real.

                        Ja tam wolę np. Ajax, który graczami swojej szkółki talentów wzbogaca rynek piłkarski. Manchester Utd też do biednych nie należy, co nie przeszkadza mu to prowadzić świetnej szkółki i wprowadzać jej zawodników do pierwszego zespołu (choć ostatnio jakoś rzadziej).
                        Mnie chodzi o to, że bogaci swoje bogactwo wykorzystują NIEUCZCIWIE - ile było meczy gdy sędziowie pilnowali aby Real czy Milan czasem nie odpadł, nie lubię ich też za lekceważenie innych i próby stworzenia chorego tworu ligi bogatych w których graliby tylko bogaci (G-14) gdy urok futbolu polega na niespodziankach i równych prawach każdego zespołu. Nie znoszę ich arogancji i buty, tego, co przez nich zrobiono z Pucharu Mistrzów zamieniając go w Ligę Pseudomistrzów.
                        To inaczej miało być, przyjaciele,
                        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                        Rządzący światem samowładnie
                        Królowie banków, fabryk, hut
                        Tym mocni są, że każdy kradnie
                        Bogactwa, które stwarza lud.

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          Wujcio_Shaggy napisał(a)
                          Polonia zremisowała wygrany mecz - mimo, że była lepsza od Widzewa (nie sądzę, żebym się naraził Widzewiakom - obiektywnie trzeba to przyznać).
                          *Norbert Tyrajski:"Bylismy lepsi"

                          Remis z Polonią to sukces czy porażka Widzewa?
                          Z przebiegu meczu byliśmy zespołem lepszym. Potwierdzają to ludzie siedzący na trybunach. Byliśmy bardziej poukładanym zespołem. Remis cieszy bo Polonia nam nie odskoczyła i w dalej się liczymy w walce o utrzymanie.


                          hihihihi - jak zwykle, różne opinie
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • IX1
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 148

                            Moim zdaniem jest to sukces Widzewa.Choćby z tego względu,że wyrównującego gola zdobyli w końcówce meczu a to oznacza,że grali ambitnie,nie odpuścili.Taka postawa rokuje nadzieję na utrzymanie się w lidze.
                            Za RTS
                            Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

                            Comment

                            • darek99
                              Senior
                              • 04-2002
                              • 2147

                              Moim zdaniem w meczy Polonia-Widzew 1-1 wygranymi są Engel i Smuda
                              Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                              Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                              skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                              Epikur z Samos.

                              Comment

                              • bury_wilk
                                Senior
                                • 01-2004
                                • 2655

                                A dla mnie to mała porażka Polonii i wielka Widzewa. Tak naprawdę ten remis chyba nikomu nie odpowiada. Mam nadzieję, że z GKS-em Polonia zagra lepiej, skuteczniej i przede wszystkim do końca. Wtedy powinny być 3 punkty.

                                Lubię kiedy się zieleni
                                Lubię jak się piwo pieni...

                                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎