Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o filmie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
    Pewnie spowodowane jest to wliczaniem usuniętych postów. Administracja i moderatorzy tego tematu je widzą, a my nie i dlatego dziwnie to wygląda
    Ja widzę tylko usunięty przez mła dubel Fido, zatem spiskowa teoria dziejów tym razem się nie sprawdza
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Ten wątek od jakiegoś czasu ma więcej stron niż można włączyć i tak powinno zostać. Tradycja jest święta.

      Iron, "Bękarty" faktycznie były inne, choć motyw z wyrzynaniem swasty na czole bardzo w duchu pana T. Jackie Brown chyba nie widziałem, dzięki za cynk. Za to wczoraj obejrzałem sobie "Boksera" z Olbrychskim - kurczę, takich filmów, z takim nieco psychodelicznym klimatem, takimi aktorami, nawet takimi naturszczykami-sportowcami raczej się już nie doczekamy. Od czasu, jak kilka lat temu zacząłem oglądać sporo boksu (ciągle coś leci na Polsatach Sport), to filmowe wizualizacje walk wydają mi się jeszcze śmieszniejsze niż kiedyś: zero gardy i uników, tłuką się po gębach seriami, że normalnie dawno by był nokaut, cały czas maksymalne tempo... Olbrychski też trochę się rzuca, ale w sumie widać, że nieco liznął boksu.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Jackie Brown to jeden z moich ulubionych filmów
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • CyboRKg
          Senior
          • 04-2010
          • 593

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Jackie Brown to jeden z moich ulubionych filmów
          Moich tez. A trafilem na niego przez przypadek. W markecie trafilem na 3-pak DVD z filmami Tarantino. 2 filmy znalem, jednego nie. Od tej pory obejrzalem go (Jackie Brown) wiele razy...
          "Jedno pivo ne vadi!"
          "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            Podobała mi się w tym filmie rola de Niro, takiego gangstera - przygłupa, dość nietypowa jak dla tego aktora. A film bardzo cichutki, choć w mojej opinii znacznie ciekawszy niż bardziej hałaśliwy "Kill Bill".

            Comment

            • chemmobile
              Senior
              • 03-2009
              • 2168

              Coś w tym jest... "Kill Bill" obejrzałem raz i nie mam ochoty do niego wracać. "Jackie Brown" znam prawie na pamięć... no dobra, znałem na pamięć, bo już dawno nie oglądałem. Do tego niezła muzyka. Dla przypomnienia motyw przewodni filmu: BOBBY WOMACK - Across 110th street
              Last edited by chemmobile; 04-10-2012, 19:51.
              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

              Comment

              • imap31
                Junior
                • 03-2012
                • 26

                Jest już nowy sezon Dextera. Fanom nie muszę polecać. Pierwszy odciek dość zaskakujący i moim zdaniem nieco naciągany...
                Jedno piwo jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziło

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  "Boski", o kilkakrotnym premierze Włoch, Giuliu Andreottim. W życiu nie widziałem dziwniejszego filmu politycznego, nie wiadomo, czy to bardziej dramat, czy komedia. Może taka jest włoska scena polityczna, i śmieszno, i straszno? Brzmi znajomo. Wrażenie potęguje ścieżka dźwiękowa i montaż chwilami jak... wreszcie do mnie dotarło, jak u Tarantino. Kurczę, byłem sceptyczny, ale Pulp Fiction chyba tak daleko od polityki nie leży. Może coś w tym jest.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika imap31 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jest już nowy sezon Dextera. Fanom nie muszę polecać. Pierwszy odciek dość zaskakujący i moim zdaniem nieco naciągany...
                    Cicho, nie psuj. Ja czekam, aż będą wszystkie odcinki i dopiero wtedy odpalam
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      Obława. Świetna gra Dorocińskiego i Stuhra. Dobry klimat, montaż, zdjęcia a jednak czegoś nieokreślonego mi brakuje. Tak jakby trochę po łebkach potraktowany temat zdrady, ludzkich zachowań i ich konsekwencji. Jakiego rozwinięcia. Ale wtedy film byłby pewnie za długi.
                      Ogólnie film który trzeba zobaczyć ale 100% satysfakcji nie mam.
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        Rosyjski "Elena", nie dziwię się, że dostał nagrodzę za zdjęcia bo są naprawdę dobre, świetna muzyka Philipa Glassa. Sam film prosty, życiowy ale jak to w rosyjskim kinie, trafiający w sedno.
                        W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                        Grecki "Kieł" dopiero trawię (nagroda w Cannes), nie wiem czy mi się podobał czy nie ale jest to mocne kino, momentami aż ohydne
                        Premiera: 10.06.2011r.O filmie: Ojciec i matka mieszkają wraz z trójką dzieci w domu na obrzeżach miasta. Dom otoczony jest wysokim płotem. Dorosłe dzieci ni...
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          No becik, podałeś na tapetę 2 bardzo ciekawe filmy. A że od czasu Godzin, uwielbiam muzykę Glassa, to film trzeba zobaczyś
                          Czy Kieł przebija Widziałem diabła
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                            Czy Kieł przebija Widziałem diabła
                            Tego nie widziałem, wiec nie mam porównania, może i "Kieł" jest jakimś tam dziełem nagrodzonym ale ja się coraz bardziej skłaniam raczej ku temu, ze film mi nie podszedł.

                            Co do "Eleny" to od razu zwróciłem uwagę na dobrą muzykę, ale nie spodziewałem się w napisach końcowych przeczytać w cyrylicy autora muzyki
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Kasztyk
                              Member
                              • 10-2012
                              • 30

                              Ja bardzo polecam Senna film biograficzny o brazylijskim kierowcy F1, rewelacja!

                              Comment

                              • wasyll
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 1823

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                                Cicho, nie psuj. Ja czekam, aż będą wszystkie odcinki i dopiero wtedy odpalam
                                Po czym siedzę 12 godzin przed komputerem Początkowo też tak robiłem, ale teraz jakoś nie mogę się powstrzymać. Póki co odcinki narzemiennie - raz dobry, raz słabszy, ale już widać, że ogólnie sezon nie wypada źle.
                                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎