Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o filmie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Zwłaszcza epizod o "profesjonalnym jedzerze"

    A my dziś na TVP1 obejrzeliśmy sobie "Komornika" - niezły film.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
      Zwłaszcza epizod o "profesjonalnym jedzerze" ...
      I dlatego chcę zostać jedzerem
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Jedzer był fajny, ale cały film to kombinacja skeczów bez powiązania, które od połowy filmu stają się męczące. 90 minut naturszczykowego dukania fajnie wyszło w Rejsie, tu mnie znudziło.

        Comment

        • mr-perez
          † 1971-2008 Piwosz w Raju
          • 09-2005
          • 514

          A ja dziś zarzuciłem do południa "Dziewczyny do wzięcia" J.Kondratiuka. I też taki deserek lodowy zapodałem sobie na stolik .
          RTS WIDZEW
          www.kapsle.piwko.pl

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            Myślicie, że nie wiemy po co żeście do miasta przyjechały?
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • sergioP
              • 09-2005
              • 1261

              Dziewczyny są niesamowite

              "A ostatecznie to nie jestem taka...
              ...nie jest tak źle...
              ...nie jestem taka brzydka.
              Jestem powabna, w ogóle mam ładne oczy mam...
              ...usta mam ładne, nos...
              ...figurę mam ładną...
              W ogóle jestem powabna...
              ...włosy mam nawet ładne...
              ...kręcą mi się..."
              - Wiesz Luciu, co ci powiem?
              - ???
              - ...napiłbym się piwa.

              ------------------------------------------
              Dzień dobry panu.
              Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

              Comment

              • PabloZD
                Senior
                • 08-2005
                • 222

                ...na peronie to ja wiem co powiedzieć, a tu jest kawiarnia nie peron, więc co ja mam im powiedzieć, to jest wielki znak zapytania

                Jeżeli conajmniej raz w miesiącu nie puszcze sobie dziewczyn to jakiś taki niespełniony się czuję

                Comment

                • mr-perez
                  † 1971-2008 Piwosz w Raju
                  • 09-2005
                  • 514

                  Kurde, jak się cieszę jak Was czytam . Są jeszcze porządne ludzie na tym świecie .
                  RTS WIDZEW
                  www.kapsle.piwko.pl

                  Comment

                  • naczelnik
                    Senior
                    • 08-2003
                    • 1884

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                    A my dziś na TVP1 obejrzeliśmy sobie "Komornika" - niezły film.
                    Tez sobie wczoraj to "wciagnalem". Chyra gra fajnie, ale nie wiem czy jest w stanie zagrac jakas normalna, ludzka role...
                    W pamieci mam obraz jak sciga naleznosc za skutery...
                    Last edited by naczelnik; 20-09-2007, 21:14.
                    Popieram domowe browary!

                    Polakom gratulujemy naczelnika

                    Zamykam browar.
                    Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                    gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                    Comment

                    • emes
                      Nadszyszkownik Chmielowy
                      • 08-2003
                      • 4275

                      Oglądnąłem film "Katyń", bardzo ważny film o historii Polski, przez kilkadziesiąt lat zakłamywanej i zwalczanej przez PRL. Ja tą prawdę o Katyniu poznałem jako dziecko, bo mój dziadek był na odprawie zorganizowanej przez bolszewików, w której kazali oficerom wystąpić przed szereg. Gdyby mój dziadek był oficerem ( trudno żeby nim był, bo nigdy nie był wojskowym, do wojska wstąpił dopiero wtedy jak go okradziono ze swoich własności i wyrzucono cała rodzinę z domu w którym mieszkali.), to by go zabito jak resztę. Brakuje moim zdaniem w tym filmie właśnie takiej sceny, jak oddzielono oficerów od reszty żołnierzy - najczęściej patriotów ochotników, którzy wstąpili do armii po wkroczeniu Rosjan do Polski. Teraz może trudno jest w wiele spraw uwierzyć co się działo w PRL, jak ktoś nie udawał zwolennika władzy. albo nie żył w tych czasach, ale kilkadziesiąt lat po wojnie jak dziadek pokazał mi książkę wydaną w Londynie , która wyraźnie udowadniała , że mordercami polskich oficerów byli Rosjanie, co zresztą mój dziadek wiedział od lat kilkudziesięciu, to mnie prosił, żebym o tym nikomu nie mówił, bo można za to pójść nawet do więzienia.

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        A propos powyższego filmu, okoliczności tych czasów, sytuacji, grabieży i po prostu zwykłego bandytyzmu komunizmu, to na pewno wielu szanownych czytelników browar.biz sobie sprawy nie zdaje co się wtedy na tamtych ziemiach działo i jak komuniści fałszowali historię i oszukiwali życiorysy. Mój ojciec wytoczył sprawę sądową państwu o kłamstwo w nazewnictwie miejscowości gdzie się urodził, wygrał po kilku latach, mój dziadek to samo- oboje mieli w dowodach, że urodzili się w ZSRR, co było wierutną bzdurą, nigdy nie mieszkali w ZSRR, tylko w Polsce, na którą napadł ZSRR, okradł ich z własności i wypędził ich z własnego kraju.
                        Last edited by emes; 21-09-2007, 22:13.

                        Comment

                        • kot_z_cheshire
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 2201

                          Wczorajsze seanse filmowe:

                          "Borat"....niestety, nie moja estetyka, poczucie humoru i parę innych nie moich pewnie też.

                          "The Yes Men": kino zaangażowane...:konferencje, wykłady i konkluzja: odpowiedni tytuł i przynależnośc mogą wszystko: nawet zaproponować na gospodarczej konferencji w Finlandii wprowadzenie niewolnictwa (zwanego eufemistycznie:"nieprzymusową siłą roboczą") a spotka się to z aplauzem Byłoby znacznie bardziej zabawne, gdyby nie to...że to dokument jest

                          wiecej info na : www.theyesmen.org

                          Młode koty mają adhd, niestety.
                          Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                          Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                          Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Katyń - doskonały film, jak dla mnie pokazano wszystko jak trzeba w bardzo przejmujący sposób, chyba przekonałem się też do Ostaszewskiej, która doskonale zagrała swoją rolę.
                            Polecam
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • BigLebowski
                              Senior
                              • 09-2006
                              • 158

                              Ostatnio zakupiłem w empiku i odświeżyłem dvd z czterema tytułami wg J.Himilsbacha.
                              Przyjęcie na dziesięć osób+trzy, Monidło, Zabawa w chowanego i Part przy świecach. Rewelacja!
                              Piwo jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy, jakie pojawiły się na ziemi - oprócz mnie, tak... to dwa z największych objawień na powierzchni ziemi. Więc... pasujemy do siebie.

                              Comment

                              • piotry
                                Oj tam, oj tam !
                                • 08-2005
                                • 761

                                Polecam film "Astronaut Farmer"
                                Bardzo przyjemny na niedzielne popołudnie - człowiek łape energię na poniedziałek

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎