Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Speedway czyli żużel :-)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maremali
    Senior
    • 05-2002
    • 1953

    #76
    Odp: Odp: miał być trening punktowany

    Center napisał(a)
    Jak mu Tomek G. z 2 silniki podeśle
    A teraz na poważnie. Jako przedstawiciel Bydgoszczy na tym żużlowym forum(iku) zapewne będziesz mógł uraczyć nas relacją z Krytrium. Na to liczymy!
    Wybieram się na giełdę do Świdnicy i nie jestem pewny czy zdążę wrócić na Kryterium. A jeśli chodzi o silniki to nie sądzę aby Tomuś dalej pomagał zawodnikom Polonii jak to miało miejsce w poprzednich sezonach. Przecież reprezentuje teraz inny klub.
    http://maremali.web-album.org/

    Comment

    • iommi
      Senior
      • 07-2003
      • 1522

      #77
      pjenknik napisał(a)

      To terminarz z oficjalnej strony Kolejarza Opole. Brakuje mi tylko gdzieś Lwowa??? Miał wystartować w drugiej lidze
      I wystartuje w miejsce WKM Warszawa.
      *****************************

      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

      *****************************

      Comment

      • pjenknik
        • 08-2001
        • 3388

        #78
        Ooooo właśnie ta informacja mi umknęła
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #79
          iommi napisał(a)
          I wystartuje w miejsce WKM Warszawa.
          Czyżby Warszawie po raz n-ty nie udało się reaktywować żużla ?

          Comment

          • iommi
            Senior
            • 07-2003
            • 1522

            #80
            Udało się, ale na krótko. Z tego co wiem WKM dał wszystkim zawodnikom wolną rękę i kilku z nich kluby już znalazło. Choćby Smith i Fijałkowski (Bydgoszcz).
            A z tym Lwowem już są jaja, bo w pierwszej kolejce Ukraińcy mieli podejmować Łódź. Będzie odwrotnie, bo łodzianie nie mają kasy na wyjazd więc zwrócili się z prośbą o zamianę terminów - do Lwowa pojadą w ostatniej kolejce...
            *****************************

            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

            *****************************

            Comment

            • dzidek1960
              Senior
              • 01-2003
              • 1548

              #81
              A w Lesznie tor piękny. Od tygodnia trenują tu oprócz zawodników leszczyńskich również m.in. Gollobowie i Ułamek. W sobotę miał się odbyć sparing w Ostrowie, lecz ze względu na stan ostrowskiego toru został odwołany.
              "Ma jednak kraj polski napój warzony
              z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
              piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
              do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
              mieszkańców, lecz i cudzoziemców
              wybornym smakiem"
              Jan Długosz, Historie Piwne
              Moja strona www w początkowym okresie budowy

              Comment

              • Maremali
                Senior
                • 05-2002
                • 1953

                #82
                dzidek1960 napisał(a)
                A w Lesznie tor piękny. Od tygodnia trenują tu oprócz zawodników leszczyńskich również m.in. Gollobowie i Ułamek. W sobotę miał się odbyć sparing w Ostrowie, lecz ze względu na stan ostrowskiego toru został odwołany.
                Ja czytałem, że Tomek G. poddał się zabiegowi wycięcia chrząstki i do Leszna nie pojechał .
                http://maremali.web-album.org/

                Comment

                • dzidek1960
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1548

                  #83
                  Maremali napisał(a)
                  Ja czytałem, że Tomek G. poddał się zabiegowi wycięcia chrząstki i do Leszna nie pojechał .
                  Bardzo prawdopodobne że masz rację, ja na treningach nie byłem a w robocie mówili że Golobowie trenują. Może jeden jeżdził a wiara zaraz pomyślała o drugim, lub byli po kilku
                  "Ma jednak kraj polski napój warzony
                  z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                  piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                  do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                  mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                  wybornym smakiem"
                  Jan Długosz, Historie Piwne
                  Moja strona www w początkowym okresie budowy

                  Comment

                  • Bakuna
                    Member
                    • 12-2003
                    • 38

                    #84
                    [QUOTE]iommi napisał(a)
                    [B]Udało się, ale na krótko. Z tego co wiem WKM dał wszystkim zawodnikom wolną rękę i kilku z nich kluby już znalazło. Choćby Smith i Fijałkowski (Bydgoszcz).

                    Tak naprawdę to zaraz po wejsciu do I ligi okazało się, że klub jest kompletnie bez kasy. Zawodnicy nie mieli podpisanych kontraktów, lecz dostawali kasę za punkty zdobyte w meczu. Im więcej punktów tym więcej kasy. Pierwszy mecz zeszłego sezonu - piekny. Pamiątkowe bilety, serpentyny, flagi i pierwszy raz prawdziwa ochrona na stadionie oraz zakaz wnoszenia piwa. Ale to był początek końca. Z meczu na mecz coraz gorsze wyniki, coraz mniej kasy i wycofujący się sponsorzy. Rezultat - w połowie sezonu warszawiacy przestali startować. Szkoda, bo jako młody kibic speedwaya byłem świadkiem pięknie wywalczonego awansu do I ligi. Mam nadzieję, że jednak mimo wszelkich trudności sport ten nie zaginie w stolicy.

                    Comment

                    • Tabletka
                      Senior
                      • 11-2003
                      • 194

                      #85
                      i kolejna próba ( już trzecia ) samobójstwa Roberta Dadosa
                      na szczęście mu nie wyszło.....ale co to się zaczyna dziać ???
                      Najgorsze, że wedle przysłowia " Do trzech razy sztuka za czwartym... "

                      Comment

                      • Maremali
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 1953

                        #86
                        Pogrom w Lesznie Poloniści ledwo wyszli z trzydziestki. Ciemno widzę tegoroczne rozgrywki BTŻ w e-lidze, jeśli nie potrafią nawet nawiązać walki z osłabioną Unią .
                        http://maremali.web-album.org/

                        Comment

                        • iommi
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 1522

                          #87
                          A w Rybniku zima i mecz z WTS odwołany... A swoją drogą Maremali nie trać nadziei - Leszno miało okazję fantastycznie przepracować okres przygotowawczy, bo tam zima szybciej popuszcza co roku. I to widać teraz na torze.
                          *****************************

                          Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                          *****************************

                          Comment

                          • Maremali
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 1953

                            #88
                            iommi napisał(a)
                            A swoją drogą Maremali nie trać nadziei - Leszno miało okazję fantastycznie przepracować okres przygotowawczy, bo tam zima szybciej popuszcza co roku. I to widać teraz na torze.
                            Bydgoszczanie też ponoć wcześnie zaczęli trenować, samym Jonssonem
                            to nawet jednego meczu nie wygrają. Szczytem będzie jak się załapią do baraży.
                            http://maremali.web-album.org/

                            Comment

                            • iommi
                              Senior
                              • 07-2003
                              • 1522

                              #89
                              Maremali napisał(a)
                              Bydgoszczanie też ponoć wcześnie zaczęli trenować, samym Jonssonem
                              to nawet jednego meczu nie wygrają. Szczytem będzie jak się załapią do baraży.
                              Sprawa jest jasna - z Ekstraligi spadnie BTŻ, albo mój RKM. Więc może to brutalne, ale zdając sobie sprawę z amatorki którą odprawiają na torze "Rekiny", przychodzi mi trzymać kciuki za słabą formę bydgoszczan...
                              No chyba że, GKSŻ wpadnie wreszcie na pomysł powiększenie Ekstraligi i likwidacji II ligi, wtedy tyłki mogą uratować obie ekipy...
                              *****************************

                              Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                              *****************************

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                #90
                                Przykre jest to, co się dzieje z czołowym jeszcze niedawno klubem w naszej ekstralidze, Polonią Piła. Klub pada finansowo, wycofuje się z pierwszej ligi i chce startować w drugiej.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎