Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
    chyba nie chcesz w publicznym miejscu kibicować w niemieckich barwach
    Sugerujesz, że prawdziwi kibice mogliby okazać się nietolerancyjni? Wstydziłbyś się.

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
      Szef austriackiego MSW powiedział, ze Austria, która oczekuje przyjazdu ponad półtora miliona kibiców, zamierza już na granicach zawracać chuliganów mogących zakłócić przebieg Mistrzostw....
      Najgorsze jest to, że Austria nastawia się na samych pikników. Nie będzie żadnych opraw na meczach. Nie zaprosili nawet Polonii Bytom.

      Comment

      • biermann
        Senior
        • 09-2001
        • 2552

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
        chyba nie chcesz w publicznym miejscu kibicować w niemieckich barwach
        To taki głupi to ja już nie jestem, może głupi ale taki to już nie
        Last edited by biermann; 07-06-2008, 09:51.
        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

        Comment

        • pizmak666
          Senior
          • 12-2006
          • 1898

          Z innej beczki : Browar Janów Lubelski sponsorem kopaczy Stali Stalowa Wola
          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

          Comment

          • babalumek
            Senior
            • 02-2004
            • 1207

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
            Sugerujesz, że prawdziwi kibice mogliby okazać się nietolerancyjni? Wstydziłbyś się.
            Ja bym tam do Niemca ubranego w niemieckie stroje i kibicującemu swoim (bez obrażania naszych rzecz jasna) nic nie miał. Ale gdyby Polak z czymś takim wyskoczył... no wariat po prostu
            MRKS Kuźnia Jawor

            WTS Sparta Wrocław

            Comment

            • pirackamuza
              Senior
              • 12-2004
              • 1903

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja bym tam do Niemca ubranego w niemieckie stroje i kibicującemu swoim (bez obrażania naszych rzecz jasna) nic nie miał. Ale gdyby Polak z czymś takim wyskoczył... no wariat po prostu
              Wariat? Raczej samobójca.
              Toruń przeprasza za Radio Maryja
              www.bobofruty.pl

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
                Wariat? Raczej samobójca.
                Zauważ, że samobójca któremu się nie udało automatycznie trafia na badania psychiatryczne.

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  No i po pierwszym meczu Euro.Poziom taki sobie i bardzo szczęśliwe zwycięstwo naszych południowych sąsiadów.
                  Ja z przyczyn technicznych nie mogłem być na meczu Pogoni w Kamieniu Pomorskim ,który zakończył się bezbramkowo Przed barażami wygląda ,to bardzo źle
                  Byłem za to na Stali,która zrehabilitowała się za porażkę 0:6 w Ustroniu Morskim i pokonała po emocjonującym i stojącym na naprawdę dobrym poziomie meczu Piast Choszczno 3:1.Szkoda,tylko ,że trójka arbitrów nie miała jakiegokolwiek pojęcia o sędziowaniu.Jakieś dziwne spalone,nie uznana prawidłowo zdobyta bramka przez Piasta przy stanie 3:1,brak reakcji na wyzwiska ,aż do pewnego momentu...,zawodnik Stali dostaję idealną piłkę wychodzi z własnej połowy,jest sam na sam z bramkarzem ,a debil gwiżdże spalonego-reakcja piłkarza :"czy ciebie ku...już do reszty popier... "i w efekcie w sumie zrobił prawidłowo ,bo dał czerwoną kartkę,ale wcześniej popełnił masakryczny błąd.
                  Jeżeli chodzi o sytuacje pod bramkami,to Stal miała ich mnóstwo,ale Piast także miał ich sporo.Generalnie zasłużone zwycięstwo Stalowców,ale zespół z Choszczna naprawdę pokazał się z bardzo dobrej strony.


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja bym tam do Niemca ubranego w niemieckie stroje i kibicującemu swoim (bez obrażania naszych rzecz jasna) nic nie miał. Ale gdyby Polak z czymś takim wyskoczył... no wariat po prostu
                    Macie coś z oczami? Jest na forum Prawdziwy Kibic prawdziwej Polonii Bytom. Nawet się podpisuje w obcym języku.

                    Comment

                    • lzkamil
                      kierowca bombowca
                      • 01-2003
                      • 3611

                      No i pierwszy mecz obejrzany, rzeczywiście Czesi mieli fuksa, Szwajcarzy więcej z gry i zasłużyli co najmniej na remis, no ale wygrali ci którym kibicowałem
                      Lepszy jabol pod okapem
                      niż GŻ, CP i KP !


                      Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                      Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                      Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                      Comment

                      • babalumek
                        Senior
                        • 02-2004
                        • 1207

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                        No i po pierwszym meczu Euro.Poziom taki sobie i bardzo szczęśliwe zwycięstwo naszych południowych sąsiadów.
                        Ja z przyczyn technicznych nie mogłem być na meczu Pogoni w Kamieniu Pomorskim ,który zakończył się bezbramkowo Przed barażami wygląda ,to bardzo źle
                        Byłem za to na Stali,która zrehabilitowała się za porażkę 0:6 w Ustroniu Morskim i pokonała po emocjonującym i stojącym na naprawdę dobrym poziomie meczu Piast Choszczno 3:1.Szkoda,tylko ,że trójka arbitrów nie miała jakiegokolwiek pojęcia o sędziowaniu.Jakieś dziwne spalone,nie uznana prawidłowo zdobyta bramka przez Piasta przy stanie 3:1,brak reakcji na wyzwiska ,aż do pewnego momentu...,zawodnik Stali dostaję idealną piłkę wychodzi z własnej połowy,jest sam na sam z bramkarzem ,a debil gwiżdże spalonego-reakcja piłkarza :"czy ciebie ku...już do reszty popier... "i w efekcie w sumie zrobił prawidłowo ,bo dał czerwoną kartkę,ale wcześniej popełnił masakryczny błąd.
                        Jeżeli chodzi o sytuacje pod bramkami,to Stal miała ich mnóstwo,ale Piast także miał ich sporo.Generalnie zasłużone zwycięstwo Stalowców,ale zespół z Choszczna naprawdę pokazał się z bardzo dobrej strony.
                        A dla mnie wczorajsze 2 mecze były niezłe. Emocjonujący pierwszy mecz, no i szkoda Szwajcarów, którzy nie zasłużyli na porażkę, a na dodatek stracili jeszcze Freya. Natomiast w drugim meczu świetnie zaprezentowała się Portugalia i jak tak dalej będą grali, to na pewno zajdą baaardzo wysoko.
                        A dzisiaj w końcu grają nasi. Według mnie 1:2 w plecy, nie ma się raczej co oszukiwać, Niemcy mają to do siebie że nawet gdy grają słabo to potrafią co najmniej zremisować. Ale ciekaw jestem co pokażą Polacy, oby tylko nie było jak w Korei, że słomianego zapału starczyło na pierwsze 15 min. Oj chyba jutro do roboty się spóźnię
                        Stal godnie zakończyła sezon, Pogoń wygrała ligę, ale to takie trochę naciągane. 80% meczów u siebie, kilka walkowerów itp. Zobaczymy ile są warci w wyższej lidze. A w barażach mogą trafić np. na zwycięzcę naszej dolnośląskiej ligi - Polonię/Spartę Świdnica. Ostatnio znowu grają bardzo dobrze, więc Szczecinianom jakby na nich trafili, na pewno łatwo nie będzie.
                        MRKS Kuźnia Jawor

                        WTS Sparta Wrocław

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10738

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                          A w barażach mogą trafić np. na zwycięzcę naszej dolnośląskiej ligi - Polonię/Spartę Świdnica. Ostatnio znowu grają bardzo dobrze, więc Szczecinianom jakby na nich trafili, na pewno łatwo nie będzie.
                          a zwłaszcza jak Krzysiu wybierze się na stadion
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • zAjkA
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 1089

                            Nie wiem jak wy ale ja typuje 3:1 dla nas w starciu z Niemcami.
                            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Skandal! Trener reprezentacji narodowej najprawdopodobniej nie zna hymnu. Nie śpiewał.

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎