Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Speedway czyli żużel :-)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maremali
    Senior
    • 05-2002
    • 1953

    Po masakrze w derbach, Poloniści pokonali Włókniarza niestety deszcz odebrał szanszę na bonus. Drużynowego GP nie miałem okazji obejrzeć gdyż powtórki jeszcze nie bylo a transmisja nagrała mi się tylko do 19 biegu Gratulacje dla całej ekipy i wielki szacun dla leszcyńskich kibiców wiernie dopingujących reprezentację na Smoczyku
    http://maremali.web-album.org/

    Comment

    • arzy
      Senior
      • 06-2002
      • 2814

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
      Po masakrze w derbach, Poloniści pokonali Włókniarza niestety deszcz odebrał szanszę na bonus. (...)
      Bez trzech podstawowych zawodników to i tak dobrze. Gratulacje dla zwycięzców.
      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      Bractwo Piwne
      Skład Piwa
      Piszę poprawnie po polsku!

      Comment

      • dzidek1960
        Senior
        • 01-2003
        • 1548

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
        wielki szacun dla leszcyńskich kibiców wiernie dopingujących reprezentację na Smoczyku
        Miałeś na myśli polskich kibiców, bo wiara zjechała się z całej Polski. Wszystkie hotele pękały w szwach, dużo ludzi nocowało u znajomych nawet tych co dopiero poznanych na stadionie. Niestety ale był mały zgrzyt po pierwszym dniu gdy odwołano zawody. Część ludzi chciała natychmiastowego zwrotu kasy za bilety bo się spieszyli do domów. W efekcie doszło do przepychanek pod kasami w wyniku których 5-letnia dziewczynka została ranna a sprawca wylądował w areszcie.
        Wielkie wrażenie zrobiło na mnie odśpiewanie całym gardłem hymnu po dekoracji przez pełen stadion, które całkowicie zagłuszyło podkład muzyczny. Kibic jak chce to potrafi.
        "Ma jednak kraj polski napój warzony
        z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
        piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
        do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
        mieszkańców, lecz i cudzoziemców
        wybornym smakiem"
        Jan Długosz, Historie Piwne
        Moja strona www w początkowym okresie budowy

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          To też pewnie znacie, ale komentarz taki, że ciary po plecach przechodzą! http://www.youtube.com/watch?v=uc8M_...eature=related

          Comment

          • Maremali
            Senior
            • 05-2002
            • 1953

            Dzisiaj medaliki zamknęły drogę do play-off Sparcie. W niedzielę wszystko leży w rękach aniołów czy w play-offach chcą mieć ponowne derby czy też jazdę ze śledzikami. Ciekawe kiedy toruńscy kibice Motoarenę ochrzczą jogurcikami jak to dawwniej bywało .
            http://maremali.web-album.org/

            Comment

            • babalumek
              Senior
              • 02-2004
              • 1207

              Ja to pozostawiam bez komentarza, ale może okoliczności będą sprzyjały wyjazdowi w niedzielę na mecz o warzywo w sumie w niedzielę z Polonią Bydgoszcz. W końcu przedostatni we Wrocławiu w tym sezonie, a kto wie czy i w Ekstralidze...
              MRKS Kuźnia Jawor

              WTS Sparta Wrocław

              Comment

              • Maxi_Kaz
                Member
                • 07-2009
                • 45

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                To też pewnie znacie, ale komentarz taki, że ciary po plecach przechodzą! http://www.youtube.com/watch?v=uc8M_...eature=related
                byłem, pamiętam tą akcyjkę miodzio
                zdrówko maszyny

                Comment

                • babalumek
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1207

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
                  A Hlib? Jeśli choć raz zdobędzie więcej niż 8 punktów, wypije Lecha. Do końca. Za karę, że nie wierzyłem...
                  No to kolego, że tak powiem, smacznego hehe. W ostatnim meczu ligowym z Gnieznem bodajże Hlibek zaliczył całe 12 pkt
                  MRKS Kuźnia Jawor

                  WTS Sparta Wrocław

                  Comment

                  • iommi
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 1522

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                    No to kolego, że tak powiem, smacznego hehe. W ostatnim meczu ligowym z Gnieznem bodajże Hlibek zaliczył całe 12 pkt
                    Cóż, w poprzednich czterech nie potrafił pięciu przekroczyć.
                    Ale cóż, słowo się rzekło - znajomy z Gniezna właśnie przywiózł kilka Lechów Pils, a wiec wypiję nawet ze smakiem. W końcu nie obiecywałem, że premiuma wypiję...
                    A swoją drogą - zrobił te punkty na turystach, którzy po prostu musieli odjechać ten mecz. Wciąż mnie do siebie nie przekonał całkowicie.
                    *****************************

                    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                    *****************************

                    Comment

                    • iommi
                      Senior
                      • 07-2003
                      • 1522

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
                      (...) A swoją drogą - zrobił te punkty na turystach, którzy po prostu musieli odjechać ten mecz. Wciąż mnie do siebie nie przekonał całkowicie.
                      Kolejny mecz Hliba w RKM - (1,0,-,-,-) z Tarnowem. Nie istniał na torze.
                      *****************************

                      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                      *****************************

                      Comment

                      • Maremali
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 1953

                        No i pierwsza runda play-off za nami
                        w Lesznie niespodzianka Byki dostay kopa od Lwiątek;
                        Falubazy na wyjeździe pyknęły Stalówkę
                        a Poloniści wywalczyli punkcik z Krzyżakami na własnym torze, który może im dać wejście do półfinałów.
                        Wczoraj w Szwecji Tomek zaszalał i jest już na drugim miejscu w cyklu GP raczej bez szans na majstra ale zawsze miło popatrzeć jak walczy
                        http://maremali.web-album.org/

                        Comment

                        • Maxi_Kaz
                          Member
                          • 07-2009
                          • 45

                          zatem prawdopodobny scenariusz
                          Bydgoszcz : Częstochowa
                          Zielonka: Toruń

                          Comment

                          • Maremali
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 1953

                            Wieczorkiem w niedzielę wybrałem się na derby na toruńską motoarenę.
                            Meczyk nie był rewelacyjny aczkolwiek trzymał kibiców Polonii w napięciu, gdyż każdy punkcik był na wagę awansu do półfinałów. Obiekt wspaniały - bardzo dobra widoczność i nagłośnienie, tor trochę dziurawy ale spokojnie do następnego sezonu się uleży, Mecz oglądałem na schodach, choć ponoć sprzedano tyle biletów co miejsc siedzących, doping jak na derby w miarę przyzwoity, jedno na co mogę ponarzekać to brak biletów ulgowych choć takowe istniały w cenniku (raptem piątaka tańsze od normalnych).
                            W następny weekend jazda u siebie z myszowatymi,
                            zaś anioły z medalikami.
                            http://maremali.web-album.org/

                            Comment

                            • dzidek1960
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1548

                              Pamiętacie nasze typowania z początku sezonu? Leszczyńskie byki tak namieszały, że nikt nie trafił ale za to wszyscy w pierwszej 5 zmieścili pozostałych finalistów. Ciekawe, kto będzie najbliższy prawdy.
                              "Ma jednak kraj polski napój warzony
                              z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                              piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                              do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                              mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                              wybornym smakiem"
                              Jan Długosz, Historie Piwne
                              Moja strona www w początkowym okresie budowy

                              Comment

                              • zgroza
                                Senior
                                • 03-2008
                                • 3597

                                Możesz jaśniej?
                                Z tego co widzę, nawet najbardziej niepoprawni optymiści typowali Polonię co najwyżej na 6 miejsce, więc za bardzo jej nie wytypowali.
                                W ogóle przy tym składzie półfinał to jest po prostu niewyobrażalne...
                                Cieszy mnie, że się myliłem w moim czarnowidztwie co do Rybnika.
                                Last edited by zgroza; 02-09-2009, 18:50.
                                Lotna ekspozytura browaru

                                Też Was kocham.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎