Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Speedway czyli żużel :-)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    Polonia zaliczyła chyba największą wpadkę w swojej historii występów w e-lidze, przegrali w Lesznie 73:17 .
    Ale rekord należy niestety do gdańskiego GKS-u, dostali chyba 2 lata temu 75:15 ale nie pamiętam z kim wtedy jeżdzili

    Comment

    • pjenknik
      • 08-2001
      • 3388

      Moja drużyna pokonując 33 : 57 Start Gniezno przypieczętowała awans do I ligi Wreszcie jakaś jaskółka na opolskim żużlowym niebie, jakiś promyk nadziei
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • iommi
        Senior
        • 07-2003
        • 1522

        ... a mój RKM Rybnik po rocznym pobycie w Ekstralidze spadł do pierwszej ligi. Tak więc do zobaczenia za rok na stadionie Opolu Pjenknik!
        *****************************

        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

        *****************************

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          skandal napisał(a)
          Ale rekord należy niestety do gdańskiego GKS-u, dostali chyba 2 lata temu 75:15 ale nie pamiętam z kim wtedy jeżdzili

          Nie przypominam sobie aż tak wysokiej porażki. To by oznaczało, że wszystkie biego skończyły się wynikiem 1:5. Trudno mi uwierzyć, żeby coś takiego mogło się w naszj lidze wydarzyć, choćby ze względu na możliwe defekty i wykluczenia.

          Comment

          • kishar
            Senior
            • 10-2003
            • 1691

            A ja teraz czekam tylko na mecze TŻ Lublin z Zieloną Góra i powrót(oby) Lublina do ekstraklasy.

            Comment

            • iommi
              Senior
              • 07-2003
              • 1522

              kishar napisał(a)
              A ja teraz czekam tylko na mecze TŻ Lublin z Zieloną Góra i powrót(oby) Lublina do ekstraklasy.
              Na Zielonkę wystarczy odpowiednie przygotowanie toru - wczoraj w Rybniku zupełnie nie radzili sobie z "kopną" nawierzchnią. Nawet nasze rybnickie żużlowe mizeroty były zdziwione, bo większość z zawodników ZKŻ (Huszcza, Kłopot, Kruk, Marcinkowski i Suchecki) nie potrafiła utrzymać się motocyklu, upadków i symulowanych defektów też było sporo...
              *****************************

              Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

              *****************************

              Comment

              • Kiena
                Member
                • 05-2003
                • 37

                iommi napisał(a)
                Na Zielonkę wystarczy odpowiednie przygotowanie toru - wczoraj w Rybniku zupełnie nie radzili sobie z "kopną" nawierzchnią. Nawet nasze rybnickie żużlowe mizeroty były zdziwione, bo większość z zawodników ZKŻ (Huszcza, Kłopot, Kruk, Marcinkowski i Suchecki) nie potrafiła utrzymać się motocyklu, upadków i symulowanych defektów też było sporo...
                U nas w Lublinie robi się tor przczepny. Liczę więc, że Huszcze i inne sobie na nim nie pośmigaja. Najlepiej z ekipie z Zielonki może wypaść... Lee Richardson, który jeździł u nas w tamtym roku i jeździłby też i teraz gdyby nie dranie z GKSŻ.
                Nie mogę się już doczekać meczu 10.10. Szkoda tylko, że do niego jeszcze tyle czasu. Chyba niezbyt mądrze ułożono ten terminarz...

                Comment

                • skandal
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 1439

                  Nie przypominam sobie aż tak wysokiej porażki. To by oznaczało, że wszystkie biego skończyły się wynikiem 1:5. Trudno mi uwierzyć, żeby coś takiego mogło się w naszj lidze wydarzyć, choćby ze względu na możliwe defekty i wykluczenia.
                  Tak było-przegrywali wszystkie po 5:1, możliwe że jeździli wtedy z WTS-em, było to jakiś czase temu i GKS spadał wtedy z extraligi

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Pamiętam tamte czasy, ale nie pamietam takiego wyniku, tak dokładnego. O ile oamiętam, była raz olbrzymia porażka, ale suma punktów nie dawała wtedy 90.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Znalazłem taki wynik: Unia Leszno- Wybrzeże Gdańsk (73:17) w 2002 r.

                      Comment

                      • Himen
                        Senior
                        • 06-2003
                        • 129

                        Nareszcie w Tarnowie mamy jakieś mistrzostwo!

                        Comment

                        • Maremali
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 1955

                          No i po trzech vicemistrzostwach Crumpowi udało się stanąć na najwyższym stołku. Dzisiejsze widowisko niezbyt ciekawe jak wystartowali tak dojeżdzali do mety . Pocieszeniem jest fakt, że Hampelek w końcowej klasyfikacji zajął 8 miejsce co daje mu pewny start w przyszłorocznych rozgrywkach GP. Gollob tym razem jechał na luzie i o dziwo stanął na podium co mu się w tym roku rzadko zdarzało . A miało być tak pięknie po pozystaniu bogatego sponsora jakim jest Rafineria z grupy Orlen, na początku sezonu zapowiadał walkę o mistrzostwo .
                          http://maremali.web-album.org/

                          Comment

                          • skandal
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 1439

                            Pamiętam tamte czasy, ale nie pamietam takiego wyniku, tak dokładnego. O ile oamiętam, była raz olbrzymia porażka, ale suma punktów nie dawała wtedy 90.
                            Jakoś nie mogę znaleźdz tego wyniku może to było jeszcze wcześniej, ale dałbym sobie głowe uciąć że tak było - chyba że akurat coś sobie tym razem uroiłem - tak też może być

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Znalazłem taki wynik: Unia Leszno- Wybrzeże Gdańsk (73:17) w 2002 r.

                              Comment

                              • Maremali
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 1955

                                cyt. z Przeglądu Żużlowego:
                                "Sponsor pierwszoligowej drużyny GTŻ Grudziądz w zakończonym sezonie Browary Grudziądzkie nie uregulował wszystkich należności finansowych wobec klubu. Kwota jaka powinna wpłynąć na konto klubowe z tytułu sponsoringu wynosi ok. 50 tys. zł. Pieniądze te miały być przeznaczone na uregulowanie wszystkich należności za media oraz resztę wypłat dla zawodników. W związku z tym zarząd klubu wystosował do Browarów Grudziądzkich propozycję przedłużenia płatności kolejnej transy należności."
                                http://maremali.web-album.org/

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎