Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka nie do piwka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    #61
    Dodam jeszcze jedną piosenkę którą ostatnio upodobała sobie radiowa trójka. Chodzi o piosenkę o jakiś włóczykijach. Nie wiem kto to śpiewa ale mnie bardziej dobija niż ta o testosteronie kai.

    Comment

    • wriggle
      Senior
      • 12-2002
      • 322

      #62
      Na szczęście tej o włóczykijach nie słyszałem. A jak mniej więcej leci tekst?
      ONE LOVE

      Comment

      • Mszyca
        Junior
        • 08-2003
        • 21

        #63
        Ja już nie mogę słuchać piosenki takiej Shani Twain, która wszędzie w kółko leci i ma nudną, prost-ą/acką melodie. Tam jest mowa o jakichś diamentach, a w teledysku kobieta prezentuje wyjątkowo przewidywalny ruch sceniczny i się głupio szczerzy.

        Comment

        • Mszyca
          Junior
          • 08-2003
          • 21

          #64
          Przypomniał mi się potworny, lansowany nachalnie i wszędzie "przebój" Eweliny Flinty pt. "Żałuję". Nie wiem co w tej piosence jest takiego, ale mnie ona baaaardzo męczyła.
          Last edited by Mszyca; 25-08-2003, 15:34.

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            #65
            wriggle napisał(a)
            Na szczęście tej o włóczykijach nie słyszałem. A jak mniej więcej leci tekst?
            Na szczęście nie zapamiętałem tekstu i dzięki temu nie zadręcza mnie teraz, ale jak sobie przypomnę albo usłyszę to dam znać

            Comment

            • alph
              Senior
              • 03-2003
              • 195

              #66
              baklazanek napisał(a)
              Na szczęście nie zapamiętałem tekstu i dzięki temu nie zadręcza mnie teraz, ale jak sobie przypomnę albo usłyszę to dam znać
              A ja niestety słyszałem. Jest to tzw piosenka namolna i mimo iż nie pamiętam tekstu (poza słowem tytułowym są może ze cztery linijki jeszcze), to niestey chodzi za mną.... Dobrze że są płyty
              Przepraszamy...Podpis w trakcie tworzenia...

              Comment

              • wriggle
                Senior
                • 12-2002
                • 322

                #67
                Mszyca napisał(a)
                Przypomniał mi się potworny, lansowany nachalnie i wszędzie "przebój" Eweliny Flinty pt. "Żałuję". Nie wiem co w tej piosence jest takiego, ale mnie ona baaaardzo męczyła.

                Ja za to wiem, co jest w tej piosence Jak na codzień słuchasz Dead Can Dance, Xiu Xiu, Future Sound Of London, Trail Of Dead i This Mortal Coil, to jakim cudem miała Ci Flinta wpaść w ucho?
                ONE LOVE

                Comment

                • Seler_32
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 444

                  #68
                  baklazanek napisał(a)
                  Dodam jeszcze jedną piosenkę którą ostatnio upodobała sobie radiowa trójka. Chodzi o piosenkę o jakiś włóczykijach. Nie wiem kto to śpiewa ale mnie bardziej dobija niż ta o testosteronie kai.
                  Jak już jesteśmy przy gniotach promowanych przez TRÓJKĘ, to dodać należy pewnego młodziana, zwanego Timberlejkiem Dżastinem, który chyba w nagrodę za zerwanie z boską Brytnej załapał się na playlistę PR Program III. Straszne...

                  PS: Jodłowanie i dźwięki tuby wraz z akordeonem, niestety też ciężko trawię.
                  Last edited by Seler_32; 05-09-2003, 10:35.
                  Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

                  Nie wierzę abstynentom.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #69
                    Trójka dostała chyba jakąś promopłytkę z kilkoma utworami i molestuje ją na okrągło.

                    owe [po]włóczykijowanie, kayahowotestosterowanie, renijezusowanie i sillowanie jak i choćzabioręcięnaspacerowanie dobiło mnie doszczętnie i przed 0.00 nie włączam tej stacji.

                    nie wiem kto to ma słuchać tego dwadzieścia razy dziennie.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • slavoy
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 5052

                      #70
                      ART napisał(a)
                      ...dobiło mnie doszczętnie i przed 0.00 nie włączam tej stacji.
                      Ja włączam ją o 23:30 na Powtórkę z Rozrywki, która chyba niedługo bedzie trwała 5 minut

                      Trójka ma jednak kogoś takiego, jakiego nie ma żadna inna stacja - Kaczkowski się nazywa. Ale pewnie niedługo wywalą Go na 3-cią w nocy
                      Dick Laurent is dead.

                      Comment

                      • yendras
                        Senior
                        • 12-2001
                        • 2052

                        #71
                        slavoy napisał(a)
                        Trójka ma jednak kogoś takiego, jakiego nie ma żadna inna stacja - Kaczkowski się nazywa. Ale pewnie niedługo wywalą Go na 3-cią w nocy
                        Ja tam już dawno straciłem resztki sympatii dla Kaczkowskiego, a ostatnio facet po prostu dobił mnie zachwycając się tandetną fińską kapelą Rasmus.

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          #72
                          yendras napisał(a)
                          ... tandetną fińską kapelą Rasmus.
                          Nie tylko w na falach radiowych, ale także na muzycznych kanałach można zobaczyć i usłyszeć ten zespół. Łatwy, chwytliwy refren i jest hicior . Finowie atakują, po Apocalyptica, HIM, 69 Eyes, kolejna kapela z tego kraju.

                          Comment

                          • baklazanek
                            † 2014 Piwosz w Raju
                            • 08-2001
                            • 3562

                            #73
                            ART napisał(a)
                            Trójka dostała chyba jakąś promopłytkę z kilkoma utworami i molestuje ją na okrągło.

                            owe [po]włóczykijowanie, kayahowotestosterowanie, renijezusowanie i sillowanie jak i choćzabioręcięnaspacerowanie dobiło mnie doszczętnie i przed 0.00 nie włączam tej stacji.

                            nie wiem kto to ma słuchać tego dwadzieścia razy dziennie.
                            A dzisiaj to już prawie kompletnie straciłem szacunek dla tej stacji. Po raz kolejny piosenką tygodnia jest utwór zespołu Grilsaloud Z pewnością ktoś musi im płacić sporo grosza za to że puszczają takie szmiry.
                            Kilka miesięcy temu czytałem o tym iż nowa dyrekcja radia dąży do zmiany stylu i przyciągnięcia młodszych słuchaczy i tym sposobem jest właśnie przesuwanie ambitniejszych programów na późniejsze godziny oraz skracanie mówienia i programów nie muzycznych na rzecz muzyki. A teraz oczywiście leci kaja Boże przerzucam się na coś innego, oby cos się znalazło.

                            Comment

                            • wriggle
                              Senior
                              • 12-2002
                              • 322

                              #74
                              Skoro już na temat radia wleźliśmy... Medium owo było pierwszym, które całkowicie spisałem na straty i konsekwentnie nie zażywam. Radio [w Polsce] bowiem jako specyficzny, z klimatem, jedyny w swoim rodzaju środek informacyjny zaczęło umierać wraz z nastaniem nowego systemu. Tak, jestem smarkacz, ale przecież kojarzę Wtedy pojawiły się zarazy w stylu RMF, Zet, eska, Bóg raczy wiedzieć co jeszcze. Do dziś kształtują, ehm... gusta muzyczne Polaków. Wtedy też program trzeci zaczął się komercjalizować - degrengolada Kaczkowskiego z jego audycją najlepszym tego przykładem. Obecnie nie pozostało nic, poza kilkoma niezależnymi rozgłośniami, z których bodaj najlepszą - Radio Jazz - usilnie próbuje skasować KRRiT. Najlepszym wyjściem jest słuchać własnej muzyki z płyt, a wiadomości z kraju i świata czerpać z telewizji czy choćby Internetu.
                              ONE LOVE

                              Comment

                              • Seler_32
                                Senior
                                • 04-2003
                                • 444

                                #75
                                slavoy napisał(a)
                                Ja włączam ją o 23:30 na Powtórkę z Rozrywki, która chyba niedługo bedzie trwała 5 minut

                                Teraz o 22.30.
                                Na szczęście jest jeszcze "Siesta" Kydryńskeigo. Odliczając nadmierną ilość Stinga muzyka b. przyjemna.
                                Tak w zsadzie to każdy rodzaj muzyki, bardziej trochę popularny, skutecznie unieprzyjemniea spożywanie piwa.
                                Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

                                Nie wierzę abstynentom.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎